Пароль        Реєстрація на сайті!    Забули пароль?
Архів новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (106)
Травень 2020 (117)
Квітень 2020 (104)
Березень 2020 (85)
Лютий 2020 (61)

Рекомендуємо переглянути

Герої не вмирають

Сторінка памяті жертв Голодомору

Безоплатна правова допомога
Я маю право

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Карта Летичівського району

karta rayonu

Карта відвідувань

Символи України

Символи Летичівщини

loader_mini
1 2 3 4 5 6 7
Летичівська райдержадміністрація » Сектор з питань цивільного захисту населення
Шановні мешканці Летичівського району!
Додав: inform | 31-07-2018, 11:10 | Переглядів: 334 | Коментарів 0

 

Шановні мешканці Летичівського району!Нагадуємо Вам, що в умовах реальної надзвичайної ситуації завивання сирени означає сигнал «Увага всім!». При цьому необхідно:

Якщо Ви вдома:

1.Включити телевізор, радіоприймач. Уважно вислухати термінове повідомлення про обстановку, що склалася і порядок дій.

Тримати усі засоби ввімкнутими протягом всього терміну ліквідації аварії, катастрофи чи стихійного лиха.

        

 

Детальніше 
ПАМ’ЯТКА дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів
Додав: inform | 2-07-2020, 16:48 | Переглядів: 82 | Коментарів 0

ПАМ’ЯТКА  дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивівУ зв’язку із значним підвищенням температури атмосферного повітря різко збільшується кількість пожеж, що виникає через необережне поводження з відкритим вогнем громадян під час перебування їх у лісах та місцях масового відпочинку.

Правила поведінки у лісових массивах

         1. Не випалюйте стерню та сухостій.

         2. Утримуйтесь від куріння.

         3. Відпочиваючи у лісових зонах, під час високої пожежної небезпеки, не розпалюйте вогнища.

         4. Не залишайте дітей наодинці з сірниками.

Якщо опинилися в осередку пожежі:

         • не панікуйте та не тікайте від полум’я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, а долайте крайку вогню проти напрямку вітру, закривши голову і обличчя одягом;

         • з небезпечної зони, до якої наближається полум’я, виходьте швидко, перпендикулярно напряму розповсюдження вогню;

         • якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість, ввійдіть у водойму або накрийтесь мокрим одягом і дихайте повітрям, що знаходиться низько над поверхнею землі - повітря тут менш задимлене, рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини;

       

Детальніше 
Проведено рейд оперативної групи щодо протидії пожежам
Додав: inform | 2-07-2020, 16:43 | Переглядів: 84 | Коментарів 0

Проведено рейд оперативної групи щодо протидії пожежамЩорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі та державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на літній період, на вихідні й святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.

2 липня оперативна група щодо протидії пожежам  в складі завідувача сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації, працівників Летичівського районного сектору Головного управління ДСНС в Хмельницькій області, представників Летичівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області та працівників ДП «Летичівське лісове господарство» провела рейд щодо недопущення спалювання сухої рослинності, пожеж в природних екосистемах лісів та торфовищ.

     

Детальніше 
Увага! Пожежі в природних екосистемах
Додав: inform | 23-06-2020, 07:17 | Переглядів: 83 | Коментарів 0

  Увага! Пожежі в природних екосистемахЩорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні і святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

Причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття та сухої рослинності поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

Природна пожежа – неконтрольований процес горіння, що стихійно виникає і розповсюджується в природному середовищі і супроводжується інтенсивним виділенням тепла, диму та світловим випромінюванням, створює небезпеку для людей і завдає шкоду об’єктам господарської діяльності та навколишньому середовищу.


Детальніше 
Збільшено штрафи за порушення вимог пожежної безпеки та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу
Додав: inform | 19-05-2020, 16:22 | Переглядів: 104 | Коментарів 0

Збільшено штрафи за порушення вимог пожежної безпеки та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу З 17 квітня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу», який посилює відповідальність за окремі правопорушення.

  1. Стаття 77 КУпАП «Порушення вимог пожежної безпеки у лісах».

  Порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу:

на громадян - від 1 530 грн. до 4 590 грн.;

на посадових осіб – від 4 590 грн. до 15 300 грн.

  Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі передбачає суми штрафів:

на громадян – від 4590 грн. до 15300 грн.;

на посадових осіб – від 10 710 грн. до 30 600 грн.

