Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Нас знайти


Переглянути Летичівська районна державна адміністрація на карті більшого розміру

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Підсумки роботи zg » Про стан роботи із зверненнями громадян за 2016 рік
Про стан роботи із зверненнями громадян за 2016 рік
Додав: info | 5-01-2017, 13:42 | Переглядів: 298 | Коментарів: 0

Виконання Закону України "Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008  "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”  знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Протягом 2016 року до районної державної адміністрації, районної ради, виконкомів селищних та сільських рад надійшло 1425  пропозицій, заяв і скарг громадян, з них 397 звернень (2,6%)  – на особистому прийомі. Порівняно з минулим роком їх кількість зменшилась на  620 звернень.

Зокрема,  до районної державної адміністрації надійшло 248 письмових  звернень, 57 громадянин побував на особистому прийомі в голови адміністрації та його заступників. Всього до райдержадміністрації надійшло 305 звернення, що на 3 звернення менше ніж минулого року.

              За дорученням Хмельницької облдержадміністрації надійшло 37 письмових звернень, або 12,1  відсотків.  У відповідному періоді минулого року  таких звернень було 27 або 11%  від загальної кількості письмових звернень. 7 – до Адміністрації Президента України та 188 громадянин звернувся безпосередньо до Хмельницького обласного контактного. Усі згадані звернення розглянуті у встановлені обласною державною адміністрацією строки, надіслані письмові відповіді заявникам та проінформовано обласну державну адміністрацію.

  Із загальної кількості письмових звернень позитивно вирішено – 91, роз’яснено - 201.  В порівнянні з минулим роком кількість письмових звернень до районної державної адміністрації збільшилося на 54 звернення.

До виконкомів селищних  рад надійшло 1088 (-619) письмових звернень,  на особистому прийомі побувало 328  громадян (-595).

До районної ради надійшло 20 письмових звернень (-126), на особистому прийомі побувало 12 громадян (-1). Всього до місцевих рад надійшло 32 звернень, що на 127 звернень менше у порівнянні з 2015 роком.

           Разом по району до органів державної влади та органів місцевого самоврядування надійшло 1425 звернень громадян ( ­­- 692 як в минулому році), в т.ч. письмових звернень 1028 (+72) звернень, отриманих на особистому прийомі 397  ( - 620 як в минулому році ).

Із загальної кількості 305 звернення, які надійшли до райдержадміністрації – повторних - 23.  Це 10 звернень гр. Дячишина Миколи Миколайовича жителя смт Меджибіж щодо вирішення спірного земельного питання ,  такі звернення були розглянуті комісійно;  4 звернення  гр. Низової Надії Сидорівни, мешканки смт Летичева,  щодо конфлікту сусідом, такі звернення були розглянуті комісійно з виїздом на місце та з участю самого заявника; 4звернення гр. Цимара Володимира Костянтиновича с.Голосків Летичвського районну щодо ремонту дороги та освітлення по вул.Оренда, ці звернення розглянуті, 3 колективних звернення жителів с.Лисогірка, щодо відкриття автобусного маршруту, такі звернення розглянуті та задоволені, 2 звернення гр. Няньчук Вікторії Олегівни мешканки смт. Летичів, щодо нечистот  в сусідстві, такі звернення розглянуті.

Колективних звернень надійшло по району 124  (97,5%), що на 75 більше ніж минулого року, з них 12 - до райдержадміністрації , 9 - до районної ради (-10), 103 - до селищних.

Питанням, із якими зверталися громадяни у колективних зверненнях, було приділено особливу увагу, оскільки вони відображають найбільш гострі проблеми, що турбують жителів району. Зокрема у колективних заявах громадяни піднімали питання щодо соціального забезпечення, виділення земельних ділянок,  відкриття автобусного маршруту, вилову бродячих собак, ремонт дороги с. Лисогірка , правомірність купівлі продажу майна колишнього  СТОВ «Мрія», щодо незаконності придбання багаторічних насаджень, щодо доступу ВРХ до водойми, щодо не закінчення будівництва на базарній площі, тощо.

