Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Червень 2019 (38)
Травень 2019 (71)
Квітень 2019 (47)
Березень 2019 (75)
Лютий 2019 (78)
Січень 2019 (62)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Відбулась чергова нарада-семінар із страховим активом Летичівського району.
Відбулась чергова нарада-семінар із страховим активом Летичівського району.
[related-news] [/related-news] [/related-news]
Додав: inform | 18-08-2015, 20:11 | Переглядів: 720 | Коментарів: 0

Відбулась чергова нарада-семінар із страховим активом Летичівського району.Відповідно до квартального плану роботи Летичівської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду 13 серпня 2015 року в залі засідань Летичівської районної ради було проведено нараду-семінар з керівниками, бухгалтерами, головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, суб’єктами підприємницької діяльності Летичівського району.

Основною метою організації даного семінару було роз’яснення чинного законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, вивчення щойно прийнятих змін до порядку обчислення середньоденної заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для виплат всіх видів допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, недопущення випадків порушень при прийняті рішень комісіями (уповноваженими) із соціального страхування про призначення матеріального забезпечення, а також його нарахуванні та виплаті.

Для участі в семінарі були запрошені представники виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – заступник директора виконавчої дирекції Кокошко Надія Мілентіївна, начальник сектору надання матеріального забезпечення Даньковська Ніна Петрівна, від виконавчої влади району була присутня заступник голови Летичівської райдержадміністрації Бойко Людмила Андріївна.

Відкрила семінар доповіддю про соціально-економічний стан Летичівського району та заходи, які вживаються для його покращення, представник райдержадміністрації Бойко Людмила Андріївна. Вона зазначила про готовність влади йти на зустріч у вирішенні соціальних питань жителів району. Особливо цікавило учасників семінару об’єднання територіальних громад та отриманням при цьому ефективного управління діяльністю закладів соціальної сфери.

Директор міжрайонної виконавчої дирекції Фонду Бальжик С.П. висвітлив нагальні питання роботи Летичівської міжрайонної виконавчої дирекції на даний час та доповів присутнім про виконання бюджету Фонду за І півріччя 2015 року, проаналізувавши поточний стан показників.

Даньковська Н.П. розпочала виступ з оглядузмін до законодавства при втраті працездатності застрахованих осіб,детально роз’яснила присутнім підстави для призначення та виплати матеріального забезпечення, окремо зупинилась на нарахуванні допомоги по тимчасовій непрацездатності мобілізованим працівникам. На конкретних прикладах було розглянуті типові ситуації, що виникають у роботі та нововведення в порядкунарахування допомог, які проводяться за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Найбільш поширені питання страхувальників були щодо правильного визначення розрахункового періоду нарахування допомог, включення до нього різного роду виплат працівникам, розрахунку страхового стажу та залежність від нього величини суми соціальних виплат, особливостей розрахунку середньої заробітної плати застрахованим особам, в тому числі тим, які працюють за сумісництвом, в умовах прийняття нового порядку її обчислення.

Про актуальні питання та пріоритети діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в процесі реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування розповіла Кокошко Н.М. Під час доповіді наголошувалось на чіткому дотриманні страхувальниками вимог чинного законодавства України, необхідності постійної співпраці з органами охорони здоров’я, на проведенні страхувальниками більш глибокого аналізу захворюваності працюючих та пошуку шляхів її зменшення. Також було зазначено, що розслідування травм невиробничого характеру, недопущення випадків приховування виробничого травматизму, своєчасне отримання застрахованими особами матеріального забезпечення за листками непрацездатності повинні стати першочерговими питаннями керівників та голів комісій (уповноважених) із соціального страхування. По закінченню виступу оголошено про можливість лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та проведено окрему бесіду з представниками страхувальників, що мають найбільшу кількість днів захворюваності на 100 працюючих або допустили ріст захворюваності в порівнянні з І півріччям 2014 року.Відбулась чергова нарада-семінар із страховим активом Летичівського району.

Загалом семінар пройшов у робочому руслі, слухачі занотували потрібну інформацію, активно приймали участь в обговоренні проблемних питань та практичного застосування чинного законодавства, отримали змістовні відповіді на поставлені запитання. Підтвердженням позитивної роботи та правильного шляху діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності стали схвальні відгуки та подяка присутніх учасників семінару за можливість отримання чітких роз’яснень як на щорічних семінарах-навчаннях, так і при зверненні до фахівців Хмельницького обласного відділення Фонду та міжрайонної виконавчої дирекції. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
    {related-news}
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Національна академія державного управління при Президентові України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...