Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Жовтень 2019 (35)
Вересень 2019 (55)
Серпень 2019 (57)
Липень 2019 (66)
Червень 2019 (67)
Травень 2019 (65)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
[related-news] [/related-news] [/related-news]
Додав: inform | 30-08-2019, 14:52 | Переглядів: 72 | Коментарів: 0

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністраціїСьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося розширене засідання колегії  райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної ради Альона Хавхун , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ, організацій.

Перед початком засідання колегії перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський представив присутнім начальника Летичівського відділу поліції Ігоря Ільницького.Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

У своїй промові Ігор Валерійович  висловив сподівання на плідну роботу в розкритті злочинів та забезпеченню охорони та безпеки громадян.

Учасники засідання колегії розглянули два питання порядку денного, зокрема   про стан виконання окремих делегованих  повноважень  органів  виконавчої влади виконкомом Меджибізької селищної  ради та про стан підготовки  закладів освіти Летичівського району до нового 2019-2020 навчального року.

Про стан виконання окремих делегованих  повноважень  органів  виконавчої влади виконкомом Меджибізької селищної  ради інформувала присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Олена Федоренко.

Зокрема, в інформації зазначено, що виконавчий комітет селищної ради в цілому забезпечує виконання делегованих повнова­жень органів виконавчої влади, які передбачені ст. 27, 28, 30, 36, 38   Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Стаття 27. Повноваження у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку.

У І півріччі 2019 року виготовлено проектно-кошторисну документацію для наступних проектів, що будуть реалізовані в 2019 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад:

-              будівництво артезіанської свердловини в с.Лисогірка;

-                капітальний ремонт будівлі насосної станції в смт Меджибіж;

-               капітальний ремонт будівлі Комунальної установи «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання)».

  Меджибізькою селищною радою забезпечується дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності».

21 грудня 2018 р. затверджено План діяльності Меджибізької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. Цей план оприлюднено на офіційному сайті Меджибізької селищної ради в розділі «Регуляторна діяльність» підпункт – «План діяльності з підготовки регуляторних актів».

Відповідно до Плану діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік розроблено, затверджено та оприлюднено на офіційному сайті Меджибізької селищної ради 4 регуляторних акти.

     Розроблено  та проходять процедуру обговорення  ще 2 проекти рішень регуляторних актів.

Стаття 28. Повноваження в галузі бюджету, фінансів і цін. Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністраціїНа території Меджибізької селищної ради розвинена система торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.

На території громади функціонує 65 магазинів, 10 ресторанів та кафе, 2 автозаправні станції, 2 аптеки, 1 аптечний кіоск, 7 закладів побутового обслуговування.

В закладах торгівлі, що розташовані на території Меджибізької селищної ради, відповідно до п.10 постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення» наявні куточки споживача .

Відділом економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Меджибізької селищної ради систематично здійснюється контроль за рівнем цін на продукти харчування, які закуповуються для  загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів громади.

Рішенням виконавчого комітету селищної ради від 26.04.2019 р. №7-4/2019 затверджено калькуляцію-розрахунки по наданню комунальних послуг на обробіток городів і зрізання старих дерев по населених пунктах ОТГ.

З метою покращення інвестиційного клімату розроблено Стратегію розвитку Меджибізької ОТГ на період з 2019 до 2025 року, та затверджено рішенням сесії №4-73/2019 від 27 червня 2019 року. Крім того, розроблено та розміщено на офіційному сайті інвестиційний паспорт Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади. 

Для створення позитивного іміджу та інформування потенційних інвесторів про Меджибізьку селищну об’єднану територіальну громаду розроблено банер з інформаційними матеріалами, а також рекламно-іміджеву продукцію, а саме інформаційні брошури та буклети, магніти, календарі.

Продовжується робота з виготовлення містобудівної документації по населених пунктах Меджибізької ОТГ. В І півріччі 2019 року виготовлено та затверджено генеральний план по с. Митківці, на стадії затвердження перебуває ще 2 генеральні плани. Крім того, в поточному році розроблено та затверджено 5 детальних планів територій.

Меджибізька селищна рада бере участь у всіх обласних заходах з представлення інвестиційного потенціалу громади.  Зокремав Міжнародному економічному форумі «Інвестиційні можливості Хмельниччини» в м. Хмельницький, організаторами якого були Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька обласна рада та Хмельницька торгово-промислова палата, в засіданні Ради регіонального розвитку, де було представлено банер з інформаційними матеріалами, а також іміджева продукція (магніти, календарі, буклети).