З метою розв’язання порушених проблем керівництвом райдержадміністрації вживались відповідні заходи. Зокрема проводились зустрічі із громадянами безпосередньо за місцем їх проживання, у трудових колективах, надавались відповідні роз’яснення під час виїзних прийомів, проводились наради із керівниками відповідальних служб для узгодження та вирішення піднятих громадянами питань.

Всього по району надійшло 706   звернень від громадян різних пільгових категорій або 49,5% від усіх звернень. Із загальної кількості заявників: 258 – від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій , 64 – від інвалідів І, ІІ та ІІІ групи , 140 – від ветеранів праці , 190 – від дітей війни , 51 – від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь, від учасників ліквідації наслідків  аварії  на ЧАЕС  та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи 3.

До районної державної адміністрації від пільгових категорій громадян надійшло: 25  – від інвалідів І, ІІ та ІІІ групи ,  5 – від дітей війни , 23 – від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь.

До селищних рад від цієї категорії громадян надійшло 617 звернень  ,  до районної ради – 9. В них піднімалися питання щодо виділення земельної ділянки, забезпечення медичними препаратами, надання соціальної допомоги, ремонт оселі після пожару,  тощо.

Всього по району порушено у зверненнях 1425 питань (- 692 менше ніж минулого року), з них: у райдержадміністрації 305 (21,4%), у виконкомах селищних рад – 1088  (76,4%), у районній раді – 32  питань (2,2%).

Переважно питання стосувались:

аграрної політики і земельних відносин  - 377 (26,5%) – розрахунки за земельні і майнові паї, виділення і користування земельними ділянками, їх приватизація, видачі дубліката державного акту на земельну ділянку, з них  до райдержадміністрації – 59 (- 3).

52 (3,6%) - питання транспорту і зв’язку (20 - до райдержадміністрації) щодо відкриття автобусного маршруту,  налагодження радіозв’язку, освітлення вулиць, відновлення електромережі,з питань щодо підвозу громадян з сільської місцевості.

474 ( або 33,3%) звернень надійшло з питання соціального захисту, зокрема питання нарахування субсидій, надання державних соціальних допомог.  До адміністрації з питаннями цієї категорії звернулося 169 громадян (+57).

24 (1,7%) - з питань праці і заробітної плати (10 - до райдержадміністрації) громадяни зверталися щодо виплати заборгованості по заробітній платі, перерахунку за виплату та нарахування заборгованості за стаж роботи, тощо.

24 (1,7%) - звернень надійшло з питання охорони здоров’я, з них 1 - до райдержадміністрації. Зокрема: виплати допомоги на оздоровлення .

 151 (10,6%) - стосується питань комунального  господарства, з них 7 надійшло до адміністрації. Це утримання та ремонт доріг, ремонт мереж водопостачання та водовідведення, утримання комунального житлового фонду тощо.

67 (4,7%) - звернень з питання житлової політики, з них 7 - до райдержадміністрації. Це отримання коштів для придбання житлового будинку,  експлуатації житлового будинку, тощо.

9 (0,6%) - звернень надійшло з питання екології та природних ресурсів.

29 (2,0%) - звернень надійшло з питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, з яких 9 - до райдержадміністрації, у цій категорії переважають питання, що потребують судового розгляду та вирішення їх правоохоронними органами.

28 (1,7%) звернень з питання сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту.

49 (3,4%) звернень надійшло з питання освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності, з них до адміністрації – 6. Серед них переважали питання соціального захисту освітян, недопущення закриття шкіл, соціальних виплат освітянам на оздоровлення, забезпечення підручниками 7 та 8 класів, тощо.

Інші питання  в структурі звернень громадян становлять 111 або 7,8 % , в т.ч. 14 - до райдержадміністрації.

