Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Лютий 2019 (45)
Січень 2019 (69)
Грудень 2018 (80)
Листопад 2018 (77)
Жовтень 2018 (109)
Вересень 2018 (83)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
Додав: info | 25-01-2019, 14:16 | Переглядів: 40 | Коментарів: 0

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації25 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

     Під час засідання колегії розглянуто наступні питання: про стан військового обліку та бронювання військово - зобов’язаних у 2018 році та завдання щодо функціонування системи військового обліку в районі на 2019 рік; про розвиток фізкультурно-оздоровчої роботи та спорту у районі у 2018 році; про підсумки роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації за 2018 рік, та завдання щодо підвищення її ефективності у 2019 році. 

      Про стан військового обліку та бронювання військово - зобов’язаних у 2018 році та завдання щодо функціонування системи військового обліку в районі на 2019 рік інформував присутніх начальник відділення обліку офіцерів запасу і кадрів Летичівського районного військового комісаріату.

Зокрема Роман Миколайович зазначив, що на нарадах районної державної адміністрації розглядалися питання військового обліку, а саме:  забезпечення ведення  військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування та на підприємствах, установах і організаціях району;організація проведення звірок  військово-облікових документів РВК з органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями,  установами і  навчальними закладами району відповідно до затвердженого плану; організація проведення перевірки ведення військового обліку підприємствами, організаціями, установами і навчальними закладами району відповідно до затвердженого плану; забезпечення проведення медичного  огляду військовозобов'язаних запасу відповідно до затвердженого плану.Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

   За підсумками нарад керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ надані доручення, які були виконані.

Протягом 2018 року військовим комісаріатом проведені інструкторсько-методичні заняття з посадовими особами органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, відповідальними за військовий облік і бронювання військовозобов’язаних.

Відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації плану перевірок на 2018 рік комісією, проведено перевірки функціонування системи військового обліку громадян України у Меджибізькій та Летичівській ОТГ та  59 підприємствах Летичівського району. План перевірок виконаний. В результаті звіряння було встановлено, що військовий облік військовозобов’язаних ведеться згідно вимог керівних документів та всі зміни, що відбуваються в стані військового обліку військовозобов’язаних ( сімейний стан, місце мешкання, місце роботи, посада) вносяться до облікових карток військовозобов’язаних.

Аналіз результатів проведених перевірок свідчить про те, що незважаючи на постійний контроль з боку голови районної державної адміністрації та військового комісара, стан військового обліку у більшості об’єктів перевірки не повною мірою відповідає вимогам законів України, інших нормативно-правових актів, потребує додаткового контролю з боку посадових осіб районних державних адміністрацій.

Національною поліцією проведені заходи щодо розшуку військовозобов’язаних та призовників, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

Протягом року проводилась робота щодо бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час. Випадків незаконного бронювання не виявлено.

Відбулося засідання колегії райдержадміністраціїКрім того, Летичівським районним військовим комісаріатом проводиться робота щодо  інформування місцевих органів державної влади щодо стану військового обліку за минулий рік та пропозиції з його поліпшення;- налагодження тісної взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування з питань функціонування системи військового обліку; вдосконалення якості обліку мобілізаційних ресурсів та забезпечення функціонування системи військового обліку;   впровадження у Збройних Силах України Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, вдосконалення якості обліку мобілізаційних ресурсів; розроблення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації про стан військового обліку у 2018 році та завдання щодо його покращення у наступному році, контроль за виконанням визначених заходів; розробки планів перевірок стану військового обліку та їх затвердження головам місцевим органам виконавчої влади;  розробки та погодження з головами місцевих органів виконавчої влади планів проведення звірок облікових даних на військовозобов’язаних, що працюють (перебувають на обліку) в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях та планів проведення інструкторсько-методичних занять з відповідальними посадовими особами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та навчальних закладів з питань організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників;   здійснення контролю за станом військового обліку в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, які перебувають на території відповідальності, відповідно до затверджених планів перевірки.

          Про розвиток фізкультурно-оздоровчої роботи та спорту у районі у 2018 році доповідала начальник відділу гуманітарного розвитку та охорони здоров’я райдержадміністрації Світлана Коржик. Детально з інформацією можна ознайомитисятут.

     Про підсумки роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації за 2018 рік, та завдання щодо підвищення її ефективності у 2019 році інформувала присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Олена Федоренко.        

 

       У своїй інформації Олена Леонідівна зазначила, що роботаіз зверненнями громадян в райдержадміністрації була направлена на виконання Закону України "Про звернення громадян, Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування від 07.02.2008 № 109/2008.

Згідно з вищезазначеним Указом головою районної державної адміністрації  затверджено щоквартальні графіки роботи „гарячої” телефонної лінії „Запитай у влади”, та прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації у 2018 році.

На виконання пункту 3 частини 1 статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації” головою районної державної адміністрації 27.12.2018 затверджено графіки проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2018 № 468/2018-р затверджено порядок розгляду письмових звернень громадян, організації та проведення особистого прийому громадян, проведення особистих виїзних прийомів громадян, проведення прямих "гарячих телефонних ліній "Запитай у влади керівництвом районної державної адміністрації (зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області 26 грудня 2018 за № 180/3356).

Відповідно до затверджених порядків та графіків станом на 1січня 2019 керівництвом районної державної адміністрації здійснено 82 особистих прийоми громадян, безпосередньо головою – 34. Прийнято 84 громадянина, із них 35 - головою. За 2018 рік проведено 11 виїзних прийомів у 59 населених пунктах об’єднаних територіальних громад, з них 3 - головою районної державної адміністрації у 10 населених пунктах.

Протягом року проведено 12 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

В районній державній адміністрації функціонує "гаряча” телефонна лінії "Запитай у влади” за телефоном  2-05-31, якою у 2018 році скористались35 осіб.

За звітний період до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування надійшло 2675 звернень, що на 157 більше ніж у 2017році.

Станом на 31 грудня 2018 до районної державної адміністрації надійшло 198 звернень.

Від органів влади вищого рівня протягом звітного періоду  до районної державної адміністрації надійшло 158 звернень, серед них: від облдержадміністрації - 15, обласного контактного центру – 140.

26 звернень або 14 відсотків від загальної суми звернень до райдержадміністрації становлять звернення від людей з інвалідністю, безробітних, багатодітних сімей та одиноких матерів, вирішенню проблем яких приділяється особлива увага.

Головою райдержадміністрації взято на особистий контроль розгляд письмових звернень та забезпечується проведення першочергового особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня”, інвалідів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції.

Позитивного вирішення набуло 36 звернень що становить 18,2 відсотка  від загальної кількості отриманих звернень .

Летичівською районною державною адміністрацією забезпечується оприлюднення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті узагальнених відомостей про організацію роботи зі зверненнями громадян та вирішення порушених у них питань, які надаються облдержадміністрації для узагальнення та надання їх Адміністрації Президента України. У громадсько – політичному виданні "Летичівська газета” та на офіційному сайті районної державної адміністрації публікуються звіти про роботу із зверненнями громадян, графіки виїзних прийомів, роботи "гарячої” телефонної лінії "Запитай у влади”, особистих прийомів керівництвом районної державної адміністрації.

Робота із зверненнями громадян в усіх управліннях, організаціях та старостатах територіальних громад району повинна перебувати на постійному контролі, необхідно оперативно та належним чином реагувати  на проблемні питання громадян.

Старостам сіл рекомендуємо здійснювати виїзні прийоми у віддалених населених пунктах своїх старостатів не рідше двох разів на місяць, а також проводити особисті прийоми громадян. Це призведе до покращення стану обізнаності громадян у змінах у законодавстві, отримання роз’яснень, консультацій з приводу різних питань, які їх стосуються та зменшенню звернень громадян до вищестоящих органів влади.

            За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольні рішення голови районної державної адміністрації.

 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Президент України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...