 

Меджибізька селищна рада здійснює  залучення та освоєння коштів з державного бюджету. 

     Згідно розпорядження КМУ від 24 квітня 2019 року №280-р  «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році»  Меджибізькій ОТГ виділено субвенцію з державного бюджету на формування інфраструктури в сумі 3 353,8 тис грн на реалізацію 6 інфраструктурних  проектів. Кошти субвенції розподілені, проекти затверджені сесією селищної ради, а саме:

   1. Закупівля системи оповіщення населення (відеоспостереження) для встановлення у 18 бюджетних установах Меджибізької ОТГ - 614,0 тис грн;

2. Капітальний ремонт будівлі станції керування в смт Меджибіж - 393,9 тис грн;

3. Будівництво артезіанської свердловини в с.Лисогірка – 1 014,4 тис грн;

4. Генеральний план та план зонування с.Западинці -   96,1 тис грн;

5. Розробка історико-архітектурного опорного плану смт Меджибіж з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів - 591,3 тис грн;

6. Капітальний ремонт будівлі Комунальної установи «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання)» по вул. Замкова,3 в смт Меджибіж, кошти субвенції - 644,1 тис грн та кошти місцевого бюджету - 500,0 тис гривень. 

Селищна рада частково приступила до реалізації проектів.

Крім того, у 2019 році реалізуються проекти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Для Меджибізької ОТГ виділено субвенцію в сумі 3 214,8 тис грн на реалізацію наступних проектів:

1.Реконструкція водопровідної мережі  с.Ярославка - 2 171,2 тис грн, з яких освоєно - 1 910,8 тис грн;

2.Капітальний ремонт Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Лисогірка, вул. Вишнева,1/1 - 788,7 тис грн, з яких освоєно – 769,5 тис грн;

3.Реконструкція частини приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Требухівці (будинок терапії під лабораторію зі зміною обладнання - 57,5 тис грн, кошти не освоєно;

4.Капітальний ремонт Головчинецького дитячого садочка «Ромашка» -197,4 тис грн, кошти не освоєно.Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Стаття 30. Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку.

 Житлово-комунальні послуги санітарно-технічного напрямку в громаді надаються КГП «Добробут». Послуги з енергозабезпечення здійснюють ПАТ «Хмельницькгаз», «Хмельницькгаззбут», «Хмельницькенергозбут» та Меджибізька дільниця Летичівського РЕМ.

Силами працівників селищної ради, КП «Добробут» та жителів громади постійно проводиться впорядкування територій біля пам’ятників загиблим воїнам в населених пунктах Меджибізької громади, благоустрій кладовищ, площ та вулиць громади.

       З початку 2019 року здійснено очистку та знезараження усіх криниць громадського користування.

Меджибізькою об’єднаною територіальною громадою у 2019 році на ремонт комунальних доріг кошти не спрямовувались.

Наявне транспортне сполучення населених пунктів громади із обласним центром, із районним центром прямого транспортного сполучення немає.

Послуги звязку надають в громаді ПАТ «Укртелеком», Інтертелеком,  X-city, Проскурів-Нет.

У Меджибізькій селищній раді ведеться облік осіб, які перебувають на черзі для одержання житлових приміщень. Станом на 01.07.2019 року на обліку перебуває 9 осіб. Наявна уся документація, що стосується звернення громадян стосовно постановки на квартирний облік (рішення виконкому селищної ради, облікова справа особи і т.д.)

 Стаття 36 .  Повноваження в галузі оборонної роботи

Робота  проводиться належним чином, налагоджена співпраця з Летичівським районним військовим комісаріатом, повістки на військову службу розносяться представниками військового комісаріату спільно з головним спеціалістом цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Меджибізької ОТГ  та старостами громади.

З метою забезпечення функціонування системи військового обліку військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнного часу на території селищної ради призначено відповідальну особу. Робота по даному питанню також проводиться.Рекомендаційний перелік документів, які повинні бути у парцівника з питань військового обліку – в наявності. Згідно Переліку посад, які підлягають бронюванню, в Меджибізькій ОТГ бронюванню ніхто не підпадає.

Виконавчим комітетом здійснюються заходи щодо військово-патріотичного виховання населення.

