Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Нас знайти


Переглянути Летичівська районна державна адміністрація на карті більшого розміру

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Новини » Про підсумки та перспективи роботи Державного реєстру виборців.
Про підсумки та перспективи роботи Державного реєстру виборців.
Додав: info | 10-03-2015, 17:54 | Переглядів: 507 | Коментарів: 0


 

                Вже шостий рік в Україні успішно функціонує Державний  реєстр виборців   у режимі постійної (промислової) експлуатації. Державний реєстр виборців — це така автоматизована інформаційно-телекомунікаційної система, яка забезпечує  зберігання та обробку даних  про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

Роботи по його створенню Центральна виборча комісія розпочала у 2007 році. В Україні створено 755 відділів ведення, 27 відділів адміністрування та Службу розпорядника Державного реєстру виборців. Всього в органах Реєстру працює понад 2 700 працівників, які в режимі реального часу мають доступ до центральної бази даних Реєстру.   Наш відділ був утворений розпорядженням голови райдержадміністрації від 17 жовтня 2007 року №341/2007-р в структурі апарату райдержадміністрації   з чисельністю 3 штатні одиниці. Станом на 28 лютого 2015 року в АІТС "ДРВ” по Летичівському району значиться 23449 виборців.

          Відділи ( у т.ч. і наш) забезпечені необхідним обладнанням для виготовлення списків виборців, а працівники- персональними комп’ютерами та необхідним програмним забеченням. У них створено всі умови для забезпечення  захисту інформації про персональні дані виборців. Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців” відділи ведення співпрацюють із 10393 суб’єктами подання відомостей про виборців: органами Державної міграційної служби, Мінюсту, військовими частинами, закладами соціального захисту населення, судами, установами виконання покарань, органами місцевого самоврядування.   Для нашого відділу відомості подають Летичівський районний сектор управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, відділ Державної реєстрації актів цивільного стану Летичівського районного управління юстиції Хмельницької області, Летичівський районний суд в Хмельницькій області, управління соціального захисту населення Летичівської райдержадміністрації та сільські, селищні ради. Поновлення персональних даних Реєстру, отримання і обробка відомостей від 25 суб’єктів подання здійснюється щомісячно.                       

         За ці роки із заявами щодо включення, зміни ідентифікаційних даних, зміни виборчої адреси, тимчасової зміни місця голосування до відділів ведення ДРВ звернулося понад 1 млн 499 тис.виборців (у нашому районі — більше  2500 чол). Внесено зміни до більш ніж 19 млн. записів.

        За період функціонування Державного реєстру виборців виявлено та видалено понад 1млн 300 тис. записів кратних включень виборців (2009 рік-599 293 (43%), 2014 рік-20351 (2%)).                                                    

         У 2012 року ЦВК було утворено 33 548 дільниць на постійній основі.  У нас в районі - 52 виборчі дільниці, з яких 39 малі, 10 середні та 3 великі.                   За даний період органами Державного реєстру виборців  виготовлено 171 064  списків виборців для 4 688 виборчих процесів, а саме на вибори Президента України 2010, 2014 років, місцеві вибори 2010 року, вибори народних депутатів України 2012, 2014 років, повторні, проміжні місцеві вибори (2011, 2012, 2013, 2014 років) .                                                             Відповідно до Календарних планів основних організаційних заходів підготовки та проведення виборів нашим відділом   було виконано ряд робіт, а саме:

-              внесення до бази даних Реєстру нових даних про межі звичайних виборчих дільниць;

-              опрацювання відомостей щодо складання попереднього списку виборців;

-              формування та передача ДВК запрошень та попередніх списків виборців для звичайної виборчої дільниці в двох примірниках;

-              розгляд відділом скарг виборців щодо уточнення відомостей у попередньому списку виборців;

-              формування та передача ДВК уточнених списків виборців для звичайної виборчої дільниці в двох примірниках;

-                   опрацювання заяв виборців, зазначення висновків кратних включень, проведення наказів, формування звернень до розпорядника;

-                   опрацювання інформації з ОВК щодо складу ДВК;

-                   отримання та опрацювання відомостей періодичного поновлення (включаючи 18-ти річних), поданих суб'єктами подання;

-                   виконання доручень розпорядника щодо зміни виборчих адрес, вилучення кратних включень, проведення власних наказів за результатами виконання доручень розпорядника Реєстру;

-                   формування електронних файлів списків виборців (в тому числі для повторного голосування);

    -  розгляд заяв виборців про тимчасову зміну місця голосування  та виготовлення (роздрук) посвідчень.                                                                     Під час виборчих процесів до відділу ведення по заявах на тимчасову зміну місця голосування  звернулися 92 виборців. Заяви були вчасно розглянуті та зареєстровані, виборцям були видані посвідчення на голосування за місцем їх перебування.

