Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Січень 2019 (36)
Грудень 2018 (80)
Листопад 2018 (77)
Жовтень 2018 (109)
Вересень 2018 (83)
Серпень 2018 (62)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » 28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
Додав: info | 29-12-2018, 10:00 | Переглядів: 47 | Коментарів: 0
28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
28 грудня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному розглянуто наступні питання: про роль і місце клубних закладів району у формуванні національної свідомості, патріотичному вихованні підростаючого покоління, в популяризації національно-культурного надбання; стан розроблення та оновлення містобудівної документації в  Летичівському районі; про розвиток інклюзивної освіти у Летичівському районі; про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України; план  роботи Летичівської районної державної адміністрації   на  2019 рік; план  роботи Летичівської районної державної адміністрації  на І квартал 2019 року.28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
Про роль і місце клубних закладів району у формуванні національної свідомості, патріотичному вихованні підростаючого покоління, в популяризації національно-культурного надбання доповідала начальник відділу гуманітарного розвитку Світлана Коржик. Зокрема, Світлана Анатоліївна зазначила, що у Летичівському районі мережа клубних закладів представлена 2 міськими будинками культури, 12 сільськими будинками культури та 25 сільськими клубами. Загальна чисельність працюючих у  закладах культури складає 110 чоловік. В тому числі, у Летичівській об’єднаній територіальній громаді функціонує 27 клубних закладів та у Меджибізькій громаді - 12 закладів клубного типу.  
Роботу 5-ти закладів призупинено, а саме: Варенецького, Хутір Майданського, Малаківського, Буцнівського сільських клубів та Щедрівського міського клубу.  
28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністраціїУ закладах культури Летичівської громади діє 97 клубних формувань, з них для дітей - 67, зокрема: оркестрів та інших інструментальних колективів – 2, вокально-хорових - 42, із них для дітей - 16, хореографічних - 7, із них для дітей - 7, театральних - 26, із них для дітей – 25, інших – 21, з них для дітей – 19. Загальна кількість учасників клубних формувань – 807, з них дітей – 516.
Шість творчих колективів Летичівської селищної ради мають звання "народний” з них: п’ять  - в КУ "Летичівський будинок культури” – народний аматорський хор "Летич” (кер.В.Довгалюк); народний хор ветеранів війни і праці "Стежина”(кер.В.Фортельний); народний оркестр духових інструментів (кер.В.Фортельний); народна художньо-концертна бригада "Вогник” (кер.Ю.Сухорук); ансамбль української народної пісні "Кульбаба” (кер.К.Колібаба); один – у сільському закладі культури : народний вокальний колектив "Горлиця” Івонинецького сільського клубу (керівник Надія Бойцерук).28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
Закладами культури проводяться культурно-мистецькі заходи, зокрема, театралізовані та професійні свята, молодіжні вечори відпочинку, мітинги-реквієми за участі народних колективів, окремих виконавців громади. Усі масові заходи спрямовані на патріотичне виховання молоді та підростаючого покоління, на формування національної свідомості, на популяризацію культурних та національно-мистецьких традицій українського народу.
Збереження національної культури – невід’ємна частина роботи сільських закладів культури. Тому, 2018 рік розпочався з циклу новорічних свят, а саме Різдва Христового. У всіх селах Летичівської громади масово, з театралізованими дійствами, проводилися Новорічні та Різдвяні віншування.
Традиційним у містечку Летичеві став фестиваль Різдвяних колядок "Колядуймо разом, друзі,  на довгий вік та на добрий рік”. Відбувся ХІІ Різдвяний Фестиваль Колядок в Санктуарії Летичівської Богородиці за участі творчих колективів Летичівського будинку культури та Летичівської музичної школи. 17 січня 2018 р. в Летичівській дитячій музичній школі відбувся вечір колядок та щедрівок «Сяйво Віфлеємської зірки», який розпочався урочистим відкриттям оновленого класу образотворчого мистецтва. Масово відбулося 6 липня 2018 р. народно-обрядове свято Івана Купала під назвою "Ой пливи, пливи, віночку”. Цікаві дійства проводили з нагоди народного свята працівники Чаплянського сільського будинку культури,   Кудинського, Майдан-Голенищівського, Юрченецького сільських клубів.
