Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Нас знайти


Переглянути Летичівська районна державна адміністрація на карті більшого розміру

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Підсумки роботи zg » Інформація “Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації за І півріччя 2014 рок”
Інформація “Про стан роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації за І півріччя 2014 рок”
Додав: info | 12-08-2014, 11:42 | Переглядів: 538 | Коментарів: 0

Відповідно до діючого законодавства, зокрема Закону України "Про звернення громадян” та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, пріоритетним завданням райдержадміністрації є забезпечення та виконання законних вимог, викладених у зверненнях громадян.

У районній  державній адміністрації створені всі необхідні умови для реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом.  В апараті, управліннях та відділах райдержадміністрації забезпечується належний облік за проходженням заяв та звернень громадян.

             Так, за І півріччя 2014 року у райдержадміністрації зареєстровано 128 звернень, з них 80 – письмових (за І півріччя 2013 року 74), що на 14 звернень більше,ніж за відповідний період минулого року.Із загальної кількості письмових звернень позитивно вирішено 69 або 91 %  від загальної кількості, іншим  11 заявникам надані вичерпні роз’ясненння з піднятих питань.

             На особистому прийомі у голови райдержадміністрації побувало 31 громадян та заступників - 4, це на 54 звернень менше ніж за  І півріччя 2013 року.  

            У період з січня по червень 2014 року до райдержадміністрації надійшло 17 колективних звернень, їх питома вага становить 7%. За відповідний період минулого року колективних звернень було зареєстровано 9 і їх питома вага

становила 12%. Як свідчить моніторинг спостерігається тенденція до збільшення кількості колективних звернень у загальній структурі.

         До Летичівської районної державної адміністрації надійшло колективне звернення від жителів вул.Маліновського щодо забезпечення балонним скрапленим газом, за дорученням ОДА надійшло   колективне звернення від жителів с.Горбасів щодо будівництва підвідного газопроводу Горбасів-Марківці та  жителя смт. Меджибіж Дячишина Миколи Миколайовича щодо ліквідації провалля стародавнього  тунелю, від ТОВ "Летичів Агро” щодо повернення мобілізованого автомобіля, колективу філії "Летичівський райавтодор” щодо виплати заборгованої заробітної плати, від технічного персоналу Летичівського НВК №1, №2 щодо виплати допомоги на оздоровлення, колективне звернення громадян с.Снітівка щодо проведення ремонту дороги вул.Центральна, громадян смт.Летичів щодо ремонту вул.Печенюка та провулка Лікарський,  колективне звернення громадян с.Гречинці щодо освітлення вул.Мололодіжна. За дорученням  обласної державної адміністрації до райдержадміністрації надійшло 15  звернень громадян, що становить 6% від загальної кількості письмових звернень,  за дорученням Хмельницького обласного  контактного центру до райдержадміністрації надійшло 23 звернень громадян, що становить 34% від загальної кількості письмових звернень та 1 громадянин звернувся на "Урядову гарячу лінію”. Усі звернення розглянуті у встановлені облдержадміністрацією терміни, за результатами їх розгляду заявників інформовано письмово.

Згідно класифікатора найбільшу кількість становлять звернення з питань соціального захисту. З питання надання матеріальної допомоги до районної державної адміністрації за 6 місяців 2014 року звернулося 17 громадян.

         З аграрної політики і земельних відносин до районної державної адміністрації звернулося 8 громадян, комунального господарства - 4 звернення, роботи з житлових питань  та комунального господарства - 6 звернень, 2 звернення з питань праці і заробітної плати, 1 - звернення  житлової політики тощо.

     За І півріччя 2014 року до районної державної адміністрації надійшли звернення від найменш соціально-захищених категорій громадян, у тому числі від: пенсіонерів – 1; інвалідів, учасників війни та бойових дій - 2;  батьків багатодітних сімей – 1 звернення.

         За 6 місяців 2014 року повторних звернень  від громадян не зафіксовано.

 На виконання вищезазначеного Указу у райдержадміністрації проведена наступна робота:

       -  відповідно до п.3 Указу, розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.07.2008 року №309/2008-р створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян та затверджено оновлений склад районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.06.2014року №228/2008-р. Забезпечено її роботу не

рідше одного разу на місяць (так, протягом 6 місяців 2014 року проведено 6 засідань згаданої комісії);

          -  на виконання п.2 запроваджено постійний моніторинг додержання законодавства з питань звернень громадян районною державною адміністрацією та їх структурними підрозділами та періодичні, не рідше одного разу на рік, особисті доповіді керівників структурних підрозділів, а також сільських і селищних голів про стан роботи зі зверненнями громадян. Що півроку проводяться перевірки виконкомів сільських та селищних рад району, а також структурних підрозділів райдержадміністрації на предмет дотримання вимог діючого законодавства щодо організації роботи із зверненнями громадян.  

Діловодство із зверненнями громадян в райдержадміністрації, в її відділах, секторах та управліннях  ведеться згідно Інструкції з діловодства за зверненнями громадян. Всі звернення, які надійшли до районної державної адміністрації вирішуються оперативно, даються письмові відповіді заявникам.

          В райдержадміністрації створена та функціонує громадська приймальня громадян, в якій проводять прийом за окремим графіком керівники та спеціалісти структурних підрозділів адміністрації та підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі. За звітний період тут отримали консультацію  40  громадян.

        Звертається увага на здійснення прийому громадян за місцем проживання, вирішення проблем соціально - незахищених верств населення та осіб, які мають особливі заслуги перед Україною. Взято під особливий контроль розгляд письмових звернень та забезпечується проведення першочергового особистого прийому Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв України, ін­валідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєне звання України "Мати-героїня”.

         За 6 місяців 2014 року керівництвом райдержадміністрації проведено 15 виїзних прийомів громадян, якими охоплено ряд сільських та селищних рад району, проведено зустрічі із громадянами. Серед актуальних питань, що турбують жителів слід відзначити такі:

· заміна електричних опор;

· ремонт доріг;

· оформлення права власності на земельні ділянки;

· питання нарахування соціальних допомог та інші питаннясоціального захисту;

. відновлення роботи дитячого садка.

На більшість питань, з якими зверталися громадяни надавались роз’яснення та вони вирішувалися на місцях, по тих, які потребують додаткового вирішення головою районної державної адміністрації давались відповідні доручення,  які перебувають на контролі до їх повного вирішення. 

        

       З метою поліпшення роботи щодо інформованості населення про діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підвищення рівня довіри людей, протягом кварталу проведено 15 "прямих телефонних ліній” жителів району із керівництвом районної державної адміністрації.        

         Питання розгляду звернень громадян постійно висвітлюються на сторінках районної газети "Летичівська газета та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

 

 

Начальник загального відділу

апарату районної державної

адміністрації                                                                                     В.Варченко

 

 

 

 

  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Інші новини по темі:
Новини світу та України:
 Друкувати

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Інтерактивна карта

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Нац. агенство з питань запобіг.корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східниг областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Національна дитяча гаряча лінія

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...