Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (117)
Квітень 2020 (104)
Березень 2020 (85)
Лютий 2020 (61)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Служба у справах дітей
На Летичівщині створена нова прийомна сім’я
Додав: inform | Сьогодні, 11:55 | Переглядів: 0 | Коментарів 0

На Летичівщині створена нова прийомна сім’яЯкщо це було б можливо, то кожна дитина зростала б в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації.

В смт Летичів 02 липня 2020 року створено прийомну сім’ю, в яку на виховання та спільне проживання влаштовано дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою забезпечення належних умов для їх зростання в сімейному оточенні та захисту їхніх прав та законних інтересів.

 Летичівською районною державною адміністрацією, в особі голови  адміністрації  Раїси Кабанової, із прийомними батьками 03 липня 2020 року укладено договір про влаштування дітей в їхню сім’ю.

Під час підписання договору голова адміністрації побажала прийомним батькам  та дітям здоров’я, любові, розуміння один до одного та запевнила їх у підтримці і посильній допомозі.

 

Детальніше 
Захист житлових прав дітей
Додав: inform | 1-07-2020, 14:06 | Переглядів: 57 | Коментарів 0

     Захист житлових прав дітей Відповідно до Порядку надання у 2019 році субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших  форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616) місцевою комісією, що створена розпорядженням голови Летичівськї районної державної адміністрації,    спрямовано субвенцію державного бюджету в сумі 1060572 грн на виплату грошової компенсації  на належні для отримання житлові приміщення для зазначеної категорії дітей.

         За результатами роботи у 2019 дитиною позбавленою батьківського піклування укладено договір купівлі – продажу  квартири в м. Хмельницкий та у 2020 році придбано житло в смт Летичів особі із числа дітей – сиріт.

 

       Служба у справах дітей Летичівської райдержадміністрації

 

Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 25-06-2020, 16:29 | Переглядів: 7 | Коментарів 0

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗ метою захисту прав та інтересів дітей 24 червня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Раїси КАБАНОВОЇ було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

         На засіданні комісії розглядались питання: про участь батька у вихованні малолітнього сина; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про продовження терміну перебування неповнолітньої дитини у державному навчальному закладі; про розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей-вихованців у дитячих будинках сімейного типу; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.

       

Детальніше 
Проведено цільовий рейд
Додав: inform | 5-06-2020, 14:09 | Переглядів: 161 | Коментарів 0

Проведено цільовий рейдЗ метою запобігання дитячій бездоглядності, збереження життя та здоров’я дітей службою у справах дітей  спільно із Летичівським ВП ГУНП у Хмельницькій області та КУ "Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування”  4 червня  2020 року проведено цільовий рейд в села Требухівці, Голосків, Лисогірка, Головчинці та Марківці.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання 10 сімей, у яких виховується 21 дитина, з них 9 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 5 дітей, які перебувають під опікою (піклуванням) громадян та здійснено нагляд за умовами проживання усиновленої дитини. Із батьками проведено роботу щодо створення умов для належного виховання та проживання дітей, дотримання карантинних заходів по запобіганню поширенню коронавірусу. 


Детальніше 
Служба у справах дітей інформує
Додав: inform | 2-06-2020, 08:31 | Переглядів: 96 | Коментарів 0

Служба у справах дітей інформуєВ рамках відзначення Дня захисту дітей службою у справах дітей спільно із Летичівським селищним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді та Летичівським ВП ГУНП у Хмельницькій області 1 червня 2020р. із дотриманням правил та норм карантину відвідано дитячі будинки сімейного типу та багатодітні сімї, які опинилися у складних життєвих обставинах. За сприяння Летичівської селищної ради дітям були вручені різноманітні подарунки, зокрема солодощі, спортивний та розвиваючий інвентар. Усім діткам побажали щасливого та безхмарного дитинства, здоров’я, радості, плідного та веселого проведення літніх канікул, а їхнім батькам – доброти, мудрості, злагоди в родині!

