Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Червень 2020 (22)
Травень 2020 (117)
Квітень 2020 (104)
Березень 2020 (85)
Лютий 2020 (61)
Січень 2020 (59)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Вибори
Зміна виборчої адреси на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Додав: inform | 19-05-2020, 16:33 | Переглядів: 96 | Коментарів 0

Зміна виборчої адреси на місцевих виборах 25 жовтня  2020 року.Центральна виборча комісія прийняла новий порядок зміни виборчої адреси, який дає можливість виборцям, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання. Таке рішення Центральна виборча комісія прийняла на своєму засіданні 18 травня 2020 року. Документ пройшов велике обговорення, як у колах фахівців, так і представниками громадськості.

«Разом ми писали цей документ, що відкриває можливості голосувати внутрішньо переміщеним особам, що робить їх частиною територіальних громад, де вони фактично проживають. Ми врахували майже всі побажання, зробили все, щоб документ відповідав тим сподіванням, які сьогодні є у громадян – брати участь у місцевих справах», – зазначив заступник глави ЦВК Сергій Дубовик.  

Змінити виборчу адресу можна буде з моменту набуття цією процедурою чинності аж до п’ятого дня з початку виборчого процесу. Згідно ч.1 ст.195 Виборчого кодексу виборчий процес починається за п’ятдесят днів до дня чергових, позачергових місцевих виборів.                                                                 


Детальніше 
Голова ЦВК про фінансування місцевих виборів, регіональні представництва та зміни до Виборчого кодексу
Додав: inform | 28-04-2020, 16:48 | Переглядів: 62 | Коментарів 0

Голова ЦВК про фінансування місцевих виборів, регіональні представництва та зміни до Виборчого кодексуУкраїні доведеться шукати  власне рішення організації та проведення місцевих виборів у випадку їх проведення під час карантину, придумати ряд заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків, втім це все буде впиратись у фінансування,  яке станом на зараз в значній мірі обмежено.

Таку думку  висловив голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко під час прямої трансляції ОПОРИ, яку модерувала голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За його словами, зміни до Виборчого кодексу передбачають фінансування першочергових заходів  на виконання Кодексу, зокрема для модернізації ІАС «Вибори», для розгортання мережі регіональних представництв, удосконалення ДРВ. Нова виборча система передбачає також  збільшення витрат на місцеві вибори.

«Так, за нашими розрахунками, орієнтовно 97 мільйонів не вистачало, тому що нова виборча система передбачає інше фінансування. Коли робився бюджетний запит і кошти закладались у розмірі 2 млрд 100 з чимось мільйонів, це було по старому закону і, відповідно, сума була інша. Ці кошти, я так розумію, нам на місцеві вибори не нададуть, тому що фінансування скоротили, і тепер стоїть питання таким чином, що закон передбачає конкретні напрямки, які повинні бути профінансовані. Кошти в бюджеті на ці напрямки не передбачені. В цій ситуації я не можу брати на себе відповідальність і сказати, що ось це важливо, а ось це неважливо. Центральна виборча комісія не зможе так зробити. Для цього законодавець має визначитись: або змінити Виборчий кодекс і передбачити, що отакі от статті  видатків знімаються і їх не буде, або внести зміни до закону про Державний бюджет і все-таки передбачити фінансування всіх тих напрямків, які Виборчим кодексом передбачені», - сказав він.


Детальніше 
Вибори в умовах невизначеності. Інтерв'ю з головою ЦВК.
Додав: inform | 17-04-2020, 08:15 | Переглядів: 53 | Коментарів 0

Вибори в умовах невизначеності. Інтерв'ю з головою ЦВК.Нещодавно громадський рух «ЧЕСНО» поспілкувався з Олегом Діденком, головою Центральної виборчої комісії, щоб дізнатися, як ЦВК готується до місцевих виборів, і запитати про те, що непокоїть місцевих політиків та членів виборчих комісій.