З початку року головою райдержадміністрації та заступниками проведено  39 виїзних прийоми громадян. У складі груп брали участь відповідальні посадові особи  управління соціального захисту населення, відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації, Відділу Держгеокадастру у Летичівському районі, Управління Пенсійного фонду України тощо. Жителі віддалених населених пунктів мали можливість порушити нагальні проблеми перед посадовими особами місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

Питання, із якими звертаються громадяни під час виїзних прийомів, переважно були вирішені відразу, надані консультації та роз’яснення. На питання, які потребують додаткового вивчення, головою райдержадміністрації та заступниками дані доручення керівникам відповідних служб. Вони зареєстровані, за їх виконанням здійснюється постійний контроль.  Так, за результатами проведених виїзних прийомів громадян головою адміністрації підписано 32 доручення відповідним посадовим особам по питаннях що знаходяться у їх компетенції.

Загалом, неодноразово були відвідані усі села та селищні ради, трудові колективи установ і організацій району. На виїзних прийомах побувало 218 мешканців району.

З метою поліпшення роботи щодо інформованості населення про діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підвищення рівня довіри людей, з початку року проведено 42  прямих телефонних ліній "Запитай у влади”  жителів району з головою  та заступниками районної державної адміністрації. На "гарячу” телефонну лінію  звернулось 50 громадянин із актуальних життєвих питань.

           Питання по роботі зі зверненнями громадян систематично, а саме двічі на рік  заслуховується на засіданнях колегії райдержадміністрації. Зокрема, питання "Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконкомах місцевих рад району за 2015 рік, відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008р №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” розглядалось на колегії районної державної адміністрації 28 січня 2016 року та прийняте розпорядження голови районної державної адміністрації  від 29 січня  2016 року   №27/2016-р "Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації та виконкомах місцевих рад району за 2014 рік, відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008р №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та питання "Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації за перше півріччя 2016 року, відповідно до Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” №109/2008 від 07.02.2008р” розглядалось на колегії районної державної адміністрації 28 липня 2016 року та прийняте протокольне рішення за підсумками колегії районної державної адміністрації від 02 серпня 2016  року №42/02-06-2100/2016.

З метою підвищення рівня правових знань та забезпечення можливості отримання безоплатної правової допомоги, у вигляді консультацій спеціалістів при райдержадміністрації працює громадська приймальня. Правову допомогу надано 71 громадянам, зокрема з питань трудового, земельного, податкового, сімейного, житлового та пенсійного законодавства.

На стендах розміщені графіки прийому громадян керівниками, посадовими особами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Постійно надається методична та практична допомога виконкомам місцевих органів самоврядування, управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації з питань роботи зі зверненнями громадян.

 Також, на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” в райдержадміністрації проведена наступна робота:

          -   відповідно до п.3 Указу, розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.07.2008 року №309/2008-р створена постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Забезпечено її роботу не рідше одного разу на місяць (так, протягом січня - грудня 2016 року  проведено 12 засідань такої комісії);

 -  на виконання п.2 запроваджено постійний моніторинг додержання законодавства з питань звернень громадян районною державною адміністрацією та їх структурними підрозділами та періодичні, не рідше одного разу на рік, особисті доповіді керівників структурних підрозділів, а також було запроваджено особисті доповіді селищних голів про стан роботи зі зверненнями громадян.    

 Загальним відділом щоквартально підводяться підсумки роботи зі зверненнями, готувалися довідки і надсилалися виконкомам селищних рад району. Такі питання висвітлювалися на сторінках "Летичівської газети” та на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Діловодство із зверненнями громадян в райдержадміністрації, в її відділах та управліннях ведеться згідно Інструкції. Всі звернення, які надійшли до районної державної адміністрації вирішуються оперативно, даються письмові відповіді заявникам.

           У 2016 році загальним відділом Летичівської райдержадміністрації було опубліковано 4 матеріали по висвітленню роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

 

 

 

 

Начальник загального відділу                                                                     О.Пасічник

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Інтерактивна карта

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Нац. агенство з питань запобіг.корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східниг областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Національна дитяча гаряча лінія

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...