Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Листопад 2020 (29)
Жовтень 2020 (53)
Вересень 2020 (87)
Серпень 2020 (75)
Липень 2020 (119)
Червень 2020 (107)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Інфраструктура району
Впровадження державних програм підтримки галузі агропромислового комплексу у 2020 році
Додав: inform | 21-07-2020, 11:35 | Переглядів: 189 | Коментарів 0

Впровадження державних програм підтримки галузі агропромислового комплексу у 2020 роціНа 2020 рік урядом передбачено державну підтримку АПК у розмірі 4,24 млрд грн, яку затверджено у Бюджетному кодексі України на поточний рік.

Постановою Уряду від 19.02.20 №109 «Про внесення змін до постанови КМУ від 8.02.17 №77» визначено напрями державної підтримки аграріїв у 2020 році за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», а саме 6 програм та 18 напрямів, в тому числі два з них будуть фінансуватись через Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької облдержадміністрації.


Детальніше 
ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ДОСТУПУ ГРОМАДЯН ДО УЗБЕРЕЖЖЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ
Додав: inform | 15-07-2020, 11:11 | Переглядів: 195 | Коментарів 0

ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ДОСТУПУ ГРОМАДЯН ДО УЗБЕРЕЖЖЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВЗаконом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування", що введений в дію з 21 лютого 2020 року, внесено зміни до Водного та Земельного кодексів України.

Зокрема, відповідно до статті 47 Водного кодексу України забороняється обмеження загального водокористування, у тому числі обмеження купання та плавання на човнах, любительського і спортивного рибальства, причалювання до берега у світлу пору доби у зв’язку з перебуванням земельних ділянок прибережних захисних смуг (пляжної зони) у користуванні юридичних або фізичних осіб, крім випадків, передбачених законом".

Статтю 60 Земельного кодексу України доповнено частиною четвертою нового змісту, відповідно до якої у межах прибережних захисних смуг забезпечується безперешкодний та безоплатний доступ громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, до берегів річок, водойм та островів для загального водокористування, крім земель охоронних зон, зон санітарної охорони, санітарно-захисних зон та зон особливого режиму використання земель, а також земельних ділянок, на яких розташовані:

– гідротехнічні, гідрометричні та лінійні споруди;

– об’єкти підвищеної небезпеки;


Детальніше 
Збереження мігруючих видів диких тварин
Додав: inform | 23-06-2020, 11:29 | Переглядів: 173 | Коментарів 0

Збереження мігруючих видів диких тварин23 червня 1979 року прийнято Конвенцію про збереження мігруючих видів диких тварин (Бонн, Німеччина). Це міжнародний договір, укладений у рамках Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP). Африка, Європа, Центральна і Південна Америка, Азія та Океанія, загалом 109 країн, стали країнами-учасниками Конвенції. Україна приєдналася до Боннської Конвенції в 1999 році.

Мета конвенції — охорона видів тварин, що мігрують по суші, морю чи у повітрі, а також їхніх місце перебувань на всьому шляху їхньої міграції.

Міграції тварин (від латинського слова migratio – переселення) – це періодичні або нерегулярні переміщення представників фауни на більш-менш значні відстані (переміщення з верхніх шарів ґрунту в нижні чи з сонячної галявини в тінь дерев не можна назвати міграціями). Найвідомішими є міграції птахів, під час яких особини деяких видів можуть перелітати тільки в одному напрямку на відстані понад 20 тис. кілометрів.

Існує кілька причин, які зумовлюють сезонні переміщення тварин. Найбільш значущою з них є зміна умов їхнього перебування, що зазвичай призводить до скорочення кормової бази. Зрозуміло, що в тих природних зонах, де відбуваються кардинальні сезонні зміни (температурного режиму, появи снігового чи льодового покриву, тривалі періоди посух чи повеней тощо), міграційні переміщення є звичайним явищем. Навпаки, у стабільних, малозмінних екосистемах (наприклад, у вологому тропічному лісі) місцеві тварини зазвичай все життя проводять на одних і тих самих територіях. Хоча туди можуть тимчасово переміщуватися тварини з інших регіонів.


Детальніше 
22 травня – Міжнародний день біорізноманіття
Додав: inform | 21-05-2020, 10:11 | Переглядів: 294 | Коментарів 0

22 травня – Міжнародний день біорізноманіттяЩороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй y 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Під поняттям «біорізноманіття» розуміють сукупність усіх видів живих організмів (від бактерій до ссавців), невід’ємною частиною яких є людина. Основною метою Конвенції є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому, екосистемному рівнях. Відповідно до повідомлення Секретаріату Конвенції про біорізноманіття, темою цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття є гасло «Наші рішення - в природі». Цей день покликаний покращити розуміння значення біорізноманіття та важливості його збереження.

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду та ін.

 За останні 400 років планета втратила близько 100 видів лише хребетних тварин. На цей час приблизно 22 тисячі видів рослин і тварин перебувають на межі зникнення. Зникаючими називають види, чисельність яких стрімко зменшується або вже досягла критичного рівня в межах свого ареалу.


Детальніше 
Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських, автобусних маршрутах загального користування в Летичівському районі
Додав: inform | 21-01-2020, 14:36 | Переглядів: 174 | Коментарів 0

Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських, автобусних маршрутах загального користування в Летичівському районіВідповідно до ст. 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 7 лютого 2018 року № 180), 21 cічня під головуванням голови конкурсного комітету - першого заступника голови Летичівської районної державної адміністрації Йосипа Антошевського проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Летичівського району. В засіданні конкурсного комітету взяли участь 6 членів комітету та представник від перевізника-претендента Сапіташа Олександра Макаровича.


Детальніше 
Працівники сільськогосподарських підприємств відзначили своє професійне свято
Додав: inform | 22-11-2019, 11:15 | Переглядів: 359 | Коментарів 0

Працівники сільськогосподарських підприємств відзначили своє професійне святоУкраїна завжди славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства.  Днями перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський, голова районної ради Альона Хавхун та начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Віктор Колесник завітали на урочисті зібрання з нагоди професійного свята до працівників сільськогосподарських підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району.

Детальніше 
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
Додав: inform | 18-11-2019, 10:29 | Переглядів: 164 | Коментарів 0

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!З такими словами звернувся до працівників сільського господарства області т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Це свято відзначається щорічно у третю неділю листопада. Сьогодні, напередодні свята, в обласній філармонії відбулися урочисті заходи. Привітати кращих працівників та ветеранів галузі з їхнім професійним святом завітали керівники області, представники міської влади, агроформувань області, ветерани сільськогосподарської галузі Хмельниччини.

Детальніше 
Зимова заборона на вилов риби у зимувальних ямах
Додав: inform | 23-10-2019, 16:24 | Переглядів: 225 | Коментарів 0
Зимова заборона на вилов риби у зимувальних ямахУправління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Летичівської райдержадміністрації   повідомляє любителів зимового лову, що за інформацією Управління Держрибагентства у Хмельницькій області з першого листопада  поточного року на Хмельниччині розпочинається осінньо – зимова заборона на вилов риби у зимувальних ямах. 
Детальніше 
Увага! Внесено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету за напрямом “Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)”
Додав: inform | 27-09-2019, 13:45 | Переглядів: 212 | Коментарів 0
Увага!  Внесено  зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету за напрямом “Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)”Управління  агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації  повідомляє, що  рішенням сесії обласної ради від 19 вересня поточного року № 47-27/2019  внесено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету за напрямом "Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання"
Детальніше 
Відбулася ХХХІІ обласна сільськогосподарська виставка “Агро-Поділля 2019”
Додав: inform | 9-09-2019, 11:25 | Переглядів: 487 | Коментарів 0
Відбулася ХХХІІ обласна сільськогосподарська  виставка “Агро-Поділля 2019”7 вересня  у місті  Хмельницький  відбулася ХХХІІ обласна сільськогосподарська виставка "Агро-Поділля 2019”.  На виставці була представлена продукція провідних вітчизняних та зарубіжних виробників продуктів харчування, сільськогосподарської техніки та обладнання. Також в широкому асортименті гостям виставки та жителям області було представлено досягнення сільськогосподарських підприємств області, промислову та продовольчу продукцію, продукція бджільництва, підприємств харчової та переробної промисловості Хмельниччини, органічне виробництво, засоби захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців та багато іншого.
Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...