Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

Реформа децентралізації влади
Конституція України

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Нас знайти


Переглянути Летичівська районна державна адміністрація на карті більшого розміру

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » 29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.
29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.
Додав: info | 30-05-2017, 09:58 | Переглядів: 131 | Коментарів: 0

29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа  Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа  Антошевського відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли   заступник  голови районної державної адміністрації Людмила Бойко, інші члени  колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час засідання колегії розглядалися наступні питання: про роботу з надання  соціальної  допомоги вразливим категоріям населення, особливо сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах;  про стан виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я виконкомами Летичівської і Меджибізької селищних рад та перспектив розвитку центрів ПМСД; Про підсумки проходження опалювального сезону 2016-2017 років та підготовка об’єктів житлово – комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років; про хід проведення комплексу весняно – польових робіт по сільськогосподарських підприємствах району.29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа  Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.

          Про роботу з надання соціальної допомоги вразливим категоріям населення, особливо сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах інформували директор Летичівського селищного центру сім’ї, дітей та молоді Людмила Смакула та директор територіального центру Меджибізької селищної ради Лалі Щтаманетян.

Як зазначила Людмила Смакула, станом на 15 травня 2017 року в Летичівському селищному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  фактично працює 3 особи (директор центру, провідний фахівець із соціальної роботи та психолог) 2 знаходиться в декретній відпустці.

Сьогодні в ОТГ, як і по всій Україні, активно проводиться соціальна робота, яка передбачає надання адресної допомоги найуразливішим верствам населення. Одним з пріоритетних напрямів Летичівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  є соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснення соціальних заходів, спрямованих на вихід із складних життєвих обставин, які вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей, створення умов для самостійного розв'язання життєвих проблем, що виникають в сім'ї  та повернення до повноцінного життя родини.

Спеціалісти центру постійно проводять роботу з  сім’ями, аби своєчасно виявити серед них такі, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої підтримки. Станом на 15.05.2017 року в банку даних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах перебуває 86 сімей у яких виховується 204 дитини. 9 сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах та 1 особа з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування знаходяться під соціальним супроводом. 

Спеціалісти центру регулярно відвідують та надають комплекс соціальних послуг дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, прийомним батькам та батькам-вихователям. Під соціальним супроводженням перебуває 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 18 дітей–вихованців та 3 прийомних сім’ї, в яких виховується 5 прийомних дітей.

29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа  Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.На обліку центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді перебуває 23 особи з числа дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування. 14 осіб даної категорії навчаються в закладах області та 3 працевлаштовано. Приділяється увага і дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають в опікунських сім’ях.

Рішенням сесії Летичівської селищної ради від 23.12.2016 року прийнята програма „Подальшого вдосконалення соціальної роботи у Летичівській об’єднаній територіальній громаді на 2017 – 2019 роки”. Кошторис програми на 2017 рік складає 10 тис.грн. Кошти будуть спрямовані на проведення заходів до Великодня, Дня захисту дітей, Дня Святого Миколая та  підготовки дітей пільгових категорії до школи.

Зі слів Лалі Штаманетян, з моменту утворення установи соціальними робітниками надано 52715 послуг підопічним, в середньому на одного підопічного надано 141 послугу, здійснено 15126 відвідувань.

Протягом періоду існування комунальної установи спеціалістами відділення було здійснено рейди в села: Западинці, Шрубків, Волосівці, Митківці, Ярославка, Требухівці, Русанівці, Лисогірка, Головчинці, Ставниця та смт. Меджибіж.

У квітні 2016 року, з метою запобігання торгівлі людьми, в навчальних закладах громади, було проведено інформаційно-просвітницький захід – «Стоп торгівлі людьми!». В рамках заходу відбувся конкурс малюнків та тренінгові заняття для випускників загальноосвітніх шкіл.

З метою виховання відповідального батьківства та пропаганди традиційних сімейних цінностей у травні 2016 було проведено конкурс творів – "Моя  майбутня сім'я.”29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа  Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.

