Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Листопад 2020 (35)
Жовтень 2020 (53)
Вересень 2020 (87)
Серпень 2020 (75)
Липень 2020 (119)
Червень 2020 (107)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Інформація для підприємництва
До уваги підприємницьких структур
Додав: inform | 14-07-2020, 09:01 | Переглядів: 136 | Коментарів 0

 До уваги підприємницьких структурЗ 29 вересня по 2 жовтня 2020 року в м. Мінську (пр. Переможців, 20/2) відбудеться Білоруський промислово-інвестиційний форум — 2020.                                                 

        В програмі Форуму відбудуться міжнародні виставки «SMART INDUSTRY EXPO», «ТЕХИННОПРОМ», пленарне засідання, симпозіуми, конференції, біржі. За останні роки Форум заслужив авторитет міжнародного огляду досягнень в області науки, передових технологій і ефективного промислового виробництва, масштабної платформи ділових зустрічей для подальшого співробітництва.

       Учасниками виставок Білоруського промислово-інвестиційного Форуму- 2019 стали 245 організацій із Білорусії, Венгрії, Індії, Китаю, Росії, Словакії, України. Відвідали виставку і прийняли участь у заходах Форуму 3697 чоловік, в тому числі 396 іноземних гостей в складі делегацій високого рівня із Словакії, Індії, Японії, Узбекистану, Євразійського економічного союзу, регіонів Росії, представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Республіці Білорусь.

       Драйвером Білоруського промислово-інвестиційного форуму в 2020 році буде Перший в СНД спеціалізований міжнародний форум по смартифікації реального сектору економіки «SMART INDUSTRY EXPO. Цифрові технології і рішення для промисловості».

       Ціллю даного форуму є ознайомлення з компаніями країн-лідерів цифрової трансформації реального сектору економіки (США, Південна Корея, Китай, Ізраїль, Німеччина та інші країни Європейського союзу) передового досвіду, технологій і розробок в області смарт індустрії для представників державних органів, ділових кіл і бізнес-об'єднань, топ-менеджменту і профільних спеціалістів із країн СНД, України і Грузії, а також для представників бізнесу із країн Східної Європи, Прибалтики і Балканського регіону.

      

Детальніше 
Щодо Сорсингової платформи ДУ «Офіс з просування експорту» та організації торговельної місії до Турецької Республіки
Додав: inform | 5-06-2020, 11:07 | Переглядів: 288 | Коментарів 0

Щодо Сорсингової платформи ДУ «Офіс з просування експорту» та організації торговельної місії до Турецької РеспублікиЗ метою інформування, можливого використання у роботі та розповсюдження серед зацікавлених вітчизняних підприємств, установ, організацій компаній малого, середнього та великого бізнесу Хмельницької області Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу надсилає інформацію про роботу сорсингової платформи державної установи «Офіс з просування експорту», яка утворена з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а саме надання сприяння у встановлені ділових зв’язків українських виробників та постачальників послуг із потенційними партнерами за кордоном.

Сорсингова платформа - це онлайн - каталог українських експортерів, що дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес - партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт.

З вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням:https://ero.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/#sourcing.

Ознайомитися із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://ero.org.ua/en/ukranian-suppliers/.


 

 

 

Детальніше 
До уваги підприємницьких структур!
Додав: inform | 2-08-2019, 09:05 | Переглядів: 190 | Коментарів 0
До уваги підприємницьких структур!

5 вересня 2019 року в м. Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна - Казахстан, Центральна Азія». Головними напрямками заходу стануть: машинобудування, сільське господарство, продукти харчування, ІТ.

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.


Детальніше 
До уваги промислових підприємств !!!
Додав: inform | 31-10-2017, 16:59 | Переглядів: 219 | Коментарів 0
До уваги промислових підприємств !!!

6-8 листопада 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ХVІ Міжнародний форум ««Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».


Детальніше 
Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Хмельницькій області
Додав: inform | 27-09-2017, 09:19 | Переглядів: 421 | Коментарів 0

20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфері підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

Детальніше 
Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Хмельницькій області
Додав: inform | 13-09-2017, 10:32 | Переглядів: 461 | Коментарів 0
0 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфері підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.
В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною.
Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.
Детальніше 
ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Додав: inform | 4-09-2017, 15:55 | Переглядів: 431 | Коментарів 0
Детальніше 
До уваги підприємницьких структур!
Додав: inform | 1-09-2013, 18:22 | Переглядів: 1666 | Коментарів 0


До уваги підприємницьких структур!

 

У рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у другій декаді березня 2015 року планується проведення робочого семінару Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною (далі – Програма).

В ході семінару відбудеться конкурсний відбір претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині.

Загальну інформацію щодо умов участі у програмі та вимог до кандидатів на стажування наведено у додатку 1, форматів Програми та цільових груп учасників – у додатку 2.

Запрошуємо зацікавлених кандидатів на стажування до участі у конкурсному відборі.

Прийом документів для участі в Програмі здійснюється до 10 березня 2015 року Хмельницькою регіональною робочою групою за адресою: майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кабінет 136.

Контактні особи – Дзендзель Марина, Мовчан Вікторія, тел. (0382) 65-41-86, 76-56-09, (096) 273-84-26.

 

Інформація щодо Програми з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва в Хмельницькій області Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна


Громадське слухання-зустріч з підприємцями
Основні показники стану розвитку та підтримки підприємництва на місцевому рівні

Що нового в законодавстві?

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

П О С Т А Н О В А 

від 21 травня 2009 р. N 518

Київ

Про утворення місцевих та  регіональних галузевих рад підприємців

 

 З метою залучення суб'єктів підприємницької діяльності до участі у формуванні державної політики у сфері підприємництва, запровадження прозорого механізму їх участі у підготовці проектів рішень органів виконавчої влади, які стосуються реалізації державної регуляторної політики, Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Типове положення про місцеву та регіональну галузеву раду підприємців, що додається.

2. Установити, що діяльність місцевих та регіональних галузевих рад підприємців координується Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

4. Обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

забезпечити утворення протягом двох місяців місцевих галузевих рад підприємців при районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях;

утворити протягом трьох місяців регіональні галузеві ради підприємців при обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях;

забезпечити розміщення у місцевих засобах масової інформації, а також на офіційних веб-сайтах відповідних державних адміністрацій не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати проведення організаційних зборів з питань формування складу відповідних галузевих рад підприємців оголошень про день та час проведення таких зборів;

забезпечити проведення протягом двох тижнів організаційних зборів місцевих галузевих рад підприємців з метою обрання голів таких рад, їх заступників, секретарів та представників до складу відповідних регіональних галузевих рад підприємців;

затвердити протягом трьох місяців склад регіональних галузевих рад підприємців із числа представників місцевих галузевих рад підприємців;

вжити заходів до створення належних умов для роботи місцевих та регіональних галузевих рад підприємців;

забезпечити участь своїх представників і представників районних державних адміністрацій у засіданнях місцевих та регіональних галузевих рад підприємців;

забезпечити постійне інформування громадськості про роботу місцевих та регіональних галузевих рад підприємців шляхом розміщення повідомлень у місцевих засобах масової інформації, а також на офіційних веб-сайтах відповідних державних адміністрацій.

5. Державному комітетові з питань регуляторної політики та підприємництва забезпечити методологічне супроводження діяльності місцевих та регіональних галузевих рад підприємців.

6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування утворити місцеві галузеві ради підприємців.

7. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади протягом чотирьох місяців переглянути і оновити склад громадських рад, а також забезпечити участь представників своїх територіальних органів у засіданнях відповідних регіональних галузевих рад підприємців.

Прем'єр-міністр України                                                                   Ю.ТИМОШЕНКО


ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 21 травня 2009 р. N 518

 

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

про місцеву та регіональну галузеву раду підприємців

1. Місцева та регіональна галузева рада підприємців є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, що утворюється при обласній, Київській та Севастопольській, міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації (далі - галузева рада).

2. Галузева рада у своїй діяльності керується Конституцією ( 254к/96-ВР ) і законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції( 254к/96-ВР ) і законів України, актами Кабінету Міністрів України та цим Положенням.

