Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Липень 2019 (31)
Червень 2019 (67)
Травень 2019 (71)
Квітень 2019 (47)
Березень 2019 (75)
Лютий 2019 (78)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Підсумки роботи zg » Про стан роботи із зверненнями громадян за 2017 рік
Про стан роботи із зверненнями громадян за 2017 рік
[related-news] [/related-news] [/related-news]
Додав: inform | 9-01-2018, 15:45 | Переглядів: 326 | Коментарів: 0

Виконання Закону України "Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008  "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”  знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Протягом 2017 року до районної державної адміністрації, районної ради, виконкомів селищних  надійшло 2518  пропозицій, заяв і скарг громадян, з них 320 звернень (12,7%)  – на особистому прийомі. Порівняно з минулим роком їх кількість зменшилась на  77 звернень.

Зокрема,  до районної державної адміністрації надійшло 164 письмових звернень, 33 громадяни побували на особистому прийомі в голови адміністрації та його заступників. Всього до райдержадміністрації надійшло 197 звернення, що на 108 звернень менше ніж минулого року.

              За дорученням Хмельницької облдержадміністрації надійшло 18 письмових звернень, або 9,1  відсоток. У відповідному періоді минулого року таких звернень було 37  від загальної кількості письмових звернень. 2 – до Адміністрації Президента України та 144 громадянин звернувся безпосередньо до Хмельницького обласного контактного центру. Усі згадані звернення розглянуті у встановлені обласною державною адміністрацією строки, надіслані письмові відповіді заявникам та проінформовано обласну державну адміністрацію.

   Із загальної кількості письмових звернень позитивно вирішено – 76, роз’яснено - 113. В порівнянні з минулим роком кількість письмових звернень до районної державної адміністрації зменшилася на 108 звернення.

До виконкомів селищних  рад надійшло 2290 (+1202) письмових звернень,  на особистому прийомі побувало 272 громадян  (-56).

До районної ради надійшло 16 письмових звернень (-4), на особистому прийомі побувало 15 громадян (+3). Всього до місцевих рад надійшло 31 звернень, що на 1 звернення менше у порівнянні з 2016 роком.

           Разом по району до органів державної влади та органів місцевого самоврядування надійшло 2518 звернень громадян ( ­­+ 1093 як в минулому році), в т.ч. письмових звернень 2198 (+1170) звернень, отриманих на особистому прийомі 320  ( - 77 як в минулому році ).

Із загальної кількості 197 звернень, які надійшли до райдержадміністрації – повторних - 23.  Це 2 звернення гр. Дячишина Миколи Миколайовича жителя смт Меджибіж щодо вирішення спірного земельного питання ,  такі звернення були розглянуті комісійно;  4 звернення  гр. Низової Надії Сидорівни, мешканки смт Летичева,  щодо конфлікту сусідом, такі звернення були розглянуті комісійно з виїздом на місце та з участю самого заявника; 5 звернень гр. Цимара Володимира Костянтиновича с.Голосків Летичівського районну щодо ремонту дороги та освітлення по вул.Оренда, ці звернення розглянуті, 5 звернень гр..Самолюк  Надії Іванівни жительки с.Ярославка, щодо призначення субсидії, 3 звернення гр..Нетяги Тетяни Володимирівни і 2 від гр..Олексеєнко Олександри Миколаївни, щодо виплати допомоги одиноким матерям такі звернення розглянуті та наданні роз'яснення, 2 звернення гр. Осадчої Марії Іванівни, щодо поліпшення житлових умов, такі звернення розглянуті.

Колективних звернень надійшло по району 81  (3,2%), що на 43 менше ніж минулого року, з них 10 - до райдержадміністрації , 2 - до районної ради (-8), 69 - до селищних рад.