У навчальних закладах проводяться години спілкування, конкурси за національно-патріотичною тематикою, фестивалі української казки та пісні, конкурси знавців української мови, благодійні акції щодо допомоги бійцям АТО, урочисті лінійки, присвячені Міжнародному дню рідної мови; години спілкування, присвячені Дню захисника Вітчизни „Велич сили духу”; тиждень родинного виховання; виховні години „Щаслива родина – міцна Україна”.

 До дня пам’яті жертв голодомору відбувся загальний громадський захід.

 У ході відзначення Дня Соборності України та Дня Гідності та Свободи вшанування пам’яті Героїв Крут по загальнноосвітніх закладах проведено уроки „Українці у боротьбі за створення власної держави”.Проходили заходи з вшанування Небесної Сотні, зустріч з учасниками АТО; урочистий мітинг присвячений Дню Перемоги; День вшанування пам’яті жертв політичних репресій, День вишиванки.

         На базі Митковецького НВК у липні відкрився клуб з військово-патріотичного виховання „Житниця Поділля”.

Стаття 38.  Повноваження, щодо  забезпечення законності, правопорядку, охорони   прав, свобод  і  законних   інтересів  громадян.

Робота  зі зверненнями громадян ведеться  відповідно до щоквартальних планів роботи селищної ради.

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністраціїМеджибізькою селищною радою розроблені та затверджені графіки проведення особистого прийому громадян селищним головою, його заступниками, секретарем селищної ради та керуючою справами виконкому, щотижневі графіки виїзних прийомів громадян. 

Встановлено, що діловодство за зверненнями громадян ведеться окремо від інших видів діловодства, як того вимагає Інструкція з діловодства за зверненнями громадян. Усі заяви приймаються і реєструються в день їх надходження. Заяви після їх вирішення сформовані у справи. За результатами рішень сесій та виконкомів селищної ради надавались відповіді заявникам. Ведеться журнал реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян.Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

За 6 місяців 2019 року до   селищної ради  надійшла 501 письмова  заява.

На  особистому  прийомі  у  голови  побувало  49    громадян, які  залишили письмові заяви –скарги  по  вирішенню спірних   земельних   питань, по встановленню  межових знаків, неприязних відносинах   між сусідами .

За вказаний період поступило  11 колективних  звернень, в яких піднімалися питання педагогічного колективу   Требуховецької    ЗОШ І-ІІІ ст., неприязні відносини між сусідами, викидів з асфальтного  заводу в с.Головчинці,  проведення благоустрою селища Меджибіж та інші.

 До селищної  ради  поступило  54  заяви  від учасників    АТО    про надання  їм  матеріальної допомоги. Заяви  були   розглянуті  на сесіях   селищної ради та всі позитивно вирішені. Учасникам  АТО  надана  матеріальна допомога   по    1 тисячі  гривень.  Відповідно до  затвердженої   програми,  двом  учасникам  АТО, які заключили  контракт  для проходження    служби, було  виділено кошти  по    5 тисяч  гривень кожному. 

   Крім того,  надійшло 49 заяв  про  надання допомоги  на  лікування, за якими   було виплачено  67700   гривень та 4  заяви   про надання  допомоги  на  поховання  померлих громадян, які  ніде   не працювали у розмірі   по  1000 гривень.

     317 заяв надійшло від громадян   про надання дозволу на виготовлення технічної документації  на земельну ділянку, проектів землеустрою на земельні ділянки, затвердження технічної документації та проектів землеустрою ,

      На  особистому прийомі   у  секретаря  селищної  побувало  80 громадян, у  керуючої справами  побував   31 громадянин   з питаннями  по оформленню  документів  по спадщині , по  субсидіях ,  по зміні  назв  вулиць та   упорядкування   поштових  адрес.

Як  свідчать записи у журналах особистого прийому громадян – усі громадяни, які звернулися до селищного голови, його заступників, секретаря, керуючої справами виконкому отримали роз’яснення, консультації та рекомендації під час прийому,  або звернення розглянуті та задоволені.  

Про стан підготовки  закладів освіти Летичівського району до нового 2019-2020 навчального року доповідала начальник відділу охорони здоров’я та гуманітарного розвитку райдержадміністрації Світлана Коржик.

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністраціїБільш детально з інформацією можна ознайомитися тут.

Також по даному питанні члени колегії та присутні заслухали інформацію начальника  відділу державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Летичівського районного управління Головного управління    Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Ірину Кутинець. Детальна інформація  тут.

За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольні рішення. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
    {related-news}
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Національна академія державного управління при Президентові України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...