Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Січень 2021 (16)
Грудень 2020 (68)
Листопад 2020 (38)
Жовтень 2020 (53)
Вересень 2020 (87)
Серпень 2020 (75)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації
Відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації
[related-news] [/related-news] [/related-news]
Додав: inform | 5-08-2015, 22:03 | Переглядів: 1089 | Коментарів: 0


Відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації4 серпня в  райдержадміністрації відбулось перше засідання ініціативної робочої групи з підготовки  та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Летичівській районній державній адміністрації.    
   Відкрила засідання  головирайдержадміністрації Ірина Матлаєва. Зокрема вона повідомила присутнім, що на підставі статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 "Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики” , розпорядження голови Летичівської районної державної адміністрації від 09 липня 2015 року №194/2015-р "Про дострокове припинення повноважень громадської ради при Летичівській районній державній адміністрації” з метою формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради при районній державній адміністрації.

Завідувач юридичного сектору Олександр Тимошук зазначив, що згідно Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади,  Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній,   Київській та Севастопольській міській, районній,   районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 "Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики” Громадська  рада  при міністерстві,  іншому  центральному органі  виконавчої влади,  Раді  міністрів Автономної Республіки Крим,  обласній,  Київській та Севастопольській міській, районній, районній  у  мм. Києві  та  Севастополі держадміністрації (далі - громадська  рада)  є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним  для сприяння  участі  громадськості у  формуванні  та реалізації державної політики. У своїй діяльності громадська рада керується  Конституцією та законами України,  указами Президента України і постановами  Верховної  Ради України,  прийнятими  відповідно до Конституції  та законів України,  актами Кабінету Міністрів  України, а  також  Положенням про  громадську   раду. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських  об’єднань,   релігійних,   благодійних організацій, творчих  спілок,  професійних спілок  та їх об’єднань, асоціацій, організацій  роботодавців  та їх  об’єднань,  недержавних засобів масової  інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які  зареєстровані  в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

 До  складу   громадської   ради  при райдержадміністрації можуть бути обрані представники  інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність  у  сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу,  та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

   Інститут  громадянського  суспільства  незалежно від  своєї організаційної   структури  та   наявності   місцевих  осередків (відокремлених  підрозділів,   філій,   представництв,   місцевих організацій  тощо) для  участі в установчих зборах делегує одного представника,  який  одночасно є  кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів  громадянського суспільства, які є народними депутатами України,  депутатами  Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих  рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Згідно п. 8 Типового положення про громадську раду для участі  в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:  рішення,   прийняте  у  порядку,  встановленому установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для участі  в  установчих зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; біографічна   довідка  делегованого  представника  інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;  копія  виписки з  Єдиного  державного реєстру підприємств та організацій    та   витяг  із   статуту   (положення)  інституту громадянського суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;  інформація   про    отримання    інститутом  громадянського суспільства як  володільцем  бази персональних даних його членів згоди делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;  інформація про результати діяльності інституту громадянського успільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані  програми,   друковані   видання,  подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному   органу  письмових обґрунтованих пропозицій  і  зауважень з  питань  формування та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);  відомості  про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Ініціативною групою визначено установчі збори провести  в залі засідань районної ради 27 вересня 2015 року о 11 годині. Документи для участі в установчих зборах необхідно подати до 27 серпня 2015             року включно. Зразки даних документів та консультацію з цього питання можна отримати за адресою: смт Летичів, вул. Горького 2/1 (приміщення райдержадміністрації), каб. 307 у робочі дні. Довідки за телефоном 2-03-34.

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
    {related-news}
Новини світу та України:
 Друкувати

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...