Головна > Летичівський відділ поліції > У Летичівському відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області відбулося підведення підсумків службової діяльності за 12 місяців 2019 року

У Летичівському відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області відбулося підведення підсумків службової діяльності за 12 місяців 2019 року


15-01-2020, 12:26. Розмістив: inform

У Летичівському відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області відбулося підведення підсумків службової діяльності за 12 місяців 2019 року11 січня 2020 року у Летичівському відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області за участі заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області - начальника кримінальної поліції Андрія Чайковського, керівництва та особового складу відділу поліції, відбулося підведення підсумків службової діяльності за 12 місяців 2019 року та визначення плану роботи на 2020 рік.

Зокрема, начальник Летичівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, підполковник Дмитро Гаврилюк у своєму виступі зазначив, що працівники Летичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області протягом 2019 року виконували поставлені завдання щодо протидії злочинності, захисту прав і свобод громадян, підтримання публічної безпеки та порядку згідно регламентуючих документів.

Аналізуючи оперативну обстановку на території Летичівської ОТГ слід відмітити, що впродовж звітного періоду 2019 року вона є стабільно керованою. Так, працівниками Летичівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області здійснено реагування на 3197 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, що в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року менше на 55 повідомлень (3252 - 2018 р.).

Протягом 2019 року в Летичівському відділі поліції до єдиного реєстру досудових рослідувань внесено відомості про вчинення 208 кримінальних правопорушень (без знятих з обліку), з яких 52 тяжких та особливо тяжких.

По 101 кримінальному правопорушенню злочинців встановлено та вручено повідомлення про підозру.

Встановлено осіб, причетних до вчинення 1 розбійного нападу (всього скоєно 1), 5 грабежів (всього скоєно 5), 2 незаконних заволодінь транспортними засобами (всього скоєно 2), 37 крадіжок.

Також розкрито 20 злочинів минулих років, із них фактів вчинення крадіжок – 14.  

Поліцією ведеться безкомпромісна боротьба з вчиненням кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків. По даному напрямку виявлено та задокументовано 4 кримінальних правопорушення.

Значна увага Летичівським ВП ГУНП в Хмельницькій області приділяється боротьбі із браконьєрством, в тому числі із незаконним виловом риби у водоймах району, випадками незаконного полювання. Зокрема, протягом звітного періоду 2019 року виявлено та розкрито 8 кримінальних правопорушень, пов'язаних із вчиненням браконьєрських дій.

Протягом звітного періоду 2019 року розшукано 5 осіб, які перебували в розшуку, 1 безвісно зниклу особу.У Летичівському відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області відбулося підведення підсумків службової діяльності за 12 місяців 2019 року

Протягом 2019 року превенцією Летичівського відділу поліції, яка включає в себе дільничних офіцерів поліції, сектори реагування патрульної поліції, дозвільну систему, ювенальну превенцію, профілактувалося 245 громадян, що перебувають на різноманітних обліках Летичівського ВП ГУНП, це: 55  – звільнених з місць позбавлення волі, з них  адмінпіднаглядних – 6, «формалістів» - 39, засуджених за злочини невеликої тяжкості та середньої тяжкості - 4; засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі – 40; осіб, які вчиняють насильство в сім’ї – 57; наркомани – 27; психічно хворі – 16 та особи, які займаються проституцією – 1.

За 2019 рік превенцією Летичівського ВП виявлено та задокументовано 3303адміністративних правопорушення, в тому числі:

за порушення ПДР України – 2541, за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння – 115;

за вчинення дрібної крадіжки – 11;

за виготовлення, зберігання та збут самогону – 37;

за дрібне хуліганство – 12;

за насильство у сім'ї – 33;

за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях – 240.

Протягом 2019 року працівниками превенції Летичівського відділу поліції забезпечено реалізацію комплексу превентивних заходів шляхом патрулювання території обслуговування, виявлення та припинення правопорушень, застосування визначених законодавством поліцейських та інших заходів, здійснено поліцейське піклування відносно 45 осіб.

До адміністративної відповідальності по лінії дозвільної системи за звітний період 2019 року притягнуто 28 осіб.

Протягом 2019 року проводилась цілеспрямована робота щодо попередження вчинення правопорушень неповнолітніми. Зокрема, спільно із Службою в справах дітей Летичівської РДА, соціальними службами систематично проводились рейди по відвідуванню «неблагополучних» сімей на території району, виявлення фактів неналежного виховання дітей, продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Зафіксовано 34 факти неналежного виховання дітей у сім'ях. У навчальних закладах району проводились виступи та профілактичні бесіди, інформацію висвітлено у ЗМІ.

Варто відзначити, що працівниками відділу спільно із представниками Летичівської ОТГ та членами громадського формування «Вовк» та «Мисливці Меджибізької громади» постійно проводилися профілактичні відпрацювання території району з метою попередження, виявлення та фіксації фактів протиправної поведінки, вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

Також, працівниками поліції забезпечено громадський порядок та публічна безпека під час проведення масових заходів, порушень під час пам’ятних та святкових заходів не допущено.

Між Летичівським відділом поліції та органами державної влади і місцевого самоврядування налагоджено тісну співпрацю щодо спільної роботи по забезпеченню публічної безпеки та порядку. Зокрема, важливим  елементом взаємодії є Комплексна програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території обслуговування Летичівської селищної ради Хмельницької області на 2016-2020 роки, в рамках якої виділено 370 тисяч гривень на встановлення на території обслуговування 5 відеокомплексів, призначених для зчитування номерних знаків транспортних засобів на найважливіших автомагістралях. Це дозволить більш ефективно відслідковувати підозрілі транспортні засоби, вираховувати шляхи руху правопорушників, забезпечить належну доказову базу по кримінальних провадження у суді. На даний момент часу вказані відеокомплекси встановлено та вони успішно функціонують.

В роботі Летичівського відділу поліції наявна і проблематика. Зокрема, частина службових транспортних засобів відділу, в основному, із тривалим періодом використання, постійно потребують фінансових витрат та ремонту. Потребує покращення забезпечення особового складу оргтехнікою (ПЕОМ, принтерами, сканерами та ін.).

 

 

 


Повернутися назад