Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Лютий 2019 (45)
Січень 2019 (69)
Грудень 2018 (80)
Листопад 2018 (77)
Жовтень 2018 (109)
Вересень 2018 (83)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації
Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації
Додав: info | 27-04-2018, 15:47 | Переглядів: 200 | Коментарів: 0

Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації27 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.

           Участь у засіданні також взяли голова районної ради  Альона Хавхун, заступник голови райдержадміністрації Людмила Бойко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Федоренко, голова  громадської ради при районній державній адміністрації Михайло Мариняк, інші члени колегії, керівники організацій і установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час засідання колегії розглянуто два питання, а саме: про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Летичівського району за  І квартал 2018 року та про підготовки до оздоровчої кампанії «Літо 2018».

Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Летичівського району за І квартал 2018 року інформувала присутніх начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства Лариса Осіпішина.Більш детально з інформацією про підсумки соціально – економічного розвитку району можна ознайомитися тут

По питанні підготовки до оздоровчої кампанії «Літо 2018» заслуховували начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації Світлану Коржик.

Світлана Анатоліївна ознайомила присутніх з основними нормативно-правовими актами, якими регламентується державна політика щодо літнього оздоровлення дітей, проінформувала присутніх щодо оздоровлення дітей району пільгових та соціально-вразливих категорій, а  також з особливими потребами під час оздоровчої кампанії «Літо – 2017». Більш детально начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури зупинилася на оздоровчій кампанії «Літо 2018».

Зокрема Світлана Анатоліївна зауважила, що метою оздоровчої кампанії «Літо 2018» буде забезпечення організованого відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків влітку 2018 року, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, запобігання безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх, створення у них доброго емоційного настрою; виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання дістати нові знання, вміння, навички; навчання дітей діяти в колективі; залучення до трудових справ на користь і радість оточуючих. Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Під час літнього оздоровлення в закладах освіти приділятиметься увага вихованню особистості через залучення до різних видів діяльності: пізнавальної, трудової, ігрової, художньо-естетичної, фізкультурно-спортивної, патріотичної, екологічної тощо. Неформальний дитячий колектив розкриває перед дітьми нові цінності стосунків, нові можливості самореалізації, допомагає розвинути лідерські та комунікативні здібності. Мають бути створені умови для забезпечення повної безпеки учнів під час перевезень,здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів. Для забезпечення безоплатного проїзду на залізничному транспорті дітям соціально незахищених категорій видаються єдині учнівські квитки за формою, затвердженою відповідною інструкцією.

     У Летичівській селищній об’єднаній територіальній громаді велика увага приділяється оздоровленню дітей. Зокрема, прийнято Програму оздоровлення та відпочинку дітей Летичівської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2016-2020 роки, затверджену рішенням 7 сесії Летичівської селищної ради від 21.04.2016 року №9.

       Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністраціїВідповідно до програми розроблено заходи та визначено виконавців оздоровчої кампанії влітку 2018 року. Головним виконавцем забезпечення якісного  оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року є відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.

      З початку 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради за кошти державного бюджету оздоровлено:

        У оздоровчому центрі «Молода гвардія»  (м. Одеса) 3 дітейта ДП МДЦ  «Артек  3 дітей, з них:

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->5 дітей  з багатодітної, малозабезпеченої сім`ї;

<!-- [if !supportLists] -->-         <!-- [endif] -->1 дитинa - інвалід;

       З 5 по 25 травня 2018 року буде направлено 6 дітей з категорії сиріт та позбавлених батьківського піклування до ДП МДЦ "Артек» («Пуща-Водиця»).

        Заплановано виділити кошти з селищного бюджету у сумі 90 тис. грн. для придбання путівок дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей, 200 тис. грн. для оздоровлення талановитих та обдарованих дітей на морі, та 29 тис. грн. для проведення збору дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та таборування наметового табору «Летичівська січ». Всього планується виділити 319 тис.грн.

         Під час оздоровчої кампанії «Літо 2018» оздоровленням та відпочинком  планується охопити 760 дітей, що становить 38,7% від загальної кількості (520 дітей  оздоровленням, 240 – відпочинком).

