Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Грудень 2018 (50)
Листопад 2018 (77)
Жовтень 2018 (109)
Вересень 2018 (83)
Серпень 2018 (62)
Липень 2018 (82)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Травень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Матеріали за Травень 2014 року
Права дитини одне з найголовніших завдань нашого сьогодення
Додав: info | 21-05-2014, 21:05 | Переглядів: 799 | Коментарів 0
Права дитини одне з найголовніших завдань  нашого   сьогоденняПід головуванням  голови райдержадміністрації  Ірини Матлаєвої  21 травня  2014 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Детальніше 
Відбулося засідання громадської ради
Додав: info | 21-05-2014, 16:26 | Переглядів: 763 | Коментарів 0

Відбулося засідання громадської радиСьогодні голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва взяла участь у засіданні громадської ради. Під час засідання розглянуто питання щодо змін до Конституції України, що спрямовані на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні. По даному питанні присутніх інформувала Світлана Лучковська – начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Обговорюючи питання порядку денного, Ірина Матлаєва звернула особливу увагу на зміни до Конституції України, спрямовані на реформування місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.

Детальніше 
Рекомендації відділення НСПП в Хмельницькій області про недопущення виникнення незаконних страйків
Додав: info | 20-05-2014, 16:39 | Переглядів: 793 | Коментарів 0
Слід зазначити, що згідно ст.ст. 19, 44 Конституції України, порядок здійснення права на страйк встановлюється згідно з урахуванням забезпечення національної безпеки, охорони здоров’я, прав і свобод інших людей. Також, особливістю страйку є те, що такий ініціює собою припинення роботи на підприємстві, в установі чи організації після передбаченої законодавством процедури вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) та на одній із стадій його розгляду.
Детальніше 
Реєстрація платників єдиного податку
Додав: info | 20-05-2014, 11:06 | Переглядів: 634 | Коментарів 0
З метою створення максимально сприятливих умов щодо безперебійного та якісного обслуговування платників Летичівське відділення Хмельницької ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2014 року набрали чинності закони, спрямовані на покращення умов ведення бізнесу в Україні, спрощення процедур реєстрації платників податків, забезпечення вільного і безоплатного доступу суб’єктів господарювання до інформації з державних реєстрів.
Детальніше 
Відділ ДРАЦС РС Летичівського РУЮ
Додав: info | 19-05-2014, 10:36 | Переглядів: 638 | Коментарів 0
Детальніше 
Роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні
Додав: info | 13-05-2014, 19:37 | Переглядів: 912 | Коментарів 0
Пропонуємо вносити свої пропозиції та зауваження до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" на електронну адресу letadm@ukr.net

Детальніше 
Подання звітності в електронному вигляді вигідно
Додав: info | 13-05-2014, 11:31 | Переглядів: 585 | Коментарів 0
Податкова служба постійно працює над тим, аби спростити та покращити процес подання звітності в електронному вигляді. Подання звітності в електронному вигляді вигідно як платникам так і органам податкової служби. Платники податків зацікавлені в процесі подання звітності в електронному вигляді через те що її можна передати безпосередньо з офісу. З другого боку податкова отримує документи практично без затрат часу на  їх  занесення до електронних баз даних. Крім того податкова звітність перевіряється на наявність помилок, що дає можливість платнику виявляти і виправляти їх самостійно до подання звітних документів до органів державної податкової служби.
Детальніше 
Умови переходу “єдинника” з однієї групи в іншу
Додав: info | 13-05-2014, 11:27 | Переглядів: 622 | Коментарів 0
Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, поділяються на шість груп, для кожної з яких установлено свої критерії, зокрема, щодо не перевищення встановленого обсягу доходу (п.291.4  ст.291 Податкового кодексу України, далі -  ПКУ). Тому в окремих випадках перехід із однієї  групи в іншу є не правом, а обов’язком платників єдиного податку, що відносяться до першої, другої, третьої  та четвертої груп (п.293.8  ст. 293 ПКУ).
Детальніше 
Тимчасова зміна місця голосування: запитання та відповіді.
Додав: info | 12-05-2014, 10:48 | Переглядів: 651 | Коментарів 0

                       Куди звертатися із заявою про тимчасову зміну місця голосування?

 

      Якщо виборець проживає чи перебуває за межами України і має намір голосувати на її території,Заява подається до:
відділу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку виборець просить визначити місцем його голосування,
або органу ведення Державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ України.
   Якщо виборець проживає чи перебуває в Україні і має намір голосувати в іншій державі, заява подається до:
органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника
або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.
      Якщо виборець проживає чи перебуває за межами Україні і має намір голосувати в іншій іноземній державі,заява подається до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

                          Чим може бути мотивовано заяву про тимчасову зміну місця голосування? 