Високий розмір виборчої застави може створити труднощі в доступі до виборчого процесу й реалізації виборчих прав громадян. Голова ЦВК каже, що визначити, скільки точно коштів потрібно для проведення виборів, можна буде тільки після завершення реформи адмінтерустрою.
          Діденко вбачає ризики від зменшення оплати праці членів комісій, бо так вони стануть більш залежними від політичних сил.
         Частина змін, яких потребує Виборчий кодекс, – це політичні питання, проте ЦВК наполягає на розв'язанні принаймні технічних і процедурних суперечностей, які є юридичною загрозою для проведення виборів.
         

Детальніше 
За якою системою проходитимуть місцеві вибори
Додав: inform | 24-01-2020, 08:47 | Переглядів: 111 | Коментарів 0

1 січня 2020 року набув чинності Виборчий кодекс України (Закон № 396-ІХ від 19.12. 2019р.), який передбачає декілька новацій у проведенні місцевих виборів. Таким чином, якщо законодавство найближчим часом не зміниться, вибори місцевих рад та голів громад у цьому році відбуватимуться за новими правилами. У аналітичному центрі Асоціації міст України коротко розповіли про головні новації. 

Детальніше 
ВИБОРЧИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Додав: inform | 20-01-2020, 16:18 | Переглядів: 131 | Коментарів 0

ВИБОРЧИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ19 грудня 2019 року Президент України  підписав Закон України "Виборчий Кодекс України”. Цей Кодекс відповідно до Конституції України визначає гарантії права громадян на участь у виборах, регулює підготовку та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, сільських, селищних, міських, районних у містах рад, сільських, селищних, міських голів, старост села, селища.  Закон, за виключенням окремих положень, вступив у дію з 1 січня 2020 року. За об'ємом - це великий документ, який складається із чотирьох книг.

Детальніше 
Опубліковано новий Виборчий кодекс
Додав: inform | 11-01-2020, 11:05 | Переглядів: 123 | Коментарів 0

Опубліковано новий Виборчий кодексЗакон набуває чинності з 1 січня 2020 року за винятком декількох технічних пунктів, які набудуть чинності 1 липня 2020 року.

У Кодексі визначено, що "вибори народних депутатів України здійснюються на засадах пропорційної системи за єдиними списками кандидатів у депутати в загальнодержавному виборчому окрузі, з яких формуються регіональні виборчі списки кандидатів у депутати від партій.


Детальніше 
Прийнято новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси
Додав: inform | 11-01-2020, 10:54 | Переглядів: 93 | Коментарів 0
Прийнято новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без  зміни його виборчої адресиЦентральна виборча комісія 2 грудня 2019 року прийняла Постанову №1969  "Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, якою затверджено новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси,  встановлено  примірний зразок заяви про тимчасову зміну місця голосування, встановлено форму посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця.
Детальніше 
Інформація для виборців з Донецької та Луганської областей
Додав: inform | 29-08-2018, 16:39 | Переглядів: 229 | Коментарів 0
Інформація для виборців з Донецької та Луганської областейУ зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців, утвореними в Донецькій та Луганській областях, своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та з метою забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України,  Центральною  виборчою комісією прийнята постанова  від 06 жовтня 2014 року № 1495 " Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей".     
Детальніше 
В особистому кабінеті виборців на сайті drv.gov.ua з'явилась можливість ідентифікації користувача за технологією Mobile-ID.
Додав: inform | 5-03-2018, 13:47 | Переглядів: 494 | Коментарів 0

В особистому кабінеті виборців на  сайті drv.gov.ua з'явилась можливість ідентифікації користувача за технологією Mobile-ID.Знову наближаємо неминуче цифрове майбутнє. 
В особистому кабінеті виборців на сайті drv.gov.ua з'явилась можливість ідентифікації користувача за технологією Mobile-ID
.


Детальніше 
Новини у виборчому процесі
Додав: inform | 20-02-2018, 11:06 | Переглядів: 289 | Коментарів 0
Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...