Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Нас знайти


Переглянути Летичівська районна державна адміністрація на карті більшого розміру

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації
Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації
Додав: info | 24-03-2016, 15:06 | Переглядів: 536 | Коментарів: 0

Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулось розширене засідання колегії райдержадміністраціїСьогодні, під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної ради Микола Крутоуз, голова Летичівської селищної ради ОТГ Ігор Тисячний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час засідання розглянуто питаня: про стан виконання Програми енергоефективності в Летичівському районі на 2011-2015 роки та про план роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2016 року.

Про стан виконання Програми енергоефективності в Летичівському районі на 2011-2015 роки доповідала начальник відділу  економічного розвитку та ЖКГ  районної державної адміністрації Лариса Осіпішина. Зокрема, вона зазначила, що районна Програма енергоефективності в Летичівському районі на 2011-2015 роки, затверджена рішенням п’ятої сесії Летичівської районної ради від 17.02.2011 р. № 9-5/2011, базувалася на основних положеннях, викладених у Державній цільовій економічній програмі енергоефективності на 2010-2015 роки, затвердженої постановою КМУ від 01.03.2010 року №243, Регіональній програмі підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011-2015 роки,  а також на пропозиціях, запропонованих  установами, підприємствами, організаціями  району.

З метою ефективного здійснення політики енергозбереження в районі райдержадміністрацією щорічно надсилаються підприємствам, установам та організаціям листи з рекомендацією розробити та впровадити заходи з енергозбереження. Енергозберігаючі заходи та потреба коштів на їх реалізацію передбачаються щорічними Програмами соціально-економічного розвитку району.Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації

У 2015 році по бюджетних установах здійснено ряд енергозберігаючих заходів. Зокрема, послідовно стабільно проводиться робота по заміні системи опалення, котлів, вікон та дверей в приміщеннях  на енергозберігаючі. По установах освіти здійснено наступні заходи з енергозбереження: замінено вікна на металопластикові у Ставницькій ЗОШ І-ІІ ступенів – 8 шт., Летичівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 5 вікон; одні двері у Лисогірській ЗОШ І-ІІ ст., Летичівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 шт. 

 В рамках виконання заходів Програми енергозбереження придбано за кошти обласного бюджету твердопаливний котел потужністю 200 кВт для Голенищівської загальноосвітної школи загальною вартістю 93,5 тис.грн. Замінено котел і в Лисогірській ЗОШ. 

На сьогодні потреба по шкільних закладах:

1.  Заміна котлів опалення, які експлуатуються більше 20 років  в   Шрубківськиому НВК, Митковецькому НВК та Ставницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.  Заміна котла в Новокостянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст.

3.  Утеплення стін в Летичівському НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».

4. Утеплення стін, стелі та заміна перекриття в Сусловецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Заміна вікон у Шрубківському НВК та Ставницькій ЗОШ.

6. Утеплення фасаду, стелі в Лисогірській ЗОШ, Головчинецькій ЗОШ та    Требуховецькій ЗОШ.

7. Заміна в навчальних закладах ламп розжарювання на енергозберігаючі.

По дошкільних закладах:

З метою енергозбереження у звітному році у садочку села Голосків замінено 22 вікон на енергозберігаючі за рахунок коштів місцевого бюджету у сумі 80 тис.грн.

         Проведено ремонт котла, заміну теплотраси та промивання системи опалення у дитячому центрі розвитку «Калинонька».

        За кошти місцевого бюджету придбаний твердопаливний котел «КВАДРОМАКС» потужністю 100 кВт для дитячого садочка «Дзвіночок» вартістю 65 тис.грн. В цьому ж садочку замінено електропроводку на суму 20 тис.грн. За кошти місцевого бюджету встановлено побутовий котел вартістю 30 тис.грн. і у Летичівському дитячому садочку №3 «Журавлик».

У Сусловецькому дитячому садочку "Ромашка проведено зовнішнє оздоблення та утеплення приміщення (сайдинг) на суму 100 тис.грн.

На сьогодні потреба по дошкільних закладах:

1. Утеплення стін, стелі та заміна перекриття в Центрі розвитку дитини «Калинонька», смт Летичів
2. Заміна котла в Центрі розвитку дитини «Калинонька».

3. Утеплення стін, стелі та заміна перекриття в Горбасівському ДНЗ «Сонечко».

4.  Утеплення стін, стелі та заміна перекриття в Голенищівському ДНЗ «Журавлик».

5.  Утеплення стін, стелі, підлоги та заміна перекриття в Бохнівському ДНЗ «Суничка».

6.  Утеплення стін, стелі, заміна перекриття та вікон в Новокостянтинівському ДНЗ «Берізка».

7.  Заміна газового опалення на альтернативне по Меджибізькому та Требуховецькому дитячому садочках.

8.  Утеплення фасадів в Требуховецькому дитсадку.

По установах охорони здоров’я здійснено наступні заходи:

В Голосківській амбулаторії  проведено ремонтні роботи та замінено 10 вікон та 1 двері на металопластикові. В Голенищівській АЗПСМ утеплено стелю, облицьовано стіни, замінено 14 вікон та вхідні двері. В Ріжнянському ФАПі замінено на енергозберігаючі 8 вікон та 5 дверей, утеплено стелю. В Шрубківському ФП замінено 6 вікон на металопластикові. Відповідні роботи проведено і в Терловецькому ФП: замінено 4 вікна та вхідні двері. На виконання даних робіт залучено більше 300 тис.грн. сільських бюджетів та кошти спонсорів.

