Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Липень 2020 (20)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (117)
Квітень 2020 (104)
Березень 2020 (85)
Лютий 2020 (61)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Матеріали за 25.06.2020
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 25-06-2020, 16:29 | Переглядів: 7 | Коментарів 0

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗ метою захисту прав та інтересів дітей 24 червня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Раїси КАБАНОВОЇ було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

         На засіданні комісії розглядались питання: про участь батька у вихованні малолітнього сина; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про продовження терміну перебування неповнолітньої дитини у державному навчальному закладі; про розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей-вихованців у дитячих будинках сімейного типу; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.

       

Детальніше 
Випускники закладів загальної середньої освіти Летичівського району розпочали ЗНО 2020
Додав: inform | 25-06-2020, 15:05 | Переглядів: 134 | Коментарів 0

Випускники закладів загальної середньої освіти Летичівського району розпочали ЗНО 2020Сьогодні, 25 червня в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання: абітурієнти складають тест з математики. 79 школярів закладів загальної середньої освіти Летичівського району у супроводі учителів на чотирьох шкільних автобусах відбули на пункти тестування, які розташовані у місті Хмельницькому.

Голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова,  відповідальні працівники райдержадміністрації та Летичівської селищної ради здійснили контроль  за дотриманням  чіткого регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки при посадці учнів в шкільні автобуси та їх перевезення до пунктів тестування та у зворотному напрямку.

 Через епідемію коронавірусу, на вході в шкільні автобуси  та при вході на пункти тестування всім учасникам вимірювали температуру тіла. Перевезення школярів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.  Поруч з пасажирськими дверима розміщується нагадування про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування  транспортом. При здійсненні перевезення пасажирів повинна бути забезпечена можливість дотримання відстані між водієм та пасажирами не менше 1 метра.  А в аудиторіях буде по 15 учасників, між ними буде дистанція не менше 1-2 метрів.


Детальніше 
Молодь на ринку праці Хмельниччини
Додав: inform | 25-06-2020, 11:57 | Переглядів: 129 | Коментарів 0

Щороку в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді.

Молоддю прийнято вважати людей віком від 18 до 35 років. Проте Всесвітня організація охорони здоров’я «продовжує» цей вік до 44 років.

Служба зайнятості Хмельниччини активно сприяє молоді обрати професію, щоб реалізуватися в професійному плані та зайняти свою нішу на ринку праці.

У січні-травні 2020 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися понад 15 тис. осіб з числа молоді віком до 35 років, з них – 8 тис. мали статус безробітного, отримали роботу – 2671 особа. Найбільше молодь працевлаштовується за професіями: економіст, продавець, касир, кухар, офіціант, бухгалтер, юрист, викладач, лікар, інженер-програміст, агроном, менеджер зі збуту тощо.           

Особлива роль відводиться профорієнтаційній роботі. Протягом січня-травня поточного року профорієнтаційні послуги отримали майже 7 тисяч безробітних молодих осіб та близько 5 тисяч осіб з числа молоді, яка навчається. Фахівці з профорієнтації розповідають як користуватися джерелами пошуку вакансій, дають поради як підготуватися до співбесіди з роботодавцем та написати «ідеальне» резюме. Окрім того молодь має змогу пройти онлайн-курси на платформах: «Career Hub», «Prometheus», «Coursera», «Освітній портал», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», «Дія.Цифрова освіта» для отримання додаткових знань та компетенцій.


Детальніше 
Голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова відвідала село Лисогірку
Додав: inform | 25-06-2020, 10:50 | Переглядів: 133 | Коментарів 0

Голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова відвідала село Лисогірку24 червня голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова провела робочу зустріч із старостою села Лисогірка Емілією Мазур, депутатами Меджибізької селищної ради, що проживають у селі. До розмови долучилися жителі села. У ході робочої зустрічі взяв участь заступник Меджибізького селищного голови Олександр Ткач.

Бути голосом жителів старостинського округу, знати потреби громади, кожного жителя в ній і сприяти перетворенню цих потреб в управлінські рішення й втіленню їх в життя – таке кредо в роботі обрала для себе староста села Лисогірка Емілія Мазур.

