Головна > Новини > Летичівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи

Летичівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи


18-11-2020, 15:39. Розмістив: inform

Летичівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документиВідповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

Для отримання цієї адміністративної послуги заявнику необхідно подати:

паспорт, що підлягає обміну;

документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну (крім випадків, передбачених підпунктами 4 і 6 пункту 6 Порядку);

документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати.

довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків  або повідомлення про відмову від його прийняття.

Вартість оформлення  такого паспортного документа становить:

 345 грн - протягом 20 робочих днів;

471 грн- протягом 10 робочих днів.

Подати заяву на оформлення нового паспортного документа можна у Летичівському районному секторі УДМС області за адресою: вул. Івана Франка, 20, контактний телефон: (03857) 9-24-61, 2-03-95.

Для зручності отримання цієї послуги рекомендуємо скористатися сервісом «Електронна черга», що дає змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для оформлення біометричного документа.

При відвідуванні підрозділів служби просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ України:

🔹  користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
🔹 не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).

У разі виникнення питань громадяни можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.


Повернутися назад