          Судових рішень про включення, виключення, оскаржень щодо невірності внесення виборців до попереднього списку не було. Після кожних виборів в Реєстрі фіксується інформація, отримана органами ведення Реєстру від виборчих комісій за результатами опрацювання списків виборців після дня голосування (внесення технічних виправлень, додатково включених у списки, виключених зі списків). Із серпня 2011 року запроваджено підсистему оцінки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців. З цього часу робота нашого відділу при п’ятибальній системі щомісячно оцінюється на  " 5”.  За забезпечення виборчого процесу на виборах Президента України та народних депутатів України  працівники відділу   відзначені Подяками Центральної виборчої комісії.              Із 2012 року  іменні запрошення виборцям на вибори виготовляються органами ведення Державного реєстру виборців та видаються дільничим комісіям із попередніми списками виборців.                                                           

         Розроблено геоінформаційну підсистему Реєстру з метою відображення меж постійних виборчих дільниць, місцезнаходження дільничних виборчих комісій, місць для голосування. Кожен виборець може ознайомитися з цим на сайті ЦВК.                                      У 2011 році впроваджене інформування виборців з використанням засобів мережі Інтернет. Кожний виборець може зайти на сайт ЦВК до "особистого кабінету виборця” та отримати інформацію про себе в Реєстрі. Тут функціонує система дистанційного навчання членів виборчих комісій, де можна отримати знання з виборчого права. Про це ми повідомляли на сайтах РДА, райради, часописі "Летичівська газета”.                          

У період існування (з серпня 2011 року до жовтня 2014 року) інформаційний ресурс ДРВ відвідали понад 1 млн 100 тис осіб.  За час існування "Особистого кабінету виборця (з травня 2013 року) у ньому було сформовано понад 125 тис. запитів про наявність запису у базі даних Реєстру, в тому числі з нашого району-56. Завдяки цьому до Реєстру було включено близько 7500 записів про виборців, які раніше були пропущені у Реєстрі, а нашому районі-5.                                                                          

            Для удосконалення Державного реєстру виборців, покращання списків виборців Центральною виборчою комісією вмайбутньому планується:                        

1. перейти із щомісячного на щоденне отримання інформації щодо актуалізації даних Реєстру;                                                                         

2.побудувати системи обміну інформацією з централізованими відомчими інформаційними системами суб’єктів подання відомостей про виборців.              

3.проведення        на базі телекомунікаційної інфраструктури АІТС "ДРВ" селекторних нарад та аудіо-відео конференцій;                                              

      4.створення на базі органів ведення Реєстру постійних виборчих бюро з питань організації виборів, навчального центру підготовки працівників органів ведення Реєстру, забезпечення максимального наближення до виборця у мережі інтернет.


В районі надалі нам необхідно домогтися повного включення до Реєстру осіб, які мають право голосу на виборах, забезпечити уточнення виборчих адрес виборців, впровадження досконалої системи включення до Реєстру тих, кому виповнюється 18 років та налагодження обліку осіб, що голосують за місцем проживання.                                                        

         Запрошуємо до співпраці:

будинок Летичівської райради, вул. Горького, 2/1, смт  Летичів, каб. № 105А (перший поверх). Прийом громадян здійснюється: щоденно в 08 до 17 год., обідня перерва з 12 до 13 год. Роз’яснення можна отримати за телефонами:       2-05-37, 2-00-88                                                                                                     

 

Начальник відділу ведення                                                                             

Державного реєстру виборців                                                    Б.Нагорний 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Інтерактивна карта

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Нац. агенство з питань запобіг.корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східниг областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Національна дитяча гаряча лінія

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...