Головна > Новини > На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питання

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питання


27-09-2019, 14:26. Розмістив: inform

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питання27 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський провів засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли: голова районної ради Альона Хавхун, керівник апарату райдержадміністрації Олена Федоренко, інші члени колегії, керівники центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На порядку денному розглянуто наступні питання: про стан техногенної, пожежної без­пеки та виконання законодавства Ук­раїни у сфері цивільного захисту на­селення і території  району; про підсумки проведення оздоровчої компанії «Літо 2019»; про стан виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2019/2020 року та про план роботи Летичівської районної державної адміністрації на IV квартал 2019 року.

Про стан техногенної, пожежної без­пеки та виконання законодавства Ук­раїни у сфері цивільного захисту на­селення і території  району слухали інформацію начальника Летичівського   РС  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Богдана Боднарука.

Зокрема, Богдан Олександрович зазначив, що Летичівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області стурбований ускладненням ситуації із забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей району. Особливе занепокоєння викликає стан пожежної безпеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, об’єктів охорони здоров’я, культури, де впродовж останніх років заходи протипожежного захисту капітального характеру практично не виконуються.

Проаналізувавши стан протипожежного захисту закладів освіти, встановлено, що жодної  із 2-х, які підлягають обладнанню, загальноосвітніх шкіл не обладнано працездатною системою пожежної сигналізації.

Не завершено роботу щодо обладнання системою автоматичної пожежної сигналізації  2-х дошкільних навчальних закладів (с. Снітівка, с. Бохни), а також 2 окремо розташованих будівель дитячих навчальних закладів, що шляхом реорганізації були приєднані до загальноосвітніх шкіл (с. Голенищеве, с. Головчинці).

Не приділяється належна увага такому важливому протипожежному заходу, як вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій закладів освіти. Із 34 об’єктів, що підлягають вогнезахисному оброблянню дерев’яних конструкцій проведено лише на 4 об’єктах, що складає  лише 11 % від загальної кількості .На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питання

Проаналізувавши стан забезпечення пожежної безпеки закладів охорони здоров’я, встановлено, що не проведено вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій в Летичівській ЦРЛ та жодному закладі  фельдшерсько -акушерських пунктів та амбулаторій. Монтаж систем блискавкозахисту виконано на 8 будівлях (21%). Летичівську ЦРЛ не забезпечено засобами саморятування під час пожежі для максимальної кількості хворих та персоналу закладу. Не обладнано системою пожежної сигналізації жодного закладу фельдшерсько - акушерських пунктів та амбулаторій.

Проаналізувавши стан забезпечення пожежної безпеки закладів  культури встановлено наступне:і з 41 об’єкта культури, які підлягають обладнанню системою пожежної сигналізації, обладнано лише 3 об’єкта, що становить 7% від загальної кількості. Разом  з тим, автоматична пожежна сигналізація на вказаних об’єктах не обслуговується та знаходиться в несправному стані.

Проведеним аналізом встановлено, що в цілому відсоток виконання протипожежних заходів по вище зазначених об’єктах становить менше 20%. Викликає занепокоєння стан електрогосподарства будівель. Об’єкти не забезпечені в достатній кількості первинними засобами пожежогасіння, не виконано захист будівель та споруд від прямих попадань блискавки, не забезпечено надійне протипожежне водопостачання, не виконується просочення дерев’яних конструкцій вогнезахисним розчином, не проведено виміри опору ізоляції електромережі, не здійснено перевірку приладів пічного опалення.

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питання          Заступник начальника Управління  соціального захисту населення  райдержадміністрації  Віталій Непийвода ознайомив присутнім із підсумками проведення оздоровчої компанії «Літо 2019».

Управлінням соціального захисту населення за кошти державного бюджету оздоровлено:

- у оздоровчому центрі «Молода гвардія»  (м. Одеса) -  8 дітей;

- у  оздоровчому центрі ДП МДЦ  «Артек » (м. Київ) – 6 дітей.

 Це діти пільгової категорії, з них:

- 2 дитини-інваліди з дитинства;

- 10 дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей;

- 1 дитина учасників АТО.

      За кошти обласного бюджету оздоровлено : 4 дитини в санаторії «Лісова пісня» дитячого закладу оздоровлення та відпочинку      ТОВ  «Еко Ленд»  Кам’янець-Подільського району,  2 дитини оздоровленні в  ТОВ «Пансіонат з лікуванням «АІФА».

 В даних закладах оздоровлювалися діти пільгової категорії, це:

  - 1 дитина з будинку сімейного типу;

  - 4 дитини з багатодітних, малозабезпечених сімей;

  - 2 дитини учасників АТО.

           У Летичівській селищній об’єднаній територіальній громаді, прийнято Програму оздоровлення та відпочинку дітей  на 2016-2020 роки, затверджену рішенням сьомої  сесії Летичівської селищної ради від 21 квітня 2016 року №9 На оздоровлення дітей шкільного віку використано кошти селищного бюджету Летичівської ОТГ – 99 тис. грн.,  та придбано 18 путівок у ДЮОК «Чайка» (с. Головчинці) для дітей пільгової категорії: 

  1 дитина-сирота;

  -  2 дитини, позбавлені батьківського піклування;

  -  11 дