Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Управління АПК, екології та природних ресурсів
19 травня – День Південного Бугу
Додав: info | 16-05-2018, 17:23 | Переглядів: 46 | Коментарів 0

19 травня – День Південного БугуІсторія Південного Бугу та його протоків тісно переплітається з історією всієї України, адже Південний Буг повністю знаходиться в її межах.

Сучасний Південний Буг починається на Хмельниччині біля села Холодець Волочиського району, має довжину 806 км, і несе свої води до Чорного моря перетинаючи територію п’яти областей: Хмельницьку, Вінницьку, Кіровоградську, Одеську, Миколаївську.

Південний Буг – дивовижно мальовнича річка, особливо в середній і нижній течіях, де вона продирається крізь кристалічні породи Українського щита, формуючи фантастично мальовничі скелі, пороги і перекати.


Детальніше 
Підвищити якість молока, яке збирається від населення для переробки можливо тільки шляхом об'єднання у кооперативи
Додав: info | 15-05-2018, 13:24 | Переглядів: 23 | Коментарів 0

 Підвищити якість молока, яке збирається від населення для переробки можливо тільки шляхом об'єднання у кооперативи15 травня голова райдержадміністрації Ірина Матлаєва та перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський провели робочу зустріч з заступником директора ДП «Старокостянтинівський молочний завод» Олексієм Кутіною з питань створення в районі молочних кооперативів.

     Підвищити якість молока, яке збирається від населення для переробки можливо тільки шляхом об'єднання у кооперативи. Створення молочних кооперативів, дасть можливість змінити технології доїння, зберігання молока і дозволить отримати  державну підтримку на устаткування.

        

Детальніше 
На Летичівщині тривають весняно-польові роботи
Додав: info | 26-04-2018, 14:44 | Переглядів: 57 | Коментарів 0

На Летичівщині тривають весняно-польові роботиІз настанням сприятливих погодних умов всі сільськогосподарські підприєм­ства активно включилися у проведення комплексу весняно-польових робіт. Зо­крема, працівники полів використовують нині кожну погожу днину для посіву ярих і зернових культур. Озимі зернові й ріпак підживлено мінеральними добривами. Проводиться обробіток посівів засобами захисту рослин.

Одні з перших приступили до посіву аграрії ТОВ «Агрофірма «Обрій», СТОВ «Промінь», ТОВ «Агро Форте», СТОВ «Агрофірма Кудинка» та інші.

Детальніше 
Інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки аграрного сектору у 2018 році
Додав: info | 24-04-2018, 15:04 | Переглядів: 102 | Коментарів 0

    Інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки аграрного сектору у 2018 роціУправління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа   Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 12.04.2018 року, інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки аграрного сектору у 2018 році знаходяться у відкритому доступі.

     

Детальніше 
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Додав: info | 30-03-2018, 11:58 | Переглядів: 53 | Коментарів 0

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!Управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Летичівської райдержадміністрації повідомляє, що 31 березня 2018 року у м. Хмельницькому на вулиці Прибузька  (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) відбудеться  обласний передсвятковий ярмарок сільськогосподарської продукції.

Детальніше 
Уряд збільшив компенсацію вартості за сільгосптехніку з 20 до 25%
Додав: info | 15-03-2018, 16:24 | Переглядів: 53 | Коментарів 0
Детальніше 
70% компенсація для кооперативів за обладнання
Додав: info | 15-03-2018, 16:22 | Переглядів: 62 | Коментарів 0
Детальніше 
ОГОЛОШЕННЯ
Додав: info | 6-03-2018, 15:34 | Переглядів: 77 | Коментарів 0
ОГОЛОШЕННЯЛетичівська районна державна адміністрація повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13 лютого 2018 року № 7/2018-р/к «Про упорядкування структури Летичівської районної державної адміністрації», управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації перейменовано в управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації та введено  функції  по здійсненню управління та регулювання у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, забезпечення екологічної та в межах своєї компетенції радіаційної безпеки, поводження з відходами (крім поводження з небезпечними та радіоактивними відходами), організації, охорони і використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, формування, збереження та використання екологічної мережі.
Детальніше 
Заступник голови райдержадміністрації Людмила Бойко провела виїзний прийом громадян
Додав: info | 22-02-2018, 10:49 | Переглядів: 133 | Коментарів 0

          Заступник голови райдержадміністрації Людмила Бойко провела виїзний прийом громадянРозв’язання проблемних питань летичівців – одне із важливих завдань, яке стоїть перед владою району.
           З метою розгляду звернень місцевих жителів та оперативного вирішення їхніх проблем 21 лютого заступник голови райдержадміністрації Людмила Бойко провела виїзний прийом громадян. Участь у виїзному прийомі також взяли начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Віктор Колесник, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та керівник Летичівського бюро правової допомоги Неля Поплавська.

Детальніше 
Відбулись урочистості з нагоди відкриття реконструйованих приміщень молочнотоварного комплексу СТОВ «Промінь» с.Суслівці
Додав: info | 4-12-2017, 15:10 | Переглядів: 265 | Коментарів 0

Відбулись урочистості з нагоди відкриття реконструйованих приміщень молочнотоварного комплексу СТОВ «Промінь» с.СуслівціПершого грудня в залі засідань адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди відкриття реконструйованих приміщень молочнотоварного комплексу СТОВ «Промінь» с.Суслівці. Участь в урочистих заходах взяли: Народний депутат України Андрій Шинькович, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук, депутати Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий та Михайло Бойко, голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва, перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський, голова районної ради Микола Крутоуз, Летичівський селищний голова Ігор Тисячний, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Колесник.

Також на урочистостях були присутні  представники компанії «ДеЛаваль», керівники молокозаводів, старости сіл  Летичівської ОТГ, на території яких здійснює свою діяльність сільськогосподарське підприємство, працівники та пайовики  СТОВ «Промінь».

Детальніше 
Аграрії Летичівщини відзначили професійне свято
Додав: info | 17-11-2017, 13:50 | Переглядів: 275 | Коментарів 0

Уклін тобі, Летичівська земля!

                  Ти хлібом обдаровуєш щорік.

                  Для трударів ти  наймудріша сила

                  І праця їх хай славиться повік!

                  Вітаєм день, дарований нам Богом,

                  Вітаєм синь небесну й сонячне тепло.

                  Вітаєм поле, що зростило колос,

                  Щоб було щастя в домі і добро.

     Аграрії Летичівщини відзначили професійне святоЗ давніх-давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська земля. Сьогодні Летичівщина віншує своїх дочок і синів – трударів сільських господарств, які закохані в свій рідний край, чиї руки пахнуть землею і хлібом.

      Тут зібралися трактористи, комбайнери, тваринники, агрономи полів і спеціалісти сільськогосподарського виробництва, керівники агроформувань і ветерани праці, словом, всі ті, чия праця, знання і досвід забезпечили цьогорічний щедрий вжиток.

     Перших до привітального слова запросили голову  районної державної адміністрації Ірину Матлаєву  та голову районної ради Миколу Крутоуза.

Детальніше 
ОГОЛОШЕННЯ
Додав: info | 18-10-2017, 14:24 | Переглядів: 204 | Коментарів 0

    ОГОЛОШЕННЯОбласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового   комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання оголошує конкурс.

До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, які закупили у поточному році установки індивідуального доїння, холодильні установки для зберігання та охолодження молока та сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які придбали холодильні установки для зберігання та охолодження молока та лабораторне обладнання для визначення його якості.


Детальніше 

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...