 На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до рішення  шостої сесії  Меджибізької селищної ради від 31 березня 2016 року № 15 про « Цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки»  з лютого   місяця 2018 року уже     розпочато оздоровчу кампанію.  Так , за державні кошти  було направлено на оздоровлення 10 учнів, з них -  у ДПУДЦ " Молода гвардія” 6 учнів, на оздоровлення в ДОТ " МДЦ " Артек ”  4 учні та планується ще 2 учні в травні місяці та інші - протягом літнього періоду.

 На виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей цього року з місцевого бюджету було виділено кошти  на оздоровлення та відпочинок дітей , в тому числі соціально - незахищених , в сумі 30 тис. грн. для організації пришкільних таборів  в навчальних закладах громади та  100 тис. грн. для придбання путівок  у оздоровчих закладах, всього – 130 тис.грн.Відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації

  Загальна кількість дітей у навчальних закладах Меджибізької громади  становить 674 особи . Планується у 2018 році забезпечити оздоровленням та відпочинком 90 % дітей.  Із загальної кількості дітей  - 597 - це діти пільгових категорій, соціально-вразливих категорій та діти з особливими потребами.  Планується оздоровити 435 дітей (72 %)  даних категорій.

   З метою забезпечення змістовного відпочинку дітей на базі загальноосвітніх  навчальних закладів Меджибізької ОТГ щорічно створюються табори з денним перебуванням. Виховна робота в таборі поєднує відпочинок, працю, спорт та пізнавальну, естетичну, екологічну, оздоровчу діяльність. Основною метою виховної роботи є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації оздоровлення дітей і підлітків, формування здорового способу життя,  творчого і духовного розвитку. Зміст, форми та методи роботи сприяють розвитку ініціативи та самодіяльності дітей, спрямовані на формування загальнолюдських духовних цінностей на основі історико-культурних традицій рідного краю.

 З 01 червня 2018 по20 червня 2018 року на базі навчальних закладів громади  буде організовано роботу 3 пришкільних таборів  праці та відпочинку з денним перебуванням.

    У пришкільних закладах  планується  охопитивідпочинком 178  дітей. Відпочинок організовуватиметься на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст, Меджибізької ЗОШ І-ІІІ стТребуховецької ЗОШ І-ІІІ ст.

      Під час відпочинку дітей у пришкільних таборах  буде організовано дозвілля дітей з дотриманням періоду активного та пасивного відпочинку, раціональне харчування. Для проведення відпочинку дітей  планується використатикошти  з місцевого бюджету в сумі 30 тис. грн.  

      Згідно з вимогами Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» у пришкільних  таборах відпочинком буде охоплено також дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей,  дітей-інвалідів,  дітей, що потерпіли від аварії на ЧАЄС,  обдарованих та талановитих  дітей.

   У   закладах загальної середньої освіти вжито заходи щодо поліпшення матеріально-технічної бази   на період відпочинку та оздоровлення відповідно до вимог.

     У школах створені умови для проведення спортивно-масових заходів під час роботи пришкільних закладів відпочинку: спортивні майданчики приведені у відповідність з санітарно-гігієнічними вимогами, вимогами техніки безпеки.

   Підбір кадрів для роботи у пришкільних закладах відпочинку здійснюватиметься з числа педагогічних працівників загальноосвітніх закладів, при яких функціонуватимуть заклади відпочинку. Всіма працівниками буде пройдений обов’язковий медичний огляд та з кожним проведено навчання по санітарному мінімуму для роботи у пришкільних закладах відпочинку.

На період оздоровлення та відпочинку «Літо 2018» на виконання відповідних програм з місцевих бюджетів планується використати 449 тис.грн.

Здійснення своєчасної підготовки до проведення відпочинку та оздоровлення дітей, розроблення і затвердження відповідних заходів, передбачення необхідних видатків, організація якісного медичного обслуговування та харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, дасть можливість забезпечити дітей повноцінними послугами оздоровлення та відпочинку, а також сприятиме ефективній реалізації державної політики з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

 

За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольне рішення голови районної державної адміністрації .  

 

 

 

 

 

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Президент України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...