- Наш старостат, як і об`єднана громада в цілому, робить перші, але впевнені кроки в реформуванні місцевого самоврядування, - розповідає Емілія Тадеушівна. – У нас тісна співпраця з дирекцією школи, дитячим садком, фельдшерським пунктом, бібліотекою. Жителі села виявляють ініціативу щодо участі в спільній розробці стратегії старостинського округу. Староста села поділилася інформацією про реалізацію запланованих   заходів по розвитку місцевої території, було озвучено стан функціонування  кожної галузі, напрямку та сфери життя на селі. 


Детальніше 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 25-06-2020, 10:35 | Переглядів: 71 | Коментарів 0

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗ метою захисту прав та інтересів дітей 24 червня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Раїси КАБАНОВОЇ було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання: про участь батька у вихованні малолітнього сина; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про продовження терміну перебування неповнолітньої дитини у державному навчальному закладі; про розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей-вихованців у дитячих будинках сімейного типу; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.


Детальніше 
Голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова відвідала ДІКЗ «Межибіж»
Додав: inform | 25-06-2020, 10:21 | Переглядів: 44 | Коментарів 0

Голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова відвідала ДІКЗ «Межибіж»24 червня голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова провела робочу зустріч із директором ДІКЗ «Межибіж» Олегом Погорільцем та заступником директора з наукової роботи Ігорем Западенком. У ході зустрічі обговорено перспективи розвитку установи, хід проведення реставраційних робіт замку Сенявських. Сьогодні ДІКЗ «Межибіж» – один із найпотужніших історико-культурних центрів та туристичних магнітів Хмельниччини - місць, які більше за інші притягують туристів.

У Державному історико-культурному заповіднику "Межибіж" завершено перший етап реставрації палацу Сенявських. За попередні два роки з обласного бюджету на проектувальні та реставраційні роботи у Меджибізькій фортеці виділили 7 793,5 тис. гривень. За повідомленням Олега Погорільця, цьогоріч з обласного бюджету на реставрацію палацу виділяється 10 млн.гривень.

Олег Григорович зауважив, що з метою належного забезпечення охорони пам'яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання Меджибізької ОТГ на базі Державного історико-культурного заповідника "Межибіж” традиційно відбуваються круглі столи та консультації з громадськістю. У березні 2020 року, зокрема, відбулися консультації з громадськістю «Бути меджибіжчанами: місцева ідентичність та розмаїтість культур»,  на яких обговорювалися також питання збереження історико-культурної спадщини.


Детальніше 
ОГОЛОШЕННЯ
Додав: inform | 25-06-2020, 09:02 | Переглядів: 41 | Коментарів 0

ОГОЛОШЕННЯ        Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну внутрішнього розпорядку дня.

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», зокрема, на період дії карантину робота в Державній аудиторській службі України розпочинається о 8.00 годині.

         

Детальніше 
Змінено графік роботи органів Пенсійного фонду області.
Додав: inform | 25-06-2020, 08:49 | Переглядів: 30 | Коментарів 0

Змінено графік роботи органів Пенсійного фонду області. Звертаємо вашу увагу, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» змінено графік роботи органів Пенсійного фонду області.

 

Робочий день розпочинається з 10 години.

 

Прийом документів з питань призначення, перерахунку пенсій, виплати допомоги на поховання, замовлення на видачу довідок, прийом письмових звернень здійснюється

 

з понеділка по четвер з 10.00 до 18.00,

в п’ятницю з 10.00 до 17.00

через скриньку "Для звернень"

 

Надання роз’яснень та консультацій громадянам триває в телефонному режимі за номерами "гарячих" телефонних ліній, які розміщені на інформаційній сторінці головного управління.

Детальніше 
Хмельницькі аудитори за п’ять місяців поточного року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 193 млн грн
Додав: inform | 25-06-2020, 08:26 | Переглядів: 33 | Коментарів 0

Хмельницькі  аудитори  за  п’ять місяців поточного року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 193 млн грнФахівці  Управління Західного офісу   Держаудитслужби  в  Хмельницькій  області протягом січня – травня 2020 року провели моніторинг 151 процедури закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю  майже 263 млн грн.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю  відмінено торги у 45 випадках на суму понад 137 млн грн та розірвано 40 вже укладених договорів на суму понад 56 млн грн.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за номерами   (0-382) 76-57-56 – Управління,  (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.


Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...