Питанням, із якими зверталися громадяни у колективних зверненнях, було приділено особливу увагу, оскільки вони відображають найбільш гострі проблеми, що турбують жителів району. Зокрема у колективних заявах громадяни піднімали питання щодовикидів в атмосферне повітря, виготовлення поліхлоридних матеріалів, оформлення документів на перевезення, дохлої риби у ставку в с.Варенка, цін на молоко, виплати надбавки, вимкнення світла по вулиці Автопарківська смт Летичів та проведення поточного ремонту по вул..Героїв Крут, смт Летичів, тощо.

З метою розв’язання порушених проблем керівництвом райдержадміністрації вживались відповідні заходи. Зокрема проводились зустрічі із громадянами безпосередньо за місцем їх проживання, у трудових колективах, надавались відповідні роз’яснення під час виїзних прийомів, проводились наради із керівниками відповідальних служб для узгодження та вирішення піднятих громадянами питань.

Всього по району надійшло 1240   звернень від громадян різних пільгових категорій або 49,2% від усіх звернень. Із загальної кількості заявників: 332 – від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій , 50 – від інвалідів І, ІІ та ІІІ групи, 542 – від ветеранів праці, 226 – від дітей війни, 69 – від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь, від учасників ліквідації наслідків  аварії  на ЧАЕС  та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи 21.

До районної державної адміністрації від пільгових категорій громадян надійшло: 2  – від інвалідів І, ІІ та ІІІ групи ,  18 – від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь.

До селищних рад від цієї категорії громадян надійшло 1203 звернень,  до районної ради – 5. В них піднімалися питання щодо виділення земельної ділянки, надання матеріальної допомоги учасникам АТО, надання соціальної допомоги, тощо.

Всього по району порушено у зверненнях 2518 питань (+ 1093 більше ніж минулого року), з них: у райдержадміністрації 197 (7,9%), у виконкомах селищних рад – 2290  (90,9%), у районній раді – 31  питання (1,2%).

Переважно питання стосувались:

аграрної політики і земельних відносин   577 (22,9%) – розрахунки за земельні і майнові паї, ціни на молоко, виділення і користування земельними ділянками, їх приватизація, видачі дубліката державного акту на земельну ділянку, з них  до райдержадміністрації – 35 (- 24).

18 (0,7%) - питання транспорту і зв’язку (9 - до райдержадміністрації) щодо поганої якості дорожнього покриття, відсутність автосполучень, освітлення вулиць, відновлення електромережі,з питань щодо пільгового проїзду.

231 ( або 9,2%) звернень надійшло з питання соціального захисту, зокрема питання нарахування субсидій, надання державних соціальних допомог.  До адміністрації з питаннями цієї категорії звернулося 120 громадян (- 49).

329 (13,1%) - з питань праці і заробітної плати (3 - до райдержадміністрації) громадяни зверталися щодо невиплати надбавки, надання довідки по заробітній платі,  перерахунку за виплату та нарахування заборгованості за стаж роботи, оформлення пенсії, тощо.

14 (0,6%) - звернень надійшло з питання охорони здоров’я, з них 0 - до райдержадміністрації.

 213 (8,5%) - стосується питань комунального господарства, з них 7 надійшло до адміністрації. Це утримання та ремонт доріг, ремонт мереж водопостачання та водовідведення, утримання комунального житлового фонду тощо.

130 (5,2%) - звернень з питання житлової політики, з них 3 - до райдержадміністрації. Це поліпшення житлових умов,  експлуатації житлового будинку, тощо.

17 (0,7%) - звернень надійшло з питання екології та природних ресурсів, з них 4 – до райдержадміністрації. Більшість це питання по випалюванню деревного вугілля.

81 (3,2%) - звернення надійшло з питання забезпечення дотримання  законності та охорони правопорядку, з яких 2 - до райдержадміністрації, у цій категорії переважають питання, що потребують судового розгляду та вирішення їх правоохоронними органами.

18 (0,7%) звернень з питання сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту.

25 (1%) звернень надійшло з питання освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності, з них до адміністрації – 1. Це забезпечення підручниками учнів 4-7 класів, тощо.

Інші питання  в структурі звернень громадян становлять 646 або 25,7 % , в т.ч. 12 - до райдержадміністрації.

