Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Листопад 2020 (34)
Жовтень 2020 (53)
Вересень 2020 (87)
Серпень 2020 (75)
Липень 2020 (119)
Червень 2020 (107)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Центр надання адмінпослуг
Вимога часу - реформування системи адміністративних послуг
Додав: inform | 18-11-2020, 15:49 | Переглядів: 112 | Коментарів 0

 Вимога часу  - реформування системи адміністративних послугЗ адміністративно-територіальними перетвореннями, децентралізацією повноважень владних структур, невід’ємно пов’язано реформування системи адміністративних послуг. Практично всі громадяни країни є споживачами адміністративних, тобто державних, послуг і від якості та комфортності надання таких послуг залежать стандарти життя людей та їх ставлення до влади. Одним із вагомих факторів, які визначають рівень забезпечення державою належних умов життя своїх громадян, є якість надання адміністративних послуг. З цією метою прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі», основною метою якого є трансформація Центру надання адміністративних послуг Летичівської районної державної адміністрації в Центр надання адміністративних послуг Летичівської селищної ради.

17 листопада відбулося засідання робочої групи з питань трансформації Центру надання адміністративних послуг Летичівської районної державної адміністрації в Центр надання адміністративних послуг органу місцевого самоврядування.

Детальніше 
Нововведення у сфері державної реєстрації бізнесу з 15.07.2020
Додав: inform | 2-07-2020, 10:19 | Переглядів: 180 | Коментарів 0
Нововведення у сфері державної реєстрації бізнесу з 15.07.2020

Повідомляємо, що 15 липня 2020 року набирають чинності окремі зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 02 грудня 2019 року №340-ІХ.

У зв’язку з цим, рекомендуємо ознайомитися з інформаційною пам’яткою «Нововведення у сфері державної реєстрації бізнесу з 15.07.2020», яка затверджена на оперативній нараді відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації.

Детальніше 
Обговорювали механізм покращення надання адмінпослуг
Додав: inform | 19-05-2020, 08:58 | Переглядів: 231 | Коментарів 0

Обговорювали механізм покращення надання адмінпослуг15 травня відбулася робоча нарада, під час якої працівники Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), відділу Держгеокадастру у Летичівському районі, фахівці Летичівського РВ ДРАЦС та управління соціального захисту населення Летичівської РДА обговорювали механізм покращення надання адмінпослуг населенню із суб’єктами надання цих послуг.

Учасники наради розглянули новини законодавства щодо надання адміністративних послуг, обговорити спірні моменти в роботі, запропонували шляхи вирішення проблемних питань.


Детальніше 
Про роботу ЦНАП у карантин
Додав: inform | 26-04-2020, 17:35 | Переглядів: 159 | Коментарів 0

Для забезпечення конституційних прав громадян, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» одним з основних принципів, на яких базується державна політика у сфері надання адміністративних послуг, є доступність та зручність для суб’єктів звернень.

Керівництвом Летичівської РДА вирішено не змінювати режим прийому громадян Центром надання адміністративних послуг з урахуванням затвердженого комплексу обмежувальних протиепідемічних заходів. 


Детальніше 
Он-лайн будинок юстиції – зручний сервіс для громадян
Додав: inform | 30-03-2020, 11:35 | Переглядів: 232 | Коментарів 0

Он-лайн будинок юстиції – зручний сервіс для громадянЦНАП Летичівської райдержадміністрації на час карантину рекомендує громадянам та юридичним особам подавати документи засобами поштового та телекомунікаційного зв’язку, а також нагадуємо, що РЕЄСТРАЦІІЙНІ ДІЇ ЩОДО ФОП та ЮРИДИЧНИХ ОСІБ подаються через персональний кабінет «Онлайн будинку юстиції»

Для ФОП можна подати документи для:

реєстрація фізичної особи підприємцем;

включення відомостей про фізичну особу - підприємця до реєстру;

припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

 Документи для проведення реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців осіб в електронній формі подаються особисто заявником через персональній кабінет на веб-сайті «Онлайн будинок юстиції».

 Перелік документів, необхідних для державної реєстрації фізичної особи-підприємця зазначено у ст.18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Реєстрація/припинення фізичної особи-підприємця на підставі документів, поданих в електронній формі  проводиться незалежно від місця знаходження фізичної особи-підприємця в межах України.

Одночасно з подачею документів для державної реєстрації фізичної особи підприємцем у електронній формі може бути подана заява на обрання спрощеної системи оподаткування.

 

Детальніше 
Мешканцям Летичівщини про можливість користування Е-сервісами Держгеокадастру
Додав: inform | 30-03-2020, 11:17 | Переглядів: 125 | Коментарів 0

Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, ЦНАП Летичівської райдержадміністрації нагадує про можливість отримання витягів з Державного земельного кадастру та інших послуг Держгеокадастру онлайн.

Для цього необхідно:

               - перейти на Публічну кадастрову карту,

               - обрати потрібну ділянку,

             - заповнити запит

               - сплатити послугу онлайн.

Повідомлення про готовність документу, а згодом і скан витягу (у форматі *pdf) буде надіслано на електрону пошту. У такий спосіб, потреба відвідувати ЦНАП відходить на другий план.

Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі і є, як ніколи актуальними. Кожен охочий має можливість не виходячи з дому ними скористатися.

Детальніше 
Інформує відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Додав: inform | 23-03-2020, 16:45 | Переглядів: 103 | Коментарів 0

Інформує відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстраціїВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2" на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації повідомляє, що серед послуг, які надаються через ЦНАП невідкладною є послуга щодо вклеювання фотографій до паспорта громадянина України, при досягнені 25-ти та 45-ти річного віку.

Задля запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, убезпечення працівників ЦНАП та суб’єктів звернення від захворювання на неї, до покращення епідемічної ситуації особистий прийом суб’єктів звернення у ЦНАП, за можливості, здійснюватиметься за попереднім записом організованим за допомогою:

телефонного зв’язку (0257) 9-12-64;

через електронну пошту let-cnap@ukr.net;

засобами поштового зв’язку 31500, смт Летичів, вул. Героїв Крут, 2/1.


Детальніше 
Інформує Центр надання адміністративних послуг Летичівської райдержадміністрації
Додав: inform | 31-10-2019, 10:24 | Переглядів: 120 | Коментарів 0
Інформує Центр надання адміністративних послуг Летичівської райдержадміністрації30 жовтня 2019 року завідувач районного сектору УДМС України в Хмельницькій області  Андрій Бабков провів семінар - нараду з адміністраторами ЦНАПу Летичівської райдержадміністрації, де були також присутні головний спеціаліст сектору державної реєстрації Летичівської селищної ради та головний спеціаліст  відділу ЦНАП Меджибізької селищної ради.
Детальніше 
Проведено навчання для адміністраторів центру надання адміністративних послуг Летичівської районної державної адміністрації
Додав: inform | 20-02-2019, 13:05 | Переглядів: 227 | Коментарів 0

Проведено навчання для адміністраторів центру надання адміністративних послуг Летичівської районної державної адміністрації19 лютого виконуючий обов'язки начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віталій Лемішевський провів навчання для адміністраторів центру надання адміністративних послуг Летичівської районної державної адміністрації.


Детальніше 
Працівники ЦНАПів ділились досвідом та вивчали актуальні питання надання адміністративних послуг
Додав: inform | 29-10-2018, 14:51 | Переглядів: 320 | Коментарів 0
Працівники ЦНАПів ділились досвідом та вивчали актуальні питання надання адміністративних послугПротягом 24-26 жовтня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено навчання керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання надання адміністративних послуг”. Метою семінару є оновлення знань із теоретичних та практичних засад реалізації державної політики з надання адміністративних послуг та розвитку мережі ЦНАПів, визначення механізмів зі спрощення процедур отримання послуг громадянами, безпека та захист персональної інформації громадян під час надання послуг.
Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...