  

Детальніше 
Сектор з питань цивільного захисту населення Летичівської райдержадміністрації повідомляє
Додав: inform | 8-05-2020, 18:24 | Переглядів: 133 | Коментарів 0

Сектор з питань цивільного захисту населення Летичівської райдержадміністрації повідомляєСектор з питань цивільного захисту населення Летичівської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році»  13 травня 2020 року заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області. Відповідно до плану проведення комплексної перевірки 13 травня 2020 року у період з 11.00 год. до 12.00 год. відбудеться подача сигналу «Увага всім!» та включення електросирени. Просимо Вас зберігати спокій, не допускати паніки та безпідставного хвилювання.

Детальніше 
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Летичівської районної державної адміністрації.
Додав: inform | 16-04-2020, 17:27 | Переглядів: 100 | Коментарів 0
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  Летичівської районної державної адміністрації.Сьогодні голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова провела позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  Летичівської районної державної адміністрації. Під час засідання розглянуто питання щодо вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненоїкорона вірусом SARS-CoV-2 на території Летичівського  району.
Детальніше 
ПРОТОКОЛИ засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації
Додав: inform | 27-03-2020, 16:45 | Переглядів: 69 | Коментарів 0

 

ПРОТОКОЛИ засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації


 

Детальніше 
Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Додав: inform | 27-03-2020, 15:02 | Переглядів: 49 | Коментарів 0

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС27 березня, голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) Летичівської

районної державної адміністрації

 На засіданні комісії було розглянуто ряд важливих питань:

1.Про виконання протокольного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 19.03.2020 року №5, від 25 березня №6 та заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211(зі змінами та доповненнями) щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.

2.Про стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків, захисту населених пунктів, об’єктів та сільськогосподарських угідь від підтоплень та мінімізації обсягів завданих збитків. Виконання заходів щодо захисту територій від шкідливої дії вод. 

3. Про заходи  щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах (ліси, торфовища і сільгоспугіддя).

4. Про стан протипожежного водопостачання на території Летичівського району.


Детальніше 
Про неприпустимість випалювання сухої трави та спалювання сухостою, дерев та сміття
Додав: inform | 19-03-2020, 11:00 | Переглядів: 81 | Коментарів 0

Про неприпустимість випалювання сухої трави та спалювання сухостою, дерев та сміттяОстанніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо.

Окрім безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання листя і сухої трави призводить до такої екологічної шкоди як руйнація ґрунтового шару. Адже безпосередньо вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми. Вогонь знищує комах, маленьких тварин, рослини, які утворюють гумус – родючий шар землі. Більше того, щорічне спалювання сухої рослинності спричинює виснаження ґрунту та, відповідно, зменшення врожайності.

Та найбільше турбує те, що такі стихійні весняні підпали можуть призвести до виникнення пожеж лісових насаджень та торфовищ, загорань будинків, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.


Детальніше 

Для людей з вадами зору


Голова адміністрації

Голова адміністрації

Наша адреса

Летичівська РДА
31500, смт.Летичів,
Хмельницької області
вул.Героїв Крут, б.2/1
тел.: (03857) 2-05-31
факс: (03857) 2-01-15
e-mail: adm@letadm.gov.ua, letadm@ukr.net
сайт: letadm.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок - четвер:
з 8:00 до 17:15 год.
п’ятниця: з 8:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
вихідні дні: субота, неділя

Ми на facebook

Ми на Фейсбук

Рекомендовані ресурси

Президент України

Урядовий портал

Верховна рада України

Хмельницька ОДА

Доступні ліки

Тепло

Інтерактивна карта

Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів

Міністерство оборони України

Національне агенство з питань запобігання корупції

НАДУ

Мережа Партнерство Україна-НАТО

Інформація для громадян із східних областей та АР Крим

Урядова телефонна гаряча лінія

Державний реєстр виборців

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Інформація відповідно до Закону України Про очищення влади

Національна дитяча гаряча лінія

Інтерактивної інвестиційної карти з енергоефективності та відновлювальної енергетики України

БФ Зміни одне життя Україна

Прийміть дитину у родину

Прийміть дитину у родину

Президентський вісник

demo

Актуальна інформація про діяльність Президента України, центральних органів виконачої влади.

Детальніше... 

Новини Хмельницької ОДА

demo

Найсвіжіші новини про роботу Хмельницької обласної державної адміністрації, обласних структур.

Детальніше... 

Наш анонс подій

demo

Анонс подій Летичівської районної державної адміністрації на найближчий період

Детальніше... 

Летичівщина туристична

demo

Найбільш повна інформація про історико-культурні та природно-туристичні місця Летичівщини.

Детальніше...