29 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося засідання колегії райдержадміністрації.
Під час засідання колегії розглянуто наступні питання: про стан надання адміністративних послуг в районі, про стан виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Меджибізької селищної ради, про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року, про стан виконання в районі Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству».
25 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський провів щотижневу робочу нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, організацій і установ району.
Під час наради розглянуто питання: про стан криміногенної та надзвичайної ситуацій в районі; про готовність Летичівського райавтодору до роботи в весняний період; про стан нарахування та виплати субсидій, пільг та допомог громадянам; про роботу Летичівської центральної районної лікарні; про виконання районного бюджету та про готовність до проведення весняно-польових робіт в районі.
Управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації інформує що у суботу, 30 березня 2019 року о 20:30
год. проходитиме Всесвітня акція «Година
Землі».
Люди по
всьому світу вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність
об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті Земля.
25 березня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в області завершено виплату пенсій за поточний місяць в сумі 1,1 млрд. грн., в тому числі 109,0 млн. грн. - військовослужбовцям силових структур. Одночасно завершено фінансування субсидій за лютий 2019 року в сумі 171,8 млн. грн.
Управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації інформує, що у суботу, 23 березня 2019 року, відбудеться Всеукраїнська акція «Чисті водойми
– екологічно здорова країна», яка присвячена Всесвітньому дню води, що
відзначається 22 березня 2019 року.
З першого квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно
від водойм.
Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на
рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного
агентства рибного господарства у Хмельницькій області, заборонений у всіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня; у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19
травня; в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці,
меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період
весняної повені ) з 1 квітня по 29 червня.
Сьогодні перед суспільством стоїть завдання збереження пам’яті про події Другої Світової війни, адже відвага кожного солдата стала основою перемоги над нацистськими загарбниками. Готуючись до гідного відзначення 75-ти річчя визволення України від нацистських загарбників, як дань шани поваги і вічної пам'яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття, в Україні проходить естафета пам'яті "Слава визволителям України". Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід. 22 березня 2019 року напередодні 75-ї річниці звільнення Летичівщини від нацистських загарбників, Летичівський район перейняв естафету пам'яті "Слава визволителям України" від Старосинявського району Хмельницької області.
20 березня 2019 року, у місті Хмельницькому, відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини за участі Президента України Петра Порошенка. Представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та небайдужі громадяни з усіх куточків нашого краю прибули на засідання Ради щоб обговорити перспективи області та остаточно визначитися із пріоритетами подальшого розвитку.
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на facebook
Рекомендовані ресурси
Прийміть дитину у родину
Президентський вісник
Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.