Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Рекомендуємо переглянути

Реформа децентралізації влади
Конституція України

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога

Календар новин

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Нас знайти


Переглянути Летичівська районна державна адміністрація на карті більшого розміру

Карта Летичівського району

karta rayonu

Опитування

Яка інформація цікавить вас найбільше :
Допомоги, виплати, субсидія
Оздоровлення
Робота
Спорт
Програми для громадських організацій
Дозвілля
Підприємницька діяльність
Культура
Житло
Освіта
Політика
Державна служба

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Служба у справах дітей
Розглянуто питання захисту прав дітей
Додав: info | 16-08-2017, 13:38 | Переглядів: 17 | Коментарів 0

Розглянуто питання захисту прав дітей16 серпня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто питання: про визначення днів та годин побачення батька із дітьми; про стан виконання батьківських обов’язків; про стан виховання та утримання дітей; про перегляд індивідуального плану соціального захисту дитини.


Детальніше 
Допомога в обранні майбутньої професії для дітей соціально вразливих категорій
Додав: info | 21-07-2017, 09:01 | Переглядів: 55 | Коментарів 0
Допомога в обранні майбутньої професії для дітей соціально вразливих категорійМіністерство соціальної політики стурбоване ситуацією щодо забезпечення потреб соціально-вразливих категорій дітей, зокрема дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у підготовці їх до подальшого самостійного життя, визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів щодо професійного самовизначення, формування в дитини практичних навичок, спрямованих, зокрема, на розвязання побутових питань, розпорядження власним майном і коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних та інших послуг. Діти потребують допомоги з питань суспільного спілкування, подолання складних життєвих ситуацій, формування навичок здорового способу життя, становлення як відповідальної успішної особистості.
Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: info | 19-07-2017, 10:32 | Переглядів: 28 | Коментарів 0

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини19 липня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання розглянуто два питання, зокрема про доцільність повернення неповнолітньої дитини батькам та про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.

Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: info | 20-04-2017, 14:01 | Переглядів: 63 | Коментарів 0

Відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини19 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні члени комісії розглянули питання: про визначення місця проживання малолітніх дітей; про виконання батьківських обов’язків ; про звернення стягнення на нерухоме майно, прав користування яким мають малолітні діти; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.

  

Детальніше 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: info | 22-03-2017, 14:12 | Переглядів: 107 | Коментарів 0

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини22  березня  під головуванням начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Дмитра Боднара відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.


Детальніше 
Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: info | 17-03-2017, 13:44 | Переглядів: 111 | Коментарів 0

Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини17 березня  під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.


Детальніше 
Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: info | 16-02-2017, 17:04 | Переглядів: 121 | Коментарів 0
      Під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини15 лютого  під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: info | 21-12-2016, 16:38 | Переглядів: 173 | Коментарів 0
      Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини21 грудня 2016 року  у залі засідань адмінбудинку  під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Детальніше 
До Всеукраїнського тижня права у Голенищівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. А.Д.Локазюка провели засідання «круглого столу»
Додав: info | 7-12-2016, 09:37 | Переглядів: 189 | Коментарів 0
     До Всеукраїнського тижня  права у Голенищівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. А.Д.Локазюка провели засідання «круглого столу» Що складніше і що  важливіше «будувати життя, чи пристосовуватися до нього»?  В роздумах і дискусії, цитуючи  притчі з Біблії та вислови відомих філософів,  аналізуючи життєві ситуації та переглядаючи  відеоролики 06 грудня 2016 року  провели засідання               «круглого столу» учні  9-го та 11-го класів, педагогічний колектив та директор Голенищівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. А.Д.Локазюка Олександр Драчук, керівник Летичівського бюро правової допомоги Неля Поплавська,  начальник служби у справах дітей Летичівської райдержадміністрації Дмитро Боднар, інспектор ювенальної превенції сектору Превенції Летичівського ВПГУНП в Хмельницькій області Ярослав Гурський, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Летичівського районного центру зайнятості Інна Данчук та староста с. Голенищеве Олег Загамула.  
Детальніше 
Розглянуто питання захисту прав дітей
Додав: info | 30-11-2016, 14:48 | Переглядів: 176 | Коментарів 0
        Розглянуто питання захисту прав дітей30 листопада  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
        Під час засідання члени комісії розглянули питання: про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей; про стан виховання дітей в сім’ї та про затвердження та перегляд індивідуальних планів.
Детальніше 
Задля підвищення рівня правових знань та профілактики правопорушень відбулась зустріч із школярами
Додав: info | 23-11-2016, 09:27 | Переглядів: 248 | Коментарів 0
       Задля підвищення  рівня правових знань та профілактики правопорушень відбулась зустріч із школярами22 листопада 2016 року на зустріч до школярів 5-11 класів Гречинецької   ЗОШ І-ІІІ ступенів  Летичівського району завітали  головний спеціаліст Летичівського бюро правової допомоги Артем Якунін, начальник служби у справах дітей Летичівської райдержадміністрації Дмитро Боднар  та інспектор ювенальної превенції сектору Превенції Летичівського ВПГУНП в Хмельницькій області Ярослав Гурський. Під час зустрічі  говорили про права та обов’язки школярів, правопорушення неповнолітніх,  відповідали на запитання, які цікавили учнів.
Детальніше 
Питання захисту прав дитини розглянули на засіданні районної комісії
Додав: info | 29-09-2016, 16:02 | Переглядів: 279 | Коментарів 0
      Питання захисту прав дитини розглянули на засіданні районної комісії28 вересня 2016 року  у залі засідань адмінбудинку  під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Детальніше 

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Голова адміністрації

Вітання голови адміністрації Вітання голови адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Погода в районі

Цій дитині потрібна родина

Дитині потрібна родина

Статистика відвідуваньПрезидентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...