В ЦРЛ відновлено теплоізоляцію трубопроводів в неопалювальних     приміщеннях. Проведено  ремонт системи холодного водопостачання та ремонт обладнання системи опалення та трубопроводів котлів.

Замінено лампочки розжарювання на енергоощадні. За позабюджетні кошти встановлено 22 енергозберігаючих вікна та двері у неврологічному відділенні.

На сьогодні потреба по закладах охорони здоровя:

1.Заміна котлів автономної котельні Летичівської центральної районної лікарні, заміна теплотриси, заміна труб водогону та каналізації в лікувальному і поліклінічномувідділеннях.
        2. Проведення реконструкції неврологічного відділення Летичівської центральної районної лікарні.

3. Заміна віконних блоків в інфекційному відділенні, зношеність яких складає 60%.

4.  Заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі.

5. Проведення капітального ремонту в Новокостянтинівській амбулаторії.

6. Потребує заміни вікон, дверей, системи опалення ряд ФАПів (Буцни, Бохни, Білецьке, Подільське, Ялинівка).

По закладах культури реалізовано в 2015 роцінаступні заходи:

-  замінено 7 вікон та вхідні двері на металопластикові в Летичівська центральна районній бібліотеці на суму 19,6 тис. грн.;

-  замінено 2 вікна на металопластикові в районній дитячій бібліотеці  на суму 6,3 тис. грн.;

-  замінено вхідні двері на енергозберігаючі в районному будинку культури на суму 3,2 тис. грн.

На сьогодні потреба по закладах культури:

1. Проведення опалення приміщення Летичівськогорайонного будинку культури.

2. Потребує утеплення фасаду Меджибізька дитяча музична школа та Голосківський будинок культури.

3. Практично по усіх сільських клубах є нагальною необхідністю поліпшення умов перебування, багато закладів не опалюється, це велика проблема, вирішення якої залежить, на сам-перед від наявності фінансового ресурсу.

Впроваджено ряд заходів з енергозбереження в системі житлово-комунального господарства. Зокрема, реалізується в районі програма державної підтримки населення до переходу на альтернативні види палива, а також на енергозберігаючі заходи. Так,  на сьогоднішній день відділенням «Ощадбанк» в Летичівському районі надано 128 кредитів на суму 2275,6 тис.грн. на придбання твердопаливних котлів та придбання енергозберігаючих матеріалів та встановлення склопакетів.

У звітному році розпочато реконструкцію очисних споруди смт Летичів. За виконані роботи з державного бюджету спрямовано 3069782 грн, з місцевого бюджету – 441087 грн.  Роботи по обєкту виконані не в повному обсязі.   Станом на 01.01.2016 року зареєстрована кредиторська заборгованість (5% від загальної суми) в сумі 177000 грн.

По системі водопостачання проведено ряд заходів, протепотребує реконструкції система водопостачання. Потребує також негайної реконструкції напірний колектор каналізаційної системи та каналізаційних насосних станцій смт Летичів. Реалізувати проект планується в поточному році з допомогою державної підтримки.

Найбільшим споживачем електроенергії та газу є населення. Тому Летичівським РЕМ, районним підрозділом ПАТ "Хмельницькгаз” здійснюється ряд заходів щодо вдосконалення енергосистем та зменшення втрат при реалізації  споживачам.

Провідні промислові підприємства району також розробляють та здійснюють заходи з енергозбереження, адже керівники підприємств також зацікавлені у скороченні затрат на оплату за паливно-енергетичні ресурси та зниженню собівартості продукції.

Райдержадміністрацією напрацьовано інвестиційні пропозиції, які мають енергоефективне спрямування та особливе значення для економіки району, зокрема проект по відновленню трьох малих гідроелектростанцій на території Руднянської, Требуховецької сільських, Меджибізької, Летичівської селищних рад. Але поки що проекти не реалізуються через відсутність інвестора.

В районі діють дві малі ГЕС. Їх діяльність характеризується такими показниками.

У 2015 році Щедрівською ГЕС було вироблено 980550 кВтгод. електричної енергії, заміщено енергетичних ресурсів 319 т умовного палива. Новокостянтинівською ГЕС протягом 2015 року було вироблено 1220036 кВтгод. електричної енергії, заміщено енергетичних ресурсів 397 т умовного палива.

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Ігор Жижиков інформував присутніх про план роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2016 року.

За результатами колегії було прийнято відповідні рішення та розпорядження голови райдержадміністрації.

По завершенню засідання колегії  присутні мали змогу звернути увагу на проблемні питання чи поінформувати про новини у  діяльності установи , організації.  Зокрема, голова райдержадміністрації Ірина Матлаєва   зазначила про переваги служби у Збройних Силах України на контрактній основі: «Контрактна служба – це можливість зробити кар’єру, отримати житло, безкоштовне медичне обслуговування і по бажанню вищу військову освіту. Військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність, гідність і справедливість та європейські цінності.»

 

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Інтерактивна карта

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Нац. агенство з питань запобіг.корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східниг областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Національна дитяча гаряча лінія

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...