Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » 26 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації
26 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації
Додав: info | 26-01-2018, 15:03 | Переглядів: 245 | Коментарів: 0

26 січня під головуванням першого заступника  голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації26 січня під головуванням першого заступника  голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Микола Крутоуз, заступник голови райдержадміністрації Людмила Бойко,  члени президії колегії, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, організацій, представники правоохоронних органів.

         На розгляд колегії винесено питання: про стан розвитку фізичної культури і спорту у Летичівському районі; про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних у 2017 році та завдання щодо функціонування системи військового обліку в районі; про підсумки роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування за 2017 рік.26 січня під головуванням першого заступника  голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації

        Про стан розвитку фізичної культури і спорту у Летичівському районі доповідала начальник відділу освіти, молоді. Спорту та культури райдержадміністрації Світлана Коржик. Зокрема Світлана Анатоліївна зазначила, що у Летичівському районі проводиться робота, спрямована на стабілізацію розвитку  фізичної культури і спорту, збереження та примноження всіх складових її діяльності. Згідно Закону України «Про фізичну культуру і спорт», з метою ефективного розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, формування патріотичних почуттів у Меджибізькій та Летичівській громадах було прийнято Програму розвитку фізичної культури і спорту Меджибізької ОТГ на 2016 – 2020 роки та Цільову Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки.

Більш детально із інформацією можна ознайомитися тут.

26 січня під головуванням першого заступника  голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністраціїПро стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних у 2017 році та завдання щодо функціонування системи військового обліку в районі доповідав заступник військового комісара Летичівського районного військового комісаріату Вадим Романець. Вадим Дмитрович ознайомив присутніх з станом військового обліку в органах місцевого самоврядування, підприємствах, організаціях, установах у  2017 році та зазначив, що з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та його ведення на території Летичівського району проведено відповідні заходи методологічного, методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку. Здійснено перевірку стану організації та ведення військового обліку на території району, виконано план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування з обліковими даними Летичівського районного військового комісаріату. Крім того, проведено медичний огляд військовозобов’язаних та відповідну роботу із зарахуванням в запас Збройних Сил України та інших військових формувань громадян України, які не досягли граничного віку перебування в запасі та підлягають взяттю на військовий облік.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування за 2017 рік інформувала присутніх керівник апарату райдержадміністрації Олена Федоренко.26 січня під головуванням першого заступника  голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Зокрема Олена Леонідівна зазначила, що відповідно до затверджених графіків станом на 01.01.2018 керівництвом районної державної адміністрації здійснено 49 особистих прийоми громадян, безпосередньо головою – 28. Прийнято 54 громадянина, із них 32 - головою. З початку року відбулося 12 виїзний прийомів у 54 населених пунктах об’єднаних територіальних громад, з них 7 - головою районної державної адміністрації у 19 населених пунктах.

Протягом року проведено 11 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Врайонній державній адміністрації функціонує "гаряча” телефонна лінії "Запитай у влади” (тел. 2-05-31).У 2017 році нею скористались 37 осіб.

26 січня під головуванням першого заступника  голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського  відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністраціїЗа звітний період до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування надійшло 2518 звернень (2016р. - 1425).

Станом на 31.12.2017 до районної державної адміністрації надійшло 197 звернень (2016р. - 305).

Від органів влади вищого рівня з початку року до районної державної адміністрації надійшло 164 звернень, серед них: з Апарату Президента України - 1, Секретаріату Кабінету Міністрів України - 1, облдержадміністрації - 18, обласного контактного центру – 144.

32 звернення або 16% від загальної суми звернень до райдержадміністрацій становлять звернення від інвалідів, безробітних, багато-дітних сімей та одиноких матерів, вирішенню проблем яких приділяється особлива увага.

Взято на особистий контроль розгляд письмових звернень та за без-печується проведення першочергового особистого прийому жінок, яким при-своєно почесне звання України "Мати-героїня”, інвалідів Великої Вітчиз-няної війни, учасників антитерористичної операції.

Позитивного вирішення набуло 76 звернень що становить 38,6% від загальної кількості отриманих звернень .

У 2017 році найбільший потік звернень спостерігався в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації - 12440 (2016р.- 12099).

До управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації надійшло 17 звернень (2016р. - 16), служби у справах дітей - 93 (2016р. - 80), архівного відділу - 324 (2016р. - 266), , відділ з організації діяльності центру надання адміністративних послуг - 7607 (2016р. - 6454). До відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства, відділу освіти, молоді, спорту та культури , відділу містобудування та архітектури, сектору з питань цивільного захисту населення, управління фінансів райдержадміністрації звернення у 2017 році не надходили.

Летичвівською районною державною адміністрацією забезпечується оприлюднення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті уза-гальнених відомостей про організацію роботи зі зверненнями громадян та вирішення порушених у них питань, які надаються облдержадміністрації для узагальнення та надання їх Адміністрації Президента України. У місцевій газеті "Летичівська газета” та на офіційному сайті районної державної адміністрації публікуються звіти про роботу із зверненнями громадян, щоквартально - графіки виїзних прийомів, роботи"гарячої” телефонної лінії "Запитай у влади”, особистих прийомів керівництвом районної державної адміністрації.

Стан роботи зі зверненнями громадян постійно розглядається на апаратних нарадах та на засіданнях колегії районної державної адміністрації.

З метою скорочення кількості звернень від жителів району до Президента України, обласної державної адміністрації робота з розгляду звернень громадян щодо невідкладного реагування на їх обґрунтовані пропозиції, заяви, скарги буде і надалі знаходитися на постійному контролі в районній державній адміністрації.

         За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольне рішення голови районної державної адміністрації.

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Президент України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...