Головна > Новини, Сектор з гуманітарних питань та інформаційної полі > Відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України

Відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України


31-08-2020, 12:04. Розмістив: inform

Відбулися  заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність УкраїниЗгідно Указу Президента України,  починаючи з минулого року, 29 серпня встановлено  День пам’яті  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату обрали не випадково, адже саме цього дня під Іловайськом загинуло найбільше українських воїнів.

 З метою вшанування пам’яті загиблих захисників України 29 серпня 2020 року в районі з дотриманням карантинних заходів  проведено ряд пам’ятних заходів. Зокрема, на усіх державних установах  відбулося приспущення Державного Прапора України, було встановлено обмеження розважальних заходів, покладання квітів до Меморіалу пам’яті  в парку, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України. О 10:00  летичівчани включились узагальнонаціональну хвилину мовчання. Україна об’єдналася в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь, зберігши тим самим мирне життя на більшій території України.

На могилах жителів Летичівського району, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни,було встановлено зменшені копії державного прапора.

Відбулися  заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність УкраїниБіля  Меморіалу загиблим Героям за незалежність України відбувся мітинг-реквієм "Живі, поки пам’ятаємо” за участю голови райдержадміністрації Раїси Кабанової, керівника апарату райдержадміністрації Олени Федоренко, голови районної ради Альони Хавхун, головного комісара районного військового комісаріату  Олега Гулька, голови Летичівської селищної ради Ігоря Тисячного, рідних загиблих Героїв, учасників АТО   та громадськості. До присутніх звернувся Благочинний Української православної церкви Андрій Смакула.

Голова районної державної адміністрації Раїса Кабанова та всі присутні поклали  живі квіти і лампадки до МеморіалуВшанували пам'ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

 


Повернутися назад