Детальніше 
Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей.
Додав: inform | 31-05-2020, 09:20 | Переглядів: 141 | Коментарів 0

Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей. У багатьох це свято асоціюється із початком літніх канікул та  веселощами, однак ця дата має не тільки розважальний підтекст.

Офіційно Міжнародний день захисту дітей засновано в 1949 році. Саме тоді у Парижі відбулася спеціальна сесія Міжнародної демократичної федерації жінок, на якій і було ухвалено рішення заснувати міжнародний День захисту дітей. Це було зумовлено тим, що після Другої світової війни багато неповнолітніх дітей по всьому світу залишилися сиротами, без їжі та даху над головою, з різними захворюваннями.

Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини у 1991 році, проте відзначати свято почала з 1998 року – після підписання 30 травня президентом указу "Про день захисту дітей.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідальні  ми, дорослі, тому турбота про дітей та захист їхніх прав має бути одним із найголовніших наших обов’язків, філософією нашого життя.

     

Детальніше 
Проведено цільовий рейд в селах Кудинка та Антонівка.
Додав: inform | 26-05-2020, 16:04 | Переглядів: 114 | Коментарів 0

Проведено цільовий рейд в селах Кудинка та Антонівка. З метою запобігання дитячій бездоглядності, збереження життя та здоровя дітей службою у справах дітей  спільно із Летичівським селищним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді та Летичівським ВП ГУНП у Хмельницькій області 26 травня 2020 року проведено цільовий рейд в селах Кудинка та Антонівка.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання 12 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Із батьками проведено роботу щодо створення умов для належного виховання та проживання дітей, здобуття ними дистанційної освіти, дотримання карантинних заходів по запобіганню поширенню коронавірусу.  

Детальніше 
Служба у справах дітей інформує
Додав: inform | 8-05-2020, 11:48 | Переглядів: 86 | Коментарів 0

Службою у справах дітей Летичівської районної державної адміністрації спільно із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Летичівської селищної ради, Летичівським ВП ГУНП в Хмельницькій області, 05 травня 2020 року проведено цільовий рейд в с.Грушківці, с. Варенка, с. Козачки з метою моніторингу забезпечення прав дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання, та контролю за умовами проживання та виховання дітей під час карантинних заходів, забезпечення здобуття дистанційної освіти, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

Комісією обстежено умови проживання 3 дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання, умови проживання 8 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 1 дитину, яка знаходяться під опікою.


Детальніше 
Служба у справах дітей Летичівської районної державної адміністрації інформує
Додав: inform | 7-05-2020, 10:21 | Переглядів: 75 | Коментарів 0

Служба у  справах дітей Летичівської районної державної адміністрації інформуєПродовжуючи роботу контролю за умовами проживання та виховання дітей під час карантинних заходів, забезпечення здобуття дистанційної освіти, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності службою у  справах дітей Летичівської районної державної адміністрації спільно із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Летичівської селищної ради, Летичівським ВП ГУНП в Хмельницькій області, 04 травня 2020 року проведено цільовий рейд в с. Лісоберезівка та с.Вербка.


Детальніше 
Служба у справах дітей інформує
Додав: inform | 5-05-2020, 11:49 | Переглядів: 96 | Коментарів 0

Служба у справах дітей інформуєНа виконання розпорядження голови адміністрації від №  "Про утворення на період карантину при районній державній адміністрації тимчасової комісії з моніторингу забезпечення прав дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання” з метою координації зусиль місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій у вирішенні питань соціального захисту дітей, забезпечення їх потреб, насамперед безпеки, запобігання дитячій бездоглядності та  безпритульності службою у справах дітей спільно із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Летичівської селищної ради, Летичівським ВП ГУНП в Хмельницькій області, старшим дільничним офіцером поліції (ПОГ) сектору превенції Летичівського ВП ГУНП в Хмельницькій області проведено цільовий рейд в в с. Голенищеве, с. Майдан Голенишівський, с. Буцні, с. Сахни та с. Бохни. Обстежено умови проживання 3 дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання, умови проживання 15 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 3 дітей, які знаходяться під опікою, 1 неповнолітнього, який вчинив правопорушення. Виявлено 4 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.


Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...