З початку року головою райдержадміністрації та заступниками проведено  12 виїзних прийомівгромадян. У складі груп брали участь відповідальні посадові особи  управління соціального захисту населення, відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації, Відділу Держгеокадастру у Летичівському районі, Управління Пенсійного фонду України тощо. Жителі віддалених населених пунктів мали можливість порушити нагальні проблеми перед посадовими особами місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

Питання, із якими звертаються громадяни під час виїзних прийомів, переважно були вирішені відразу, надані консультації та роз’яснення. На питання, які потребують додаткового вивчення, головою райдержадміністрації та заступниками дані доручення керівникам відповідних служб. Вони зареєстровані, за їх виконанням здійснюється постійний контроль.  Так, за результатами проведених виїзних прийомів громадян головою адміністрації підписано 15 доручень відповідним посадовим особам по питаннях що знаходяться у їх компетенції.

Загалом, неодноразово були відвідані усі села та селищні ради,  трудові колективи установ і організацій району. На виїзних прийомах побувало 96 жителів району.

З метою поліпшення роботи щодо інформованості населення про діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підвищення рівня довіри людей, з початку року проведено 37  прямих телефонних ліній "Запитай у влади”  жителів району з головою  та заступниками районної державної адміністрації. На "гарячу” телефонну лінію  звернулось 42 громадяни із актуальних життєвих питань.

            Питання по роботі зі зверненнями громадян систематично, а саме двічі на рік  заслуховується на засіданнях колегії райдержадміністрації. Зокрема,  питання "Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконкомах місцевих рад району за 2017 рік, відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008р №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” розглядалось на колегії районної державної адміністрації 26 січня 2017 року та прийняте розпорядження голови районної державної адміністрації  від 31 січня 2017 року   №38/2017-р "Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконкомах місцевих рад району за 2014 рік, відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008р №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та питання "Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації за перше півріччя 2017 року, відповідно до Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” №109/2008 від 07.02.2008р” розглядалось на колегії районної державної адміністрації 27 липня 2017 року та прийняте протокольне рішення за підсумками колегії районної державної адміністрації від 31 липня 2017 року №42/02-06-1827/2017.

З метою підвищення рівня правових знань та забезпечення можливості отримання безоплатної правової допомоги, у вигляді консультацій спеціалістів при райдержадміністрації працює громадська приймальня. Правову допомогу надано 56 громадянам, зокрема з питань трудового, земельного, податкового, сімейного, житлового та пенсійного законодавства.

На стендах розміщені графіки прийому громадян керівниками, посадовими особами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Постійно надається методична та практична допомога виконкомам місцевих органів самоврядування, управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації з питань роботи зі зверненнями громадян.

 Також, на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” в райдержадміністрації проведена наступна робота:

           -  відповідно до п.3 Указу, розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.07.2008 року №309/2008-р створена постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Забезпечено її роботу не рідше одного разу на місяць (так, протягом січня - грудня 2017 року проведено 12 засідань такої комісії);

  - на виконання п.2 запроваджено постійний моніторинг додержання законодавства з питань звернень громадян районною державною адміністрацією та їх структурними підрозділами та періодичні, не рідше одного разу на рік, особисті доповіді керівників структурних підрозділів, а також було запроваджено особисті доповіді селищних голів про стан роботи зі зверненнями громадян.    

 Загальним відділом щоквартально підводяться підсумки роботи зі зверненнями, готувалися довідки і надсилалися виконкомам селищних рад району. Такі питання висвітлювалися на сторінках "Летичівської газети” та на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Діловодство із зверненнями громадян в райдержадміністрації, в її відділах та управліннях ведеться згідно Інструкції. Всі звернення, які надійшли до районної державної адміністрації вирішуються оперативно, даються письмові відповіді заявникам.

           У 2017 році загальним відділом Летичівської райдержадміністрації було опубліковано 4 матеріали по висвітленню роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                       І.Матлаєва

 

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
    {related-news}
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Національна академія державного управління при Президентові України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...