     Законом України "Про Державний реєстр виборців" (стаття 7) передбачає, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинна бути мотивованим.
Зокрема, це може бути робоче відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії.

Детальніше 
Про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя під час проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року
Додав: info | 12-05-2014, 10:20 | Переглядів: 747 | Коментарів 0

                     Статтею 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" сухопутну територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнано тимчасово окупованою.

  Відповідно до статті 8 вказаного Закону під час проведення, зокрема, виборів Президента України, голосування громадян України на тимчасово окупованій території не організовується і не проводиться.

   Громадянам України, які проживають на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, створюються умови для вільного волевиявлення під час проведення позачергових виборів Президента України на іншій території України.
   Такі громадяни мають право реалізувати своє право голосу на виборах шляхом тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, звернувшись до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців не пізніш як за п’ять днів до дня голосування.

   Заява про тимчасову зміну місця голосування подається виборцем до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування.

   При поданні заяви громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

  Отже, для реалізації виборцем, виборча адреса якого знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, свого права голосу на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року йому необхідно:

з’явитися до відділу ведення Державного реєстру виборців для подання заяви про тимчасову зміну місця голосування не пізніше 19 травня 2014 року;

при поданні заяви пред’явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України

  

  

Детальніше 
Це актуально!
Додав: info | 12-05-2014, 10:14 | Переглядів: 683 | Коментарів 0

Про порядок перевірки факту тимчасової нездатності виборця
самостійно пересуватися для організації голосування
з виборів Президента України за місцем перебування виборців

(за постановою Центральної виборчої комісії
від 15 квітня 2014 року № 276
)

1. Виборець, який тимчасово нездатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування, поштою або через інших осіб не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів (днем повторного голосування) подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням такого місця. Заява викладається в довільній формі.

До заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я виборця, яка засвідчує факт його тимчасової нездатності пересуватися самостійно.

2. Заява виборця реєструється дільничною виборчою комісією в журналі реєстрації документів, заяв і скарг у виборчій комісії, де зазначаються день і час її надходження, прізвище, ім’я, по батькові, адреса місця проживання (місця перебування) виборця на час проведення виборів Президента України, номер його телефону (за наявності).

3. Члени дільничної виборчої комісії зобов’язані перевірити факт тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися за станом здоров’я.

Для здійснення такої перевірки рішенням дільничної виборчої комісії визначаються не менше трьох членів комісії.

4. Перевірка факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися спрямовується на встановлення факту написання виборцем заяви про надання йому можливості голосувати за місцем свого перебування та факту видачі медичною установою довідки про неможливість виборця самостійно пересуватися у зв’язку зі станом здоров’я.
   Таку перевірку, не порушуючи прав та свобод виборця, проводять визначені для цього члени дільничної виборчої комісії шляхом:
– особистого відвідування виборця за адресою, зазначеною ним у заяві;
– опитування такого виборця за вказаним ним номером телефону;
– звернення до відповідної медичної установи із запитом про підтвердження достовірності виданої довідки чи уточнення отриманих відомостей тощо.

Детальніше 
ГОЛОСУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ: запитання відповіді (за матеріалами юридичної служби ЦВК)
Додав: info | 12-05-2014, 10:10 | Переглядів: 790 | Коментарів 0

                       Як дізнатися про місцезнаходження закордонних виборчих дільниць, а також про час і місце голосування?

      Для проведення голосування на виборах Президента України у закордонному виборчому окрузі використовуються закордонні виборчі дільниці, утворені Центральною виборчою комісією на постійній основі.
Перелік таких дільниць розміщено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії у розділі "Позачергові вибори Президента України 25 травня 2014 року" (виборчі округи).
      Крім того, Міністерство закордонних справ України та закордонні дипломатичні установи України, при яких утворені закордонні виборчі дільниці, оприлюднюють на своїх офіційних веб-сайтах відомості про час і місце голосування та про місцезнаходження відповідних виборчих дільниць.
       Виборцям, включеним до попередніх списків виборців на закордонних виборчих дільницях, не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування (до 12 травня) надсилаються або доставляються в інший спосіб іменні запрошення на вибори, якими повідомляється про адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, час і місце голосування.

                             Які умови для голосування на виборах Президента України за межами України?

      

     Для того, щоб виборцю реалізувати своє право голосу за межами України необхідно:
бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці, яка знаходиться на території відповідної іноземної Держави;
прибути на відповідну закордонну виборчу дільницю в день голосування з 8 до 20 години (за місцевим часом);
мати при собі документ, що підтверджує громадянство України та є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонній виборчій дільниці (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт).
      Увага! Отримати виборчий бюлетень на закордонній виборчій дільниці на підставі паспорта громадянина України не можливо.

                            Хто включається до списку виборців на закордонній виборчій дільниці?

   

До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців, відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці.

Детальніше 

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Президент України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...