16 вересня 2016 року відбулась зустріч працівників Меджибізького терцентру з президентом благодійного фонду «Ксена» О.Устиновою та директором Хмельницького обласного центру соціально-психологічної допомоги А.Андрейчак. Під час зустрічі розглядалися питання щодо виявлення та попередження випадків насилля в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Фахівці відділення ЦСССДМ разом з директором Л.Штаманетян долучалися до загальношкільних батьківських зборів, які проводилися в загальноосвітніх школах Меджибізької селищної об‘єднаної територіальної громади в селах .Лисогірка, Шрубків, Митківці. смт. Меджибіж

13 жовтня та 25 листопада 2016 року було організовано тренінги для учасників АТО та їх сімей, які провели фахівці кризової служби з міста Вінниці за підтримки благодійного фонду «Ксена».

З метою попередження ризику соціального сирітства, бездоглядності та безпритульності 25 січня 2017 року був проведений рейд у складі мультидисциплінарної комісії по селах Лисогірка та Русанівці. З сім'ями, що знаходяться на обліку в комунальній установі "Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування” було проведено бесіди, надано консультації.

З метою попередження раннього алкоголізму серед неповнолітніх з 1 по 14 лютого 2017 року фахівцями відділення ЦСССДМ КУ "Меджибізький ТЦСО” І.Навроцькою та Є.Бичек було проведено ряд бесід на тему - "Ріки починаються з струмочка, а пияцтво - з чарочки”по загальноосвітніх школах сіл Меджибізької ОТГ.

У зв'язку із активізацією на території України в соціальних мережах "груп смерті”, які маніпулятивними діями затягують у свої тенета неповнолітніх та стимулюють їх до суїциду, виникла термінова потреба роботи з батьками щодо попередження нещасних випадків. З 7 по 24 березня поточного року спеціалісти відділення центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Меджибізького терцентру долучилися до загальношкільних батьківських зборів в загальноосвітніх школах сіл Лисогірка, Митківці, Ставниця, Головчинці, Голосків та смт Меджибіж.

            29 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа  Антошевського відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.Про підсумки проходження опалювального сезону 2016/2017 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року інформувала присутніх начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального  господарства РДА Лариса Осіпішина.

            Зокрема Лариса Миколаївна зазначила, що у минулому році в зв’язку з різким зниженням температури повітря опалювальний сезон розпочався достроково. Проте завдяки завчасно проведеним місцевими органами виконавчих влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями району заходам, вдалося забезпечити повну технічну готовність галузі до роботи в умовах опалювального сезону. Аварійних ситуацій за період проходження опалювального сезону не було.

Всі установи району в основному вчасно були підготовлені до наступного опалювального періоду, а саме: було підготовлено 19 шкіл та навчально-виховних комплексів, 20 дошкільних навчальних заклади, заклади охорони здоров’я (включають 60 структурних підрозділів, а саме: 1 лікарню, 5амбулаторій, 34ФАПи). До початку опалювального періоду проведено перевірку освітніх закладів, закладів охорони здоровя та культури, житловий фонд комунальної власності на предмет готовності до роботи в осінньо-зимовий період, складено акти готовності будівель до експлуатації.

        У ході підготовки до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років освоєно 5663 тис. грн., в тому числі на заходи по енергозбереженню 3477  тис. гривень.

У системі опалення навчальних закладів задіяно 14 котелень на твердому паливі, 1 – на електроопаленні та 4 заклади на пічному опаленні.

З метою належного проходження опалювального сезону  у загальноосвітніх навчальних закладах проведено ряд підготовчих робіт на суму 2673,8 тис.грн.:

         Всього у ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період в установах освіти замінено на металопластикові 16 вікон та 5 дверей на загальну суму 60,9 тис.грн. Кошти використані як бюджетні, так і поза бюджетні.

         У загальноосвітніх закладах району було замінено 3 застарілих твердопаливних котли,  термін використання яких більше 10 років, а саме:  у Летичівській ЗОШ №3 замінено 2 котли марки GEFEST потужністю 150 кВт, у Новокостянтинівській ЗОШ замінено 1 котел марки GEFESTпотужністю 100 кВт. На придбання котлів спрямовано кошти Летичівського селищного бюджету у сумі 236,7 тис.грн.

В системі  опалення дошкільної освіти задіяно 10 котелень (1 на газу, 9 на твердому паливі), 2 - електрообігрівачах та 7 садочків обігріваються пічним опаленням.

