Головна > Новини > Перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський провів щотижневу робочу нараду

Перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський провів щотижневу робочу нараду


4-11-2019, 11:07. Розмістив: inform

Перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський провів щотижневу робочу нарадуСьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський провів щотижневу робочу нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних структур центральних органів виконавчої влади, ряду керівників установ, підприємств та організацій.

У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень. Зокрема під час наради розглядались питання: про стан криміногенної, надзвичайної та епізоотичної ситуацій в районі, про підготовку районної філії «Летичівський райавтодор», Летичівського РЕМ та Летичівської філії АТ «Хмельницькгаз» до роботи в зимовий період, про виконання районного бюджету, про роботу центральної районної лікарні, про стан обслуговування бюджетних установ району управлінням Державної казначейської служби України в Летичівському районі та про стан посіву озимих культур.

Крім того, під час наради заступник начальника відділу Держгеокадастру у Летичівському районі Олена Дудник повідомила присутнім, що Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області забезпечується наповнення Державного земельного кадастру та внесення відомостей про земельні ділянки. Документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до 1 січня 2013 року, є дійсними. Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі та можуть бути об’єктами цивільних прав з моменту присвоєння їм кадастрового номера.Перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський провів щотижневу робочу нараду

Олена Григорівна зазначила, що державний акт на земельну ділянку рожевого кольору без кадастрового номеру не підходить для вчинення будь-яких дій стосовно земельної ділянки.  Має бути виконана  кадастрова зйомка та розроблена технічна документація щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

На підставі розробленої технічної документації державний кадастровий реєстратор вносить земельну ділянку до Державного земельного кадастру та здійснює державну реєстрацію земельної ділянки ( це процедура закріплення прав власників землі та землекористувачів на земельні ділянки на основі документів, що підтверджують ці права, а також гарантування непорушності їх меж при формуванні суміжних земельних ділянок) з одночасним  присвоєнням кадастрового номеру земельній ділянці.

Виконання вказаних вище дій підтверджує виданий реєстратором витяг з Державного земельного кадастру, тобто якщо земельній ділянці було присвоєно кадастровий номер, то це повинно відображатися на сторінці Публічної кадастрової карти України.

Посадовець рекомендувала власникам та користувачам земельних ділянок усіх форм власності здійснити державну реєстрацію земельних ділянок з метою наповнення Державного земельного кадастру та впевненості у непорушності права власності та користування своїм майном – земельною ділянкою.

По завершенні наради перший заступник голови райдержадміністрації надав ряд доручень керівникам відповідних установ та організацій.


Повернутися назад