Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Жовтень 2019 (20)
Вересень 2019 (55)
Серпень 2019 (57)
Липень 2019 (66)
Червень 2019 (67)
Травень 2019 (65)

Рекомендуємо переглянути

95 років Летичівському району
Реформа децентралізації влади
Конституція України

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Служба у справах дітей
Відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання
Додав: inform | 2-10-2019, 11:40 | Переглядів: 24 | Коментарів 0
Відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання1 жовтня відбулося засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію
Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 11-09-2019, 14:41 | Переглядів: 33 | Коментарів 0

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитиниСьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

Під час засідання комісії розглянуто наступні питання: про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітніх дітей;

Детальніше 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 28-08-2019, 14:41 | Переглядів: 34 | Коментарів 0

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини 28 серпня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

Під час засідання комісії розглянуто наступні питання: про доцільність влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячого будинку сімейного типу у центр  соціально-психологічної реабілітації дітей; про можливість передачі малолітніх дітей для подальшого виховання батькові;

Детальніше 
До уваги жителів району!
Додав: inform | 31-07-2019, 17:04 | Переглядів: 34 | Коментарів 0

До уваги жителів району!На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа” (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 р. № 616), з метою формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію Летичівська районна державна адміністрація проводить пошук житлових будинків, квартир з метою придбання їх дітям.


Детальніше 
Увага! До 15 серпня громади можуть звернутись за субвенцією на забезпечення житлом дітей-сиріт
Додав: inform | 22-07-2019, 13:58 | Переглядів: 94 | Коментарів 0

Увага! До 15 серпня громади можуть звернутись за субвенцією на забезпечення житлом дітей-сирітУряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (переглянути Порядок), затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.


Детальніше 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 17-07-2019, 12:08 | Переглядів: 57 | Коментарів 0

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини 17 липня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання комісії розглянуто наступні питання: про доцільність повернення дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячого будинку сімейного типу із центру  соціально-психологічної реабілітації дітей батькам-вихователям...

Детальніше 
Під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 30-05-2019, 14:20 | Переглядів: 49 | Коментарів 0

Під головуванням голови райдержадміністрації   Ірини Матлаєвої відбулося позачергове засідання комісії  з питань захисту прав дитини29 травня під головуванням голови райдержадміністрації   ІриниМатлаєвої відбулося позачергове засідання комісії  з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На порядок денний комісії  було винесено питання: про можливість передачі малолітніх дітей для виховання батькові; про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітніх дітей; про визначення днів та годин побачення батька із малолітньою дитиною; про доцільність встановлення опіки  над дитиною позбавленою батьківського піклування та призначення опікуна.


Детальніше 
В райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 23-05-2019, 14:25 | Переглядів: 115 | Коментарів 0

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії  з питань захисту прав дитиниСьогодні, під головуванням голови райдержадміністрації   Ірини Матлаєвої відбулося чергове засідання комісії  з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На порядок денний комісії  було винесено питання: про можливість передачі малолітніх дітей для виховання батькові; про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітніх дітей; про визначення днів та годин побачення батька із малолітньою дитиною;  про доцільність повернення малолітніх дітей із державного  закладу у сім’ю ; про розгляд звіту про стан виховання, утримання і розвитку  дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей та чотири питання про стан виконання матерями  батьківських обов’язків.

 


Детальніше 
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 19-02-2019, 13:58 | Переглядів: 99 | Коментарів 0
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Сьогодні під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Летичівської районної державної адміністрації. 
Детальніше 
В райдержадміністрації розглянуто питання захисту прав дитини
Додав: inform | 8-02-2019, 16:02 | Переглядів: 77 | Коментарів 0

В райдержадміністрації розглянуто питання захисту прав дитиниСьогодні під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Летичівської районної державної адміністрації. 

На розгляд членів комісії було винесено питання:  про продовження терміну перебування малолітніх дітей у школі-інтернаті;  про участь матері у вихованні малолітньої дитини; про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку прийомних дітей у прийомних сім’ях; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей .


Детальніше 

Мова сайту

Електронна пошта

Логін:
Пароль:

Для людей з вадами зору


Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя
Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Національна академія державного управління при Президентові України

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...