Головна > Новини > У селі Ставниця жителі заклали фруктовий сад на честь загиблого на Сході України земляка Олександра Пастухова

У селі Ставниця жителі заклали фруктовий сад на честь загиблого на Сході України земляка Олександра Пастухова


5-11-2019, 14:00. Розмістив: inform

У селі Ставниця жителі  заклали фруктовий сад на честь загиблого на Сході України земляка Олександра ПастуховаВ останні жовтневі дні у селі Ставниця жителі  заклали фруктовий сад на честь загиблого на Сході України земляка Олександра Пастухова.

Ідею увічнити пам’ять земляка саме в такий спосіб запропонував староста села Василь Свистун, яку підтримали односельці та родина загиблого Героя. Понад сотню фруктових дерев висаджено поблизу батьківської хати Олександра Пастухова та навчального закладу, в якому загиблий Герой навчався. Колись на тому місці було стихійне сміттєзвалище, яке прибрали спільними зусиллями жителі села, завезли десятки машин землі. Рідні загиблого підготували ділянку для висадки дерев, які допомогли придбати спонсори.

Як запевняє староста села Ставниця, надалі тут  планують провести благоустрій території, встановити меморіальну табличку з іменем Героя, розбити доріжки, щоб усі, хто забажає, міг прогулятися садом та згадати загиблого земляка.У селі Ставниця жителі  заклали фруктовий сад на честь загиблого на Сході України земляка Олександра Пастухова

Нагадаємо, що загинув Олексадр Пастухов 18 лютого 2015 року під час виходу особового складу з Дебальцевого.  Він був розвідником 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Рік по тому, посмертно, за мужність і вірність військовій присязі, Олександра Пастухова нагородили орденом «За мужність»… У 2015-му в пам’ять про загиблого односельчанина у Ставниці на стінах школи, де колись навчався Олександр, відкрили меморіальну дошку.

Джерело

 


Повернутися назад