3. Основними завданнями галузевої ради є:

1) сприяння у формуванні дієвого механізму взаємодії органів виконавчої влади і суб'єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості, а також у реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва;

2) підготовка в установленому порядку пропозицій щодо перегляду нормативно-правових актів у сфері підприємництва;

3) участь у підготовці до розгляду питань щодо створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики;

4) розгляд проектів щодо комплексних та цільових регіональних програм розвитку підприємництва та проведення аналізу їх виконання;

5) підготовка та подання відповідним органам виконавчої влади та місцевого самоврядування пропозицій щодо:

формування та реалізації державної економічної, податкової та митної політики, спрямованої на забезпечення захисту інтересів суб'єктів господарювання;

створення правових, економічних та організаційних умов для забезпечення подальшого розвитку підприємницької діяльності в регіоні;

розв'язання спірних питань, що виникають у сфері підприємництва;

упорядкування роботи з проведення органами державного нагляду (контролю) перевірок суб'єктів господарювання;

6) установлення громадського контролю за дотриманням органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування при розробленні проектів нормативно-правових актів, а також процедур, передбачених Законами України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ) та "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"( 2806-15 );

7) забезпечення розвитку підприємницької ініціативи, популяризація ефективної суспільно-корисної підприємницької діяльності, відродження найкращих традицій та етичних принципів вітчизняного підприємництва.

4. Галузева рада має право:

1) утворювати в разі потреби тимчасові експертні та робочі групи, залучати в установленому порядку до участі в їх роботі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ (за погодженням з їх керівниками) та громадських організацій, а також незалежних експертів;

2) одержувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію та матеріали, що необхідні для виконання покладених на неї завдань;

3) заслуховувати на своїх засіданнях інформацію керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції;

4) подавати місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування пропозиції з питань, що належать до її компетенції;

5) брати участь в установленому порядку через своїх представників, визначених відповідною колегією, у проведенні щорічної оцінки та атестації державних службовців місцевих органів виконавчої влади, діяльність яких пов'язана з регулюванням підприємницької діяльності;

6) делегувати в установленому порядку своїх представників до складу конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, повноваження яких пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності.

Місцева галузева рада підприємців делегує також своїх представників до складу регіональної галузевої ради підприємців, а регіональна галузева рада підприємців - до складу Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та громадських рад при центральних органах виконавчої влади.

5. Галузева рада провадить свою діяльність на основі взаємодії та партнерства з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також об'єднаннями підприємців.

6. Склад галузевої ради формується з числа представників суб'єктів господарювання, об'єднань підприємців відповідної галузі та у разі необхідності інших галузевих рад.

Персональний склад галузевої ради затверджується відповідною держадміністрацією згідно з поданими заявками протягом 30 календарних днів з дати їх подання.

Склад галузевої ради щороку оновлюється.

7. Галузева рада обирає з числа своїх членів голову, двох його заступників, а також своїх представників до складу колегії місцевих та регіональних галузевих рад.

8. Члени галузевої Ради виконують свої обов'язки на громадських засадах.

9. Основною формою роботи галузевої ради є засідання, що проводяться не рідше одного разу на місяць для місцевої галузевої ради підприємців і не рідше одного разу на три місяці для регіональної галузевої ради підприємців.

10. Оголошення про день і час проведення засідання галузевої ради розміщується у місцевих засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті відповідної районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації не пізніше ніж за п'ять календарних днів до дати проведення засідання.

11. Для вирішення спільних питань утворюється колегія з числа представників місцевих та галузевих рад.

Засідання колегії галузевих рад проводяться щокварталу.

Позачергове засідання колегії галузевих рад проводиться за ініціативою одного з голів галузевої ради або керівника органу виконавчої влади.

На засіданнях таких колегій головують почергово голови галузевих рад.

12. Галузева рада та колегія галузевих рад на своїх засіданнях приймають рішення, що оформлюються протоколом, який підписується головою та секретарем засідання.

13. Рішення галузевої ради та колегії галузевих рад вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх на засіданні їх членів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос особи, яка головує на засіданні.

14. Галузева рада систематично інформує громадськість через засоби масової інформації про свою діяльність.

15. Рішення галузевої ради мають рекомендаційний характер.

16. Галузева рада має бланк із своїм найменуванням.

