Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (117)
Квітень 2020 (104)
Березень 2020 (85)
Лютий 2020 (61)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Летичівський районний центр зайнятості
Як зміниться ринок праці після карантину?
Додав: inform | 1-07-2020, 11:26 | Переглядів: 44 | Коментарів 0

Як зміниться ринок праці після карантину?Коли в Україні закінчиться карантин, поки невідомо, однак вже складаються прогнози, до яких змін готуватися українцям. Державна служба зайнятості зробила свій прогноз стосовно перспектив розвитку сфери зайнятості під час і після карантину. Він допоможе шукачам роботи вчасно адаптуватися до змін і ефективно їх використати.

ТОП-8 змін на ринку праці:

1. Форми дистанційної зайнятості будуть вдосконалюватися. Більш деталізовано будуть відображені аспекти переведення працівників на такі умови роботи, збереження зарплати та поєднання такої зайнятості з можливістю більше уваги приділяти сім'ї та вихованню дітей. На рівні компаній це подекуди спричинить додаткові витрати на зміну внутрішніх процесів;

2. Дистанційна робота підвищить попит й на дистанційне навчання;

3. Працівники робитимуть вибір на користь легальної зайнятості. Краще мати роботу зі скромним, але гарантованим заробітком та можливістю отримання лікарняного, аніж товстий зарплатний конверт і перспектива втрати роботи будь-якої миті;

4. Роль держави зростатиме. Уже сьогодні роботодавці звертаються за підтримкою до служби зайнятості задля збереження робочих місць;

5. Обираючи професію, зважте, чи є вона затребуваною на ринку праці. Якщо ні, то вам загрожуватиме скорочення в першу чергу;

6. Значення гігієни праці та безпеки на виробництві посилиться;


Детальніше 
Молодь на ринку праці Хмельниччини
Додав: inform | 25-06-2020, 11:57 | Переглядів: 130 | Коментарів 0

Щороку в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді.

Молоддю прийнято вважати людей віком від 18 до 35 років. Проте Всесвітня організація охорони здоров’я «продовжує» цей вік до 44 років.

Служба зайнятості Хмельниччини активно сприяє молоді обрати професію, щоб реалізуватися в професійному плані та зайняти свою нішу на ринку праці.

У січні-травні 2020 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися понад 15 тис. осіб з числа молоді віком до 35 років, з них – 8 тис. мали статус безробітного, отримали роботу – 2671 особа. Найбільше молодь працевлаштовується за професіями: економіст, продавець, касир, кухар, офіціант, бухгалтер, юрист, викладач, лікар, інженер-програміст, агроном, менеджер зі збуту тощо.           

Особлива роль відводиться профорієнтаційній роботі. Протягом січня-травня поточного року профорієнтаційні послуги отримали майже 7 тисяч безробітних молодих осіб та близько 5 тисяч осіб з числа молоді, яка навчається. Фахівці з профорієнтації розповідають як користуватися джерелами пошуку вакансій, дають поради як підготуватися до співбесіди з роботодавцем та написати «ідеальне» резюме. Окрім того молодь має змогу пройти онлайн-курси на платформах: «Career Hub», «Prometheus», «Coursera», «Освітній портал», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», «Дія.Цифрова освіта» для отримання додаткових знань та компетенцій.


Детальніше 
Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг
Додав: inform | 19-05-2020, 17:01 | Переглядів: 134 | Коментарів 0

Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послугПопри карантинні обмеження Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує виконувати свою головну функцію – сприяти працевлаштуванню громадян.

Так з початку року за допомогою у працевлаштуванні звернулися 42,2 тис. громадян, статус безробітного отримали 26,6 тис., отримали роботу – 7,7 тис., крім того 2,2 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 19 травня 2020 року у базі даних залишилось 1,4 тис. вакансій. До переліку найбільш актуальних увійшли:

водій автотранспортних засобів – 84 вакансії;

тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 83 вакансії;

охоронник – 74 вакансії;

водій тролейбуса – 52 вакансії;

підсобний робітник – 45 вакансій.


