Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Жовтень 2020 (47)
Вересень 2020 (87)
Серпень 2020 (77)
Липень 2020 (121)
Червень 2020 (108)
Травень 2020 (118)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Вибори
ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій
Додав: inform | 12-08-2020, 16:38 | Переглядів: 234 | Коментарів 0

ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій  10 серпня розпочалося друге засідання Центральної виборчої комісії.

Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

Таким чином, у встановлений законом строк Комісією сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Сформований склад відповідних територіальних виборчих комісій  оприлюднено на офіційному вебсайті Комісії.


Детальніше 
Верховна Рада України призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року
Додав: inform | 16-07-2020, 15:14 | Переглядів: 232 | Коментарів 0

Верховна Рада України призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року 

Верховна Рада України призначила чергові  місцеві вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2020 року. Парламент 15 липня під час пленарного засідання прийняв Постанову «Про призначення чергових місцевих виборів». За це рішення проголосували 326 народних депутатів.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради України, згідно з Постановою, на неділю, 25 жовтня цього року призначаються чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. Чергові вибори не призначаються і не проводяться на тимчасово окупованих територіях АР Крим та Донецької і Луганської областей. Також чергові вибори не призначаються і не проводяться до обласних рад Донецької і Луганської областей у зв’язку з неможливістю цих рад представляти спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст областей.

Окрім цього,чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року не проводяться у разі проведення у цей день перших виборів депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. Нагадаємо, що перші вибори своєю постановою має призначити Центральна виборча комісія.


Детальніше 
До уваги виборців Летичівського району!
Додав: inform | 1-07-2020, 14:28 | Переглядів: 122 | Коментарів 0

До уваги виборців Летичівського району!Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської райдержадміністрації повідомляє, що з 01.07.2020 року у відповідності з Виборчим Кодексом України працюють нові електронні сервіси в кабінеті виборця. Ознайомитися з ними можна на сайті  Центральної виборчої комісії за посиланням https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:1

         Тобто виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

- заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) - до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України) ;

- заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України);

- заяву щодо зміни своєї виборчої адреси - до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою;

- заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;


Детальніше 
Зміна виборчої адреси на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Додав: inform | 19-05-2020, 16:33 | Переглядів: 203 | Коментарів 0

Зміна виборчої адреси на місцевих виборах 25 жовтня  2020 року.Центральна виборча комісія прийняла новий порядок зміни виборчої адреси, який дає можливість виборцям, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання. Таке рішення Центральна виборча комісія прийняла на своєму засіданні 18 травня 2020 року. Документ пройшов велике обговорення, як у колах фахівців, так і представниками громадськості.

«Разом ми писали цей документ, що відкриває можливості голосувати внутрішньо переміщеним особам, що робить їх частиною територіальних громад, де вони фактично проживають. Ми врахували майже всі побажання, зробили все, щоб документ відповідав тим сподіванням, які сьогодні є у громадян – брати участь у місцевих справах», – зазначив заступник глави ЦВК Сергій Дубовик.  

Змінити виборчу адресу можна буде з моменту набуття цією процедурою чинності аж до п’ятого дня з початку виборчого процесу. Згідно ч.1 ст.195 Виборчого кодексу виборчий процес починається за п’ятдесят днів до дня чергових, позачергових місцевих виборів.                                                                 


Детальніше 
Голова ЦВК про фінансування місцевих виборів, регіональні представництва та зміни до Виборчого кодексу
Додав: inform | 28-04-2020, 16:48 | Переглядів: 197 | Коментарів 0

Голова ЦВК про фінансування місцевих виборів, регіональні представництва та зміни до Виборчого кодексуУкраїні доведеться шукати  власне рішення організації та проведення місцевих виборів у випадку їх проведення під час карантину, придумати ряд заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків, втім це все буде впиратись у фінансування,  яке станом на зараз в значній мірі обмежено.

Таку думку  висловив голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко під час прямої трансляції ОПОРИ, яку модерувала голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За його словами, зміни до Виборчого кодексу передбачають фінансування першочергових заходів  на виконання Кодексу, зокрема для модернізації ІАС «Вибори», для розгортання мережі регіональних представництв, удосконалення ДРВ. Нова виборча система передбачає також  збільшення витрат на місцеві вибори.