17. Організаційно-інформаційне забезпечення роботи галузевої ради здійснюється відповідним територіальним органом Держкомпідприємництва.

*****************************

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 21 травня 2009 р. N 518

 

ЗМІНИ,

що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України 

1. У Положенні про проведення атестації державних службовців, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. N 1922( 1922-2000-п ) (Офіційний вісник України, 2001 р., N 1-2, ст. 27; 2002 р., N 52, ст. 2397; 2003 р., N 23, ст. 1048, N 45, ст. 2352; 2004 р., N 46, ст. 3044; 2005 р., N 20, ст. 1048; 2006 р., N 31, ст. 2210):

1) доповнити пункт 3 після абзацу четвертого новим абзацом такого змісту:

"До проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями місцевих органів виконавчої влади покладених на них завдань і обов'язків, що пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності, залучаються делеговані представники галузевих рад підприємців, що утворені при відповідних органах виконавчої влади.".

У зв'язку з цим абзац п'ятий вважати абзацом шостим;

2) в абзаці четвертому пункту 4:

у другому реченні слова ", як правило," виключити;

доповнити абзац реченням такого змісту: "Для проведення атестації державних службовців місцевих органів виконавчої влади, обов'язки яких пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності, до складу комісії включаються також представники галузевих рад підприємців, що утворені при відповідних органах виконавчої влади.".

2. У Типовому положенні про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 р. N 1440( 1440-2001-п ) (Офіційний вісник України, 2001 р., N 44, ст. 1983; 2006 р., N 31, ст. 2210):

доповнити пункт 3 після другого речення реченням такого змісту: "До проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них завдань і обов'язків, пов'язаних з регулюванням підприємницької діяльності, залучаються делеговані представники відповідних галузевих рад підприємців.";

друге речення пункту 5 викласти в такій редакції: "Для проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, що виконують обов'язки, пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності, до складу комісії включаються також делеговані представники відповідних галузевих рад підприємців.".

3. У пункті 3 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. N 169 ( 169-2002-п ) (Офіційний вісник України, 2002 р., N 8, ст. 351; 2004 р., N 46, ст. 3044; 2005 р., N 20, ст. 1080):

в абзаці другому слова ", як правило," виключити;

доповнити пункт абзацом такого змісту:

"У разі проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця, що виконує функції, пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності, до складу конкурсної комісії включаються також представники галузевих рад підприємців, що утворені при відповідних органах виконавчої влади, та представники громадських рад при центральних органах виконавчої влади.".

4. Абзац другий пункту 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 р. N 1378 ( 1378-2004-п ) (Офіційний вісник України, 2004 р., N 42, ст. 2773), після слів "об'єднань громадян," доповнити словами "а також представники колегій відповідних місцевих і регіональних галузевих рад підприємців,".

5. Пункт 5 Типового Положення про громадську раду при центральному, місцевому органі виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 р. N 1378 ( 1378-2004-п ) (Офіційний вісник України, 2004 р., N 42, ст. 2773; 2006 р., N 9, ст. 537), доповнити абзацами такого змісту:

"брати в установленому порядку участь у роботі конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, що виконують функції, пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності;

брати в установленому порядку участь у проведенні щорічної оцінки і атестації державних службовців центрального, місцевого органу виконавчої влади.".

6. У Положенні про Раду підприємців при Кабінеті Міністрів України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. N 54( 54-2008-п ) (Офіційний вісник України, 2008 р., N 13, ст. 326):

доповнити пункт 4 підпунктами 7 і 8 такого змісту:

"7) брати участь в установленому порядку у роботі конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, що виконують функції, пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності;

8) брати в установленому порядку участь у проведенні щорічної оцінки та атестації державних службовців міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, що виконують функції, пов'язані з регулюванням підприємницької діяльності.";

пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Персональний склад Ради затверджує Кабінет Міністрів України із числа представників, делегованих відповідними колегіями регіональних галузевих Рад підприємців, громадськими радами при міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, а також представників об'єднань підприємців та організацій роботодавців, які рекомендовані попереднім складом Ради.";

пункт 7 доповнити абзацом такого змісту:

"Претенденти на посаду голови Ради та за його поданням заступників обираються на щорічному організаційному засіданні РадиДетальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...