Головна > Управління соц.захисту населення > Атестація робочих місць як процес удосконалення організації праці

Атестація робочих місць як процес удосконалення організації праці


11-11-2019, 13:28. Розмістив: inform

Атестація робочих місць як процес удосконалення організації праціПід час укладання трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору (п.2 ст.5).

         Працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством. Ці пільги надаються за підсумками атестації робочих місць за умовами праці.

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності і господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також на їх нащадків, як тепер, так і в майбутньому.

Головна мета атестації — забезпечення реалізації державної політики щодо соціального захисту працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці.

Перелік робочих місць, виробництв, робіт, професій і посад, працівникам яких підтверджено право на пільгове пенсійне забезпечення і надаються інші пільги і компенсації, затверджується наказом по підприємству, витяги з якого повинні додаватися до трудових книжок працівників, професії і посади яких включені в перелік.

Законну силу мають тільки результати атестації, виконані фахівцями спеціалізованих організацій, акредитованих і атестованими органами Держстандарту та Міністерства охорони здоров’я. На це необхідно звернути увагу під час укладання угод на проведення атестації.

Порядок проведення атестації робочих місць, затверджений постановою Кабінету Міністрів від 01.08.1992 р. № 442 « Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці»(із наступними змінами). Відповідно до цієї постанови під час призначення пенсії на пільгових умовах враховується у пільговий стаж роботи в несприятливих умовах після 01.08.1992 р. тільки на підставі атестації робочих місць. Дані про проведення атестації робочих місць на підприємстві можна отримати у відділі кадрів цього підприємства.

Тому, просимо всіх керівників підприємств Летичівського району, провести де  необхідно в найкоротші терміни ,  атестацію робочих місць.

 

Тетяна НАГУРНА

 

начальник Управління

соціального захисту

населення Летичівської

райдержадміністрації                                                   

Повернутися назад