Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Грудень 2018 (50)
Листопад 2018 (77)
Жовтень 2018 (109)
Вересень 2018 (83)
Серпень 2018 (62)
Липень 2018 (82)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
Додав: info | 23-03-2018, 11:40 | Переглядів: 217 | Коментарів: 0

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації23 березня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

            На розгляд колегії було винесено наступні питання: Про стан здійснення заходів із створення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення; про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2017 році та заходи щодо її покращення та про план роботи Летичівської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року.

Про стан здійснення заходів із створення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення, доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Нагурна. Зокрема Тетяна Георгіївна зазначила, що станом на 1 березня  2018 р. в районі проживає _2449__осіб з інвалідністю усіх категорій, у тому числі 295 інвалідів з дитинства та 129  дітей – інвалідів до 18 – ти  років ,які потребують  відповідних послуг, 39 інвалідів війни, 79 інвалідів по зору, 8 інвалідів з вадами слуху.

На виконання заходів щодо посилення контролю за роботою у сфері забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями, які користуються інвалідними візками, при районній державній адміністрації розпорядженням голови за №55/2018-р. від 20.02.2018 року  утворено комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури, як консультативно – дорадчий орган. 
         Станом на 01.03.2018 року заклади  соціального захисту населення  на 87,5 % облаштовані пандусами, а саме: управління соціального захисту населення – 1 будівля – повна доступність;, територіальний центр соціального обслуговування Летичівської селищної ради – 1 будівля – повна доступнісьть, територіальний центр Меджибіської селищної ради – 1 будівля  потрибує облаштуванням пандусом, Новокостянтинівський будинок інтернат – 1 будівля - повна доступність, Меджибізький  дитячий будинок-інтернат – 4 будівлі – повна доступність.

 

 В Летичівському районі на сьогоднішній день проживає 113 інвалідів- візочників. Усі вони знаходяться на постійному  контролі в управлінні соціального захисту населення та Територіальних центрах соціального обслуговування.

 Питання, порушені такими особами вирішуються в позачерговому порядку та внайкоротші терміни. Кожний рік знагоди відзначення Міжнародного дня інваліда проводяться зустрічі керівництва райдержадміністрації та районої ради з інвалідами війни та праці надаеться необхідна допомога у вирішені соціальних проблем зазначеної категорії населення.

 Так, протягом 2017р., 65 особам з інвалідністю надано адресну грошову допомогу на суму 41537,86 грв.,проведено обстеження матеріально – побутових умов 85- інвалідів. Видано 272 направлень   на забезпечення необхідними засобами реабілітації та ортопедичним взуттям, 33 особам з інвалідністю забеспечено путівками на санаторно – курортне лікування. На виконання  державної програми,, Заходи  з психологічної реабілітації .соціальної та професійної адаптації та забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно – курортним лікуванням” в районі забезпечені путівками у 2017р. дев’ять учасників АТО – з них 2 інваліда війни з числа учасників АТО. Всього на черзі ще перебуває 11 учасників АТО.  В області функціонує державне протезно – ортопедичне підприємство, яке реалізує державну програму надання протезно – ортопедичної допомоги окремим категоріям населення з порушенням і захворюванням опорно – рухового апарату, а також іншими проблемами, при яких необхідна ортопедична  допомога. Протягом 2017року дане підприємство  в районі надало безкоштовних  послуг 135 особам з інвалідністю.

Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2017 році та заходи щодо її покращення та про план  роботи Летичівської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року інформувала присутніх керівник апарату райдержадміністрації Олена Федоренко.

Олена Леонідівна ознайомила присутніх із питаннями, які будуть виноситись на засідання колегій райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2018 року, з планом засідань комісій, нарад, робочих груп, громадської ради при райдержадміністрації, з питаннями щодо взаємодії з органами місцевого самоврядування, про стан реалізації нормативно-правових актів Верховної Ради  України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій та про заплановані організаційно-масові заходи.

Крім того, керівник апарату райдержадміністрації зазначила, що протягом звітного періоду до апарату районної державної адміністрації надійшло 1981 документів, з них 615 з контрольним терміном виконання. Зокрема по виконанню  : 10 Указів Президента України; 11 доручень та протокольних доручень голови облдержадміністрації;  121 розпорядження голови обласної державної адміністрації, з них  49 розпоряджень взято на контроль.Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

 В результаті  проведеної роботи по виконанню розпоряджень голови обласної державної адміністрації, прийнято 26 розпоряджень голови райдержадміністрації, по 36 розпорядженнях проінформовано обласну державну адміністрацію в зазначені контрольні терміни, по 10 розпорядженнях питання було винесено на розгляд засідання колегії райдержадміністрації та прийняті відповідні рішення.

Протягом 2017 року  прийнято 480 розпоряджень голови райдержадміністрації, з них 29 – взято на контроль. Протягом звітного періоду на контролі перебувало 27 розпоряджень голови райдержадміністрації, знято з контролю 24. Загалом на контролі знаходились документи, у яких встановлено завдання або які містять питання, що потребують вирішення.

        Особливої уваги вимагає забезпечення своєчасного виконання указів, роз­по­ряджень та доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України,  належного роз­гляду запитів народ­них депутатів України, депутатів місцевих рад та звернень громадян.

         Протягом звітного періоду на контролі перебувало 10 указів Президента України  по виконанню яких проведена відповідна робота. Це  належне відзначення на районному рівні знаменних дат та подій, це заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природо-заповідного фонду, це питання що стосуються звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу та інше.

         Крім того, було розглянуто 8 запитів депутатів районної ради (в т.ч. 5- повторних) із змістом різного характеру, усі вони розглянуті та вирішені в межах компетенції райдержадміністрації.

З метою підвищення рівня виконавської дисципліни щотижня  на апаратних нарадах при голові районної державної адміністрації заслуховуються звіти керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації про виконання завдань, визначених контрольними документами.

За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольні рішення голови районної державної адміністрації.

          

 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Президент України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...