З метою належного проходження опалювального сезону  у загальноосвітніх навчальних закладах проведено ряд підготовчих робіт на суму 847,8 тис. грн.:

На підготовку до опалювального сезону 2016/2017 року дошкільних закладів Меджибізької ОТГ  з місцевого бюджету було виділено 30,0 тис. грн., а також залучено позабюджетні кошти в сумі 35,6 тис. грн.

Летичівською ОТГ проведено поточний ремонт котельні та замінено 2 котла марки GEFEST потужністю 100 та 150 кВт в Летичівському ДНЗ № 1 «Калинонька», на що спрямовано кошти селищного бюджету в сумі 332,7 тис.грн. Також проведено поточні ремонти в усіх дошкільних закладах району.

Для опалення дитячих садочків територіальними громадами району було заготовлено 193м3  дров на суму 259 тис.грн., 35 т. пілетів на суму 82,5 тис.грн. та 35т. брикету на суму 108 тис.грн.

Для забезпечення функціонування медичних закладів в опалювальний  період 2016-2017 років виконано підготовчих робіт на суму 1526,8 тис. гр.,  для забезпечення функціонування закладів культури в опалювальний  період 2016-2017 років виконано підготовчих робіт на суму 614,6 тис. грн..

Для сталого функціонування комунального господарства району в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років потрібно розпочати підготовчі роботи. На разі уже розпочали підготовку до зими бюджетні заклади Летичівської ОТГ, зокрема відділом освіти проведено тендер на закупівлю 1715 м3  дров на загальну суму 771,8 тис.грн. Летичівський центр ПМСД уже розпочав заготівлю дров (заготовлено 40м3) та Летичівський відді культури також придбав 92 м3 дров для бібліотечних закладів громади.

При розробленні комплексу підготовчих заходів врахувати позитивний досвід роботи попередніх років, а також звернути особливу увагу на проблемні питання, які виникли при функціонуванні господарства району в попередні осінньо-зимові періоди.   

Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт по сільськогосподарських підприємствах району  інформував присутніх начальник управління агропромислового розвитку РДА Віктор Колесник.

Зокрема Віктор Григорович зауважив, що під урожай 2017 року в районі було посіяно 5,7 тис.га озимих зернових та 6,0 тис.га озимого ріпаку. 

1903 гаозимого ріпаку вийшли із зими  слабкими та зрідженими, тому  були пересіяні ярими культурами.

На всіх збережених площах проведено підживлення мінеральними добривами.

В районі заплановано посіяти в цьому році 27 тис.га ярих культур, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 19,5 тис.га.

На сьогодні посів ярих культур майже завершено. Фактично посіяно 27,9 тис.га, що становить 103% до прогнозу. Майже всі сільськогосподарські підприємства прогнозовані показники виконали.

В СТОВ «Кудинка» буде ще посіяно 30 га проса , ТОВ «Зоряний світанок» ще планує сіяти сою,  ТОВ «Летичів Агро Інвест» планує   посіяти гречку.

Ярих зернових культур посіяно 10,4 тис.га ( +4,1 тис. га до мин.року). Найбільшу площу з них займає кукурудза на зерно 9,0тис.га. Посівна площа цієї культури збільшилась в цьому році  вдвоє.

Ранніх зернових посіяно 1310 га (100 % до прогнозу). Три с/г підприємства мають посіви гороху загальною площею 200 га.

Вирощуванням цукрових буряків в цьому році  займається ТОВ «Житниця Поділля», де посіяно  532 га, що на 252 га більше ніж в минулому році.

Дещо менше в порівнянні з минулим роком посіяно соняшника – 6,4 тис.га, в структурі посівних площ по сільськогосподарських підприємствах він займає 21%.

Значно збільшилась в цьому році посівна площа сої. Вона становить 5,6 тис. га, що на 2,2 тис.га більше минулого року.

Сьогодні сільськогосподарські підприємства проводять догляд за посівами сільськогосподарських культур.

Так, гербіцидами оброблено 26 тис.га, фунгіцидами та інсектицидами – 37 тис.га.

На часі в сільськогосподарських підприємствах підготовка до проведення жнив, зокрема підготовка зернотоків, зерноскладів, зернозбиральної та зерноочисної техніки.

За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Цій дитині потрібна родина

Дитині потрібна родина

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...