Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (77)
Липень 2020 (121)
Червень 2020 (108)
Травень 2020 (118)
Квітень 2020 (104)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Служба у справах дітей
Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 1-09-2020, 11:20 | Переглядів: 67 | Коментарів 0

Проведено  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗ метою захисту прав та інтересів дітей 31 серпня 2020 року під головуванням  Раїси КАБАНОВОЇ, голови районної державної адміністрації, проведено позачергове чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Членами комісії розглянуто 9 питань про доцільність влаштування дітей  на цілодобове перебування  до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року №586 "Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби СОVID -19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2” зарахування дитини до закладу на цілодобове перебування здійснюється відповідно до наказу керівника закладу, що видається на підставі направлення відповідного структурного підрозділу місцевої держадміністрації або органу місцевого самоврядування, за наявності рішення органу опіки та піклування, прийнятого на підставі рекомендації комісії з питань захисту прав дитини за місцем проживання/перебування дитини.

Усі питання детально обговорені членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті відповідні рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Детальніше 
Служба у справах дітей інформує
Додав: inform | 31-07-2020, 11:47 | Переглядів: 60 | Коментарів 0

Служба у справах дітей інформує24 липня голова райдержадміністрації Раїса Кабанова провела засідання

районної комісії з питань формування пропозицій стосовно       потреби щодо спрямування субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

         На порядок денний засідання комісії було винесено наступні  питання:

         1.  Про визначення напрямів спрямування субвенції державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

          2. Про затвердження загального списку дітей, які перебувають на квартирному обліку.

          3. Про визначення обсягу коштів субвенції.

        


Детальніше 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Летичівський районній державній адміністрації
Додав: inform | 27-07-2020, 11:27 | Переглядів: 204 | Коментарів 0

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Летичівський районній державній адміністрації24 липня голова райдержадміністрації Раїса Кабанова провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Летичівської  районної державної адміністрації.

На порядок денний засідання комісії виносилися наступні питання:

-    Про надання дозволу на відмову від прийняття спадщини малолітньою дитиною;

-    Про доцільність  позбавлення батьківських прав;

-    Про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.


 

Детальніше 
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 10-07-2020, 10:37 | Переглядів: 273 | Коментарів 0

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗ метою захисту прав та інтересів дітей сьогодні, 10 липня 2020 року,  під керівництвом голови райдержадміністрації Раїси Кабанової проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. 

На засіданні комісії розглядалось питання про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно 6 дітей.

Після розгляду документів, членами комісії було прийнято рішення, спрямоване на захист прав та законних інтересів дітей.

Детальніше 
На Летичівщині створена нова прийомна сім’я
Додав: inform | 6-07-2020, 11:55 | Переглядів: 100 | Коментарів 0

На Летичівщині створена нова прийомна сім’яЯкщо це було б можливо, то кожна дитина зростала б в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації.

В смт Летичів 02 липня 2020 року створено прийомну сім’ю, в яку на виховання та спільне проживання влаштовано дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою забезпечення належних умов для їх зростання в сімейному оточенні та захисту їхніх прав та законних інтересів.

 Летичівською районною державною адміністрацією, в особі голови  адміністрації  Раїси Кабанової, із прийомними батьками 03 липня 2020 року укладено договір про влаштування дітей в їхню сім’ю.

Під час підписання договору голова адміністрації побажала прийомним батькам  та дітям здоров’я, любові, розуміння один до одного та запевнила їх у підтримці і посильній допомозі.

 

Детальніше 
Захист житлових прав дітей
Додав: inform | 1-07-2020, 14:06 | Переглядів: 125 | Коментарів 0

     Захист житлових прав дітей Відповідно до Порядку надання у 2019 році субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших  форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616) місцевою комісією, що створена розпорядженням голови Летичівськї районної державної адміністрації,    спрямовано субвенцію державного бюджету в сумі 1060572 грн на виплату грошової компенсації  на належні для отримання житлові приміщення для зазначеної категорії дітей.

         За результатами роботи у 2019 дитиною позбавленою батьківського піклування укладено договір купівлі – продажу  квартири в м. Хмельницкий та у 2020 році придбано житло в смт Летичів особі із числа дітей – сиріт.

 

       Служба у справах дітей Летичівської райдержадміністрації

 

Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Додав: inform | 25-06-2020, 16:29 | Переглядів: 68 | Коментарів 0

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитиниЗ метою захисту прав та інтересів дітей 24 червня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Раїси КАБАНОВОЇ було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

         На засіданні комісії розглядались питання: про участь батька у вихованні малолітнього сина; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про продовження терміну перебування неповнолітньої дитини у державному навчальному закладі; про розгляд звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей-вихованців у дитячих будинках сімейного типу; про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей.

       

Детальніше 
Проведено цільовий рейд
Додав: inform | 5-06-2020, 14:09 | Переглядів: 242 | Коментарів 0

Проведено цільовий рейдЗ метою запобігання дитячій бездоглядності, збереження життя та здоров’я дітей службою у справах дітей  спільно із Летичівським ВП ГУНП у Хмельницькій області та КУ "Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування”  4 червня  2020 року проведено цільовий рейд в села Требухівці, Голосків, Лисогірка, Головчинці та Марківці.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання 10 сімей, у яких виховується 21 дитина, з них 9 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 5 дітей, які перебувають під опікою (піклуванням) громадян та здійснено нагляд за умовами проживання усиновленої дитини. Із батьками проведено роботу щодо створення умов для належного виховання та проживання дітей, дотримання карантинних заходів по запобіганню поширенню коронавірусу. 


Детальніше 
Служба у справах дітей інформує
Додав: inform | 2-06-2020, 08:31 | Переглядів: 148 | Коментарів 0

Служба у справах дітей інформуєВ рамках відзначення Дня захисту дітей службою у справах дітей спільно із Летичівським селищним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді та Летичівським ВП ГУНП у Хмельницькій області 1 червня 2020р. із дотриманням правил та норм карантину відвідано дитячі будинки сімейного типу та багатодітні сімї, які опинилися у складних життєвих обставинах. За сприяння Летичівської селищної ради дітям були вручені різноманітні подарунки, зокрема солодощі, спортивний та розвиваючий інвентар. Усім діткам побажали щасливого та безхмарного дитинства, здоров’я, радості, плідного та веселого проведення літніх канікул, а їхнім батькам – доброти, мудрості, злагоди в родині!

Детальніше 
Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей.
Додав: inform | 31-05-2020, 09:20 | Переглядів: 214 | Коментарів 0

Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей. У багатьох це свято асоціюється із початком літніх канікул та  веселощами, однак ця дата має не тільки розважальний підтекст.

Офіційно Міжнародний день захисту дітей засновано в 1949 році. Саме тоді у Парижі відбулася спеціальна сесія Міжнародної демократичної федерації жінок, на якій і було ухвалено рішення заснувати міжнародний День захисту дітей. Це було зумовлено тим, що після Другої світової війни багато неповнолітніх дітей по всьому світу залишилися сиротами, без їжі та даху над головою, з різними захворюваннями.

Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини у 1991 році, проте відзначати свято почала з 1998 року – після підписання 30 травня президентом указу "Про день захисту дітей.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідальні  ми, дорослі, тому турбота про дітей та захист їхніх прав має бути одним із найголовніших наших обов’язків, філософією нашого життя.

     

Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...