«Так, за нашими розрахунками, орієнтовно 97 мільйонів не вистачало, тому що нова виборча система передбачає інше фінансування. Коли робився бюджетний запит і кошти закладались у розмірі 2 млрд 100 з чимось мільйонів, це було по старому закону і, відповідно, сума була інша. Ці кошти, я так розумію, нам на місцеві вибори не нададуть, тому що фінансування скоротили, і тепер стоїть питання таким чином, що закон передбачає конкретні напрямки, які повинні бути профінансовані. Кошти в бюджеті на ці напрямки не передбачені. В цій ситуації я не можу брати на себе відповідальність і сказати, що ось це важливо, а ось це неважливо. Центральна виборча комісія не зможе так зробити. Для цього законодавець має визначитись: або змінити Виборчий кодекс і передбачити, що отакі от статті  видатків знімаються і їх не буде, або внести зміни до закону про Державний бюджет і все-таки передбачити фінансування всіх тих напрямків, які Виборчим кодексом передбачені», - сказав він.


Детальніше 
Вибори в умовах невизначеності. Інтерв'ю з головою ЦВК.
Додав: inform | 17-04-2020, 08:15 | Переглядів: 108 | Коментарів 0

Вибори в умовах невизначеності. Інтерв'ю з головою ЦВК.Нещодавно громадський рух «ЧЕСНО» поспілкувався з Олегом Діденком, головою Центральної виборчої комісії, щоб дізнатися, як ЦВК готується до місцевих виборів, і запитати про те, що непокоїть місцевих політиків та членів виборчих комісій.

Високий розмір виборчої застави може створити труднощі в доступі до виборчого процесу й реалізації виборчих прав громадян. Голова ЦВК каже, що визначити, скільки точно коштів потрібно для проведення виборів, можна буде тільки після завершення реформи адмінтерустрою.
          Діденко вбачає ризики від зменшення оплати праці членів комісій, бо так вони стануть більш залежними від політичних сил.
         Частина змін, яких потребує Виборчий кодекс, – це політичні питання, проте ЦВК наполягає на розв'язанні принаймні технічних і процедурних суперечностей, які є юридичною загрозою для проведення виборів.
         

Детальніше 
За якою системою проходитимуть місцеві вибори
Додав: inform | 24-01-2020, 08:47 | Переглядів: 275 | Коментарів 0

1 січня 2020 року набув чинності Виборчий кодекс України (Закон № 396-ІХ від 19.12. 2019р.), який передбачає декілька новацій у проведенні місцевих виборів. Таким чином, якщо законодавство найближчим часом не зміниться, вибори місцевих рад та голів громад у цьому році відбуватимуться за новими правилами. У аналітичному центрі Асоціації міст України коротко розповіли про головні новації. 

Детальніше 
ВИБОРЧИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Додав: inform | 20-01-2020, 16:18 | Переглядів: 271 | Коментарів 0

ВИБОРЧИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ19 грудня 2019 року Президент України  підписав Закон України "Виборчий Кодекс України”. Цей Кодекс відповідно до Конституції України визначає гарантії права громадян на участь у виборах, регулює підготовку та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, сільських, селищних, міських, районних у містах рад, сільських, селищних, міських голів, старост села, селища.  Закон, за виключенням окремих положень, вступив у дію з 1 січня 2020 року. За об'ємом - це великий документ, який складається із чотирьох книг.

Детальніше 
Опубліковано новий Виборчий кодекс
Додав: inform | 11-01-2020, 11:05 | Переглядів: 250 | Коментарів 0

Опубліковано новий Виборчий кодексЗакон набуває чинності з 1 січня 2020 року за винятком декількох технічних пунктів, які набудуть чинності 1 липня 2020 року.

У Кодексі визначено, що "вибори народних депутатів України здійснюються на засадах пропорційної системи за єдиними списками кандидатів у депутати в загальнодержавному виборчому окрузі, з яких формуються регіональні виборчі списки кандидатів у депутати від партій.


Детальніше 
Прийнято новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси
Додав: inform | 11-01-2020, 10:54 | Переглядів: 165 | Коментарів 0
Прийнято новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без  зміни його виборчої адресиЦентральна виборча комісія 2 грудня 2019 року прийняла Постанову №1969  "Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, якою затверджено новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси,  встановлено  примірний зразок заяви про тимчасову зміну місця голосування, встановлено форму посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця.
Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...