Головна > Новини > 22 вересня – День партизанської слави

22 вересня – День партизанської слави


22-09-2020, 09:46. Розмістив: inform

22 вересня – День партизанської славиШановні учасники партизанського й підпільного руху!

Щиро вітаю вас з Днем партизанської слави!

День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня, як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистами в глибокому тилу ворога.

Цей день у 2001 році встановлено Указом Президента України, щоб памятати внесок народних месників у перемогу над нацизмом, пам’ятати про  людей сильних духом, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Партизанський рух в Україні набув масовості з кінця 1942 року. Такий активний спротив окупаційному режиму з боку мирного населення виник внаслідок нещадного терору, масових вбивств, геноциду, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи.

У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Ваша мужність та відвага є взірцем стійкості і самопожертви у відстоюванні незалежності нашої держави, добрим прикладом для виховання молодого покоління.

Ваші сила духу, патріотизм надихають нащадків, які сьогодні продовжують героїчну боротьбу на сході України задля збереження її територіальної цілісності. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.

Бажаю  усім вам та вашим близьким міцного здоров`я, щастя, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії.

З повагою,

Голова районної державної                                                       

адміністрації                                                         

Повернутися назад