Художні колективи  Летичівської селищної ради є учасниками різноманітних заходів, конкурсів, фестивалів, що проводяться в громаді, а також обласного та регіонального значення.
Протягом року було взято участь у ряді Міжнародних, Всеукраїнських,
обласних конкурсах, а саме:
- Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "Україна – країна талантів”; II-му Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі хореографії та 5-му 28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністраціїМіжнародному багатожанровому фестивалі "Antares X Fest” у м.Хмельницькому (дитячий танцювальний колектив "Нові зірки” Летичівського будинку культури, кер. О.Похила);
- Пісенному фестивалі "Щира пісня над Жердям лине” Чемеровецького району (народний вокальний колектив української народної пісні "Кульбаба” та вокальний дует "Солодка ягода” Летичівського будинку культури).
 - Фестивалі патріотичної пісні ( м.Хмельницький, 15 листопада 2018р. Учасники-вокалісти: Боцюн Настя,Онищук Богдана,Ковальчук Настя та Бортник Вікторія (керівник Вікторія Бачинська).
Летичівський будинок культури взяв участь у обласному конкурсі-огляді по збереженню нематеріальної культурної спадщини "Доторкнись до душі свого народу”.
При Летичівському будинку культури діє гурток «Умілі руки». Під час культурно-масових заходів майстри народного мистецтва проводять безкоштовні майстер-класи різного жанру для всіх бажаючих. Проведено 9 виставок декоративно-прикладного мистецтва.
Фінансування клубних закладів. Видатки Летичівської селищної ради за 9 місяців 2018 року на діяльність  будинків культури і сільських клубів профінансовано в сумі 2403,6 тис.грн. або 89,9 % до планових призначень, в тому числі заробітна плата з нарахуваннями 1936,6 тис.грн. або  98 % , інші видатки склали 467,0 тис.грн.  Станом на 01.12.2018 року обсяг видатків загального фонду на галузь «культура» профінансовано в сумі 7229,6 тис.грн. (98,2 %). Видатки спеціального фонду профінансовано в сумі  – 342,6 тис.грн.
Осучаснено матеріально-технічну базу закладів культури, в т.ч. придбано музичну апаратуру для КУ "Летичівський будинок культури" на суму 115,0 тис.грн, світловий прилад – 104,0 тис.грн. Придбано концертні костюми на суму 4,2 тис. грн.
Проведено поточний ремонт приміщень закладів культури на суму 566,7 тис. грн.: Летичівський будинок культури – 199,9 тис.грн, сільський будинок культури с.Козачки – 52,7 тис.грн, сільський клуб с.Рудня – 53,0 тис.грн, сільський будинок культури с. Греченці – 153,2 тис.грн, сільський будинок с.Горбасів – 50,2 тис.грн, сільський будинок культури с.Ялинівка – 32,8 тис. грн.
Діяльність закладів культури Меджибізької громади здійснюється відповідно до «Програми розвитку закладів культури на території Меджибізької селищної ради на 2016-2020 роки», яка відповідає завданням з розвитку культури, що зазначені в Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.  
У клубних закладах громади функціонує 32 колективи. З них: 1 колектив інструментального жанру, 15 вокально-хорового, 7 хореографічного, 2 любительських об’єднання та клубів за інтересами, та 7 колективів аматорського театрального мистецтва. Кращі колективи громади постійно беруть участь у всіх культурно-масових заходах та концертах громади. У репертуарі колективів різножанрові твори українських народних пісень, мелодії, марші, сучасні твори, твори місцевих та відомих композиторів.
Видатки за 11 місяців 2018 року Меджибізької селищної ради на забезпечення діяльності будинків культури і клубів становили 777,4 тис.грн., у тому числі на заробітну плату 526,4 тис. грн. Інші видатки на предмети і матеріали становлять 57,5 тис.грн.
Меджибізькою селищною радою придбано приміщення для сільського клубу села Волосівці, вартістю 100,6 тис.грн.
Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації в  Летичівському районі інформувала присутніх начальник відділу економічного розвитку та ЖКГ Лариса Осіпішина. Зокрема Лариса Миколаївна зазначила, що планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них. Містобудівна документація на місцевому рівні розробляється з урахуванням даних державного земельного кадастру на актуалізованій картографічній основі в цифровій формі як просторово орієнтована інформація в державній системі координат на паперових і електронних носіях. 
Загальна ситуація по нашому району по забезпеченню містобудівною документацією така:
В 2013 році розроблено топографо-геодезичну зйомку району - підоснову для схеми планування району. 
Рішенням сесії сьомого скликання Летичівської  районної ради від 18 травня 2017 року № 11-16/2017 затверджено Схему планування території Летичівського району. 
В поточному році за результатами оцінки містобудівної діяльності на території району через відділ ЦНАП райдержадміністрації видано 9 містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок юридичним особам, 16 будівельних паспортів на будівництво житлових будинків, видано декларацій про готовність об’єкта до експлуатації 19 юридичним особам.
По генеральних планах ситуація така:
На території Летичівського району налічується 57 населених пунктів. На цей час актуалізовано 28 генеральних планів населених пунктів району, що складає 49%. По остальних населених пунктах генплани потребують оновлення. Наразі розроблено, але іще не затверджено 10 генпланів.
По усіх населених пунктах виготовлена підоснова до генеральних планів - топографо-геодезична зйомка. 
По району у 2018 році виготовлено та затверджено 3 детальних плани території, ще 7 розроблено, але не затверджено.
Генеральні плани затверджуються органами місцевого самоврядування, а розробляються спеціальними організаціями - проектними інститутами.
По Летичівській селищній раді виготовлено та затверджено - 25 генеральних планів населених пунктів, що складає 56%.
В поточному році завершено розроблення 8 генеральних планів по населених пунктах громади: с.Ялинівка, с.Сахни, с.Прилужне, с.Бохни, с.Гречинці, с.Снітівка, с.Грушківці, с.Буцни. Генплани по с.Ялинівка, с.Сахни, с.Прилужне погоджено обласною містобудівною радою. Рішення селищної ради про затвердження розроблених у 2018 році генеральних планів іще не прийнято.
Історико-архітектурний опорний план смт Летичів погоджено в Управлінні культури, національностей, релігії, та туризму Хмельницької ОДА. На даний час він погоджується в відділі містобудування та архітектури Хмельницької ОДА.
Виготовлено та затверджується 2 детальні плани території в смт Летичів та с.Новокостянтинів (для будівництва амбулаторії).
62 сесією Летичівської селищної ради (рішення № 12-62/2018 від 21.12.2018 року) затверджено Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Летичівської селищної ради на 2019 рік, якою передбачено кошти на розроблення містобудівної документації у сумі 200,0 тис. грн.
А по Меджибізькій селишній раді виготовлено та затверджено 3 генеральних плани по с. Требухівці, с.Ярославка та с.Головчинці, що складає 25%. По с.Лисогірка та с. Митківці також розроблено генеральні плани,  але вони ще не пройшли процедуру  затвердження.
У поточному році по Меджибожу розроблено 4 детальних плани території, 2 із них затверджено.
Відсутність планів зонування та детальних планів забудови територій населених пунктів гальмує процес будівництва в районі. Слід зазначити, що  відповідно до пункту 3 статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого  відповідно  до  вимог  цього  Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. 
Через відсутність містобудівної документації виникає ряд проблем, а саме: 
нераціональне використання території та хаотична забудова населених пунктів є підґрунтям для корупційних зловживань та виникнення соціальної напруги; 
неможливість розширення територій населених пунктів; 
неможливість виконання робіт із визначення меж адміністративно-територіальних одиниць та розроблення документації із землеустрою.
Про розвиток інклюзивної освіти у Летичівському районі слухали начальника відділу гуманітарного розвитку Світлану Коржик. Більш детально з інформацією можна ознайомитися тут.
Щодо стану виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України доповідав начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ігор Жижиков.
За інформацією Ігоря Анатолійовича, гранична чисельність районної державної адміністрації становить 84 штатних одиниці. Чисельність працівників структурних підрозділів район¬ної державної адміні-страції становить 61 штатна одиниця, її апарату – 23.
На 01 грудня 2018 року кількість посад державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації за штатним розписом становить 76, у тому числі 28 посад державних служ¬бовців категорії "Б” і 48 посад категорії "В”. 
Фактична чисельність працю¬ючих державних службовців – 67 осіб.
На 01 грудня 2018 року вакантними є 7 посад, з них 3 посади категорії «Б» та 4 посад категорії «В».
Протягом 11 місяців 2018 року на посади державних службовців було призначено 14 осіб, у тому числі в апараті – 4, структурних підрозділах районної державної адміністрації – 10.
За результатами конкурсу на посади державних службовців було призначено 7 осіб, також   7 осіб – за переведенням.
За звітний період проведено 12 конкурсів на зайняття вакантних посад.
Звільнено 7 державних службовців районної державної адміністрації,                        з них категорії "Б” – 2, категорії "В” –5.28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
За цей період ініційовано 1 дисциплінарне провадження та 2 службових розслідування.
Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640 
«Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» визначено нову модель оцінювання державних службовців. Тепер результати службової діяль¬ності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування кар’єри, виявлення потреби у професійному навчанні. Основними критеріями оцінювання є професійність, відповідаль¬ність та результативність.
В районній державній адміністрації та її структурних підрозділах завершено процес оціню¬вання результатів службової діяльності, які підлягали оцінюванню у 2018 році.
Відмінну оцінку отримали 4 державних службовці.
Всі інші отримали позитивну оцінку. Негативних оцінок не було.
На сьогоднішній день державні службовці завершують підготовку на 2019 рік завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців та індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, які займають посади державної служби категорії "Б” або "В”.
Відповідно до статті 48 Закону України "Про державну службу” держав¬ним службовцям створюються умови для підвищення рівня професійної компетент¬ності шляхом професійного навчання, яке проводиться постійно, що є особливо актуальним саме зараз, коли зміна підходів до державного управ-ління вимагає від державних службовців оновлення професійних знань, умінь та навичок.
У 2018 році голова районної державної адміністрації завершила навчання в Національній академії державного управління при Президентові України     та здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Управління суспільним розвитком».
Згідно Плану-графіку і Державного контракту від 20 березня 2018 року № 19 навчання державних службовців 1-5 групи оплати праці у 2018 року                в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президен¬тові України підвищили рівень професійної компетенції голова та керівник апарату районної державної адміністрації.
28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністраціїНа базі Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфі¬кації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування державних підприємств, установ і організацій за 10 місяців  2018 року державні служ¬бовці районної державної адміністрації при можливості підвищували свій фаховий рівень.
Представники служб управління персоналом районної державної адміністрації 15 червня 2018 року взяли участь у засіданні "круглого столу”, приуроченому 100-річчю запро¬вадження державної служби в Україні на тему: "Стратегія реформування публічної служби в Україні”, на якому обговорювалися проблемні питання щодо реформи державного управління та досвіду Хмельниччини в реалізації Закону України "Про державну службу” в новій редакції. 
Учасники засідання обговорили проблемні питання, що виникають у ході впровадження нового законодавства про державну службу, практичні аспекти його застосування у місцевих органах влади, шляхи та перспективи підготовки публічних управлінців відповідної професійної компетенції.28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації
Також під час засідання колегії затверджено плани  роботи Летичівської районної державної адміністрації   на  2019 рік та   на І квартал 2019 року.
За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольні рішення голови районної державної адміністрації.
Після завершення засідання колегії райдержадміністрації очільниця району привітала всіх присутніх керівників організацій та установ району з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.   
«Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!», зазначила Ірина Дмитрівна.
28 грудня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністраціїВ дарунок для присутніх звучали різдвяні колядки та щедрівки у виконанні камерного хору викладачів Летичівської музичної школи "Аколада". 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Президент України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...