Детальніше 
Служба зайнятості інформує
Додав: inform | 4-05-2020, 16:06 | Переглядів: 117 | Коментарів 0

Служба зайнятості інформуєЧасткове безробіття: як малому та середньому бізнесу отримати державну допомогу під час епідемії COVID-19 

Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які:

• зупинили або ж скоротили діяльність через карантин;

• сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників.

Як підприємству отримати таку допомогу по частковому безробіттю працівників?

Для отримання допомоги роботодавець може звернутися, протягом 30 календарних днів з дня зупинення/скорочення діяльності, до центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи:

1) заяву на отримання допомоги у довільній формі;

2) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення/скорочення діяльності;

3) відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;

4) довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, виданою ДПС. 


Детальніше 
Професійне навчання зареєстрованих безробітних - це максимально швидка підготовка фахівців з високим рівнем професійної кваліфікації.
Додав: inform | 28-04-2020, 09:08 | Переглядів: 71 | Коментарів 0

З метою сприяння працевлаштуванню безробітних протягом січня-березня 2020 року Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснювалося навчання 1816 безробітних за 139  професіями та напрямами, з них підготовка і перепідготовка - за 14 робітничими професіями, підвищення кваліфікації за 132 професіями та напрямами.

Навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба  на сучасному ринку праці. Рівень організації професійного навчання під конкретні робочі місця становить 100% від загальної чисельності безробітних, які проходили навчання.

Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснювались на замовлення 604 підприємств. На замовлення роботодавців, відповідно попередньо укладених договорів на працевлаштування після завершення навчання проходили навчання 98,6% безробітних. Така форма навчання забезпечує відповідність освітньо-кваліфікаційного рівня безробітного тим вимогам, які висуває на сьогодні замовник кадрів. Наприклад, для ХКП «Електротранс» за сприяння служби зайнятості було організовано навчання 8 водіїв тролейбуса, для ПП «Козацька варта» – 9 охоронників, для ТзОВ «Катеріна» - підвищення кваліфікації 10 осіб за напрямом «Технологічні особливості пошиття трикотажних виробів».


Детальніше 
До уваги громадян, які бажають отримати статус безробітного у період карантину !
Додав: inform | 14-04-2020, 11:36 | Переглядів: 73 | Коментарів 0

До уваги громадян, які бажають отримати статус безробітного у період карантину  ! У зв’язку із запровадженням в Україні карантину, прийом громадян тимчасово призупинено.

Реєстрація осіб, які звертаються за послугами до  Летичівської районної  філії Хмельницького обласного центру зайнятості здійснюється  дистанційно.

Для дистанційної реєстрації необхідно подати заяву про надання статусу безробітного та  заяву про призначення виплати допомоги по безробіттю    .

Бланки заяв (на статус та на виплату) , необхідних для  дистанційної реєстрації  та зразки їх заповнення    розміщення на столі в приміщенні центру зайнятості у вільному доступі .  Також громадяни можуть   їх завантажити на  сайті  Державного центру зайнятості   https://www.dcz.gov.ua  

 Шляхи подання заяв.   Заповнені дві   заяви  подаються шляхом  надсилання за електронною адресою  letuc@kmocz.gov.ua  або  через сайт Державного центру зайнятості   https://www.dcz.gov.ua     або вкладаються  у скріпленому вигляді  чи у файлі у скриньку  для документів ( розміщена поряд  зі столом в центрі зайнятості)   з обов’язковим зазначенням контактних даних особи( номер телефону

 Заява на статус безробітного  заповнюється на підставі  наступних документів:

-паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України,
- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
- трудова книжка (цивільно-правовий договір, який підтверджує припинення останнього виду діяльності),
-документ про освіту,
- військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися з військової служби, поліцейських, інших військових формувань, та витяг з наказу про звільнення.
    

Детальніше 
Летичівська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості інформує
Додав: inform | 7-04-2020, 13:26 | Переглядів: 63 | Коментарів 0

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) та на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» робота Летичівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості тимчасово буде здійснюватись в дистанційному режимі, прийом громадян тимчасово призупинено.

Всіх осіб, які перебувають на обліку як безробітні , фахівцями служби зайнятості буде проінформовано про їх подальші дії засобами телефонного зв’язку.

Обслуговування та  реєстрація осіб, які звертаються за послугами до  Летичівської районної  філії Хмельницького обласного центру зайнятості здійснюється  дистанційно.
          Для дистанційної реєстрації необхідно подати заяву про надання статусу безробітного, заяву про призначення виплати допомоги по безробіттю (бланки заяв та зразки заповнення розміщення на столі) та копії наступних документів:
- паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України,
- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
- трудова книжка (цивільно-правовий договір, який підтверджує припинення останнього виду діяльності),
-документ про освіту,
- військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися з військової служби, поліцейських, інших військових формувань, та витяг з наказу про звільнення.
         Зазначені копії документів  та заповнені заяви подаються шляхом  надсилання за електронною адресою: letuc@kmocz.gov.ua, або вкладаються  у скріпленому вигляді, або файлі у скриньку  для документів ( розміщена поряд) з обов’язковим зазначенням контактних даних особи ( номер телефону).

 Зверніть увагу! Реєстрація буде проведена на підставі заяв в дистанційному режимі при встановленні телефонного зв’язку із заявником.

 З метою отримання довідок подається заява довільної форми   із зазначенням даних паспорта та ідентифікаційного коду.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
9-17-61  або   0679405945.

 Час роботи філії/БЦЗ понеділок-четвер - з 8.00 до 17.00
п’ятниця - з 8.00 до 15.45.

 Попереджаємо, що за достовірність поданих відомостей для реєстрації та призначення допомоги по безробіттю відповідальність несе зареєстрований безробітний!

 

 

Дякуємо за розуміння.

Детальніше 
Шановні клієнти служби зайнятості!
Додав: inform | 3-04-2020, 11:06 | Переглядів: 63 | Коментарів 0

Шановні клієнти служби зайнятості!31 березня набрала чинності Постанова КМУ від 29.03.2020 №244 "Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу".
    У Постанові зазначено: "У період встановлення карантину реєстрація безробітного здійснюється з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного за формою, визначеною Державним центром зайнятості.        Призначення виплати допомоги по безробіттю у такому разі здійснюється з першого дня реєстрації безробітного".

  Щодо обслуговування вже зареєстрованих безробітних:

- першим кроком комунікації із зареєстрованим безробітним стало інформування фахівцями центру зайнятості про особливі умови обслуговування;
- фахівці центру зайнятості продовжують здійснювати підбір можливих пропозицій підходящої роботи та інформувати безробітних про підібрані пропозиції засобами телефонного або електронного зв’язку (далі - дистанційні засоби комунікації);
- у разі підбору підходящої роботи, засобами дистанційної комунікації узгоджуються з роботодавцем умови співбесіди та можливості подальшого працевлаштування;
-наступне обслуговування безробітних відбувається також засобами дистанційної комунікації не рідше ніж один раз на 30 днів;
- нарахування допомоги по безробіттю відбувається після підтвердження безробітним засобами дистанційної комунікації наміру перебувати у статусі безробітного та шукати роботу.


Детальніше 
Режим роботи Хмельницької обласної служби зайнятості у період карантину
Додав: inform | 20-03-2020, 15:55 | Переглядів: 67 | Коментарів 0

Режим роботи Хмельницької обласної служби зайнятості у період карантину

                                        Інформаційне повідомлення!

 

З урахуванням прийнятих рішень Кабінету Міністрів України та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19, Хмельницька обласна служба зайнятості запроваджує на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів:

1) скасовуються всі масові та групові заходи заплановані для населення та роботодавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо;

         2) прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості. Опрацювання документів проводиться щоденно, після чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

         

Детальніше 
За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштовано 3 тисячі громадян
Додав: inform | 11-03-2020, 11:52 | Переглядів: 54 | Коментарів 0
За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості  працевлаштовано 3 тисячі громадянЗ початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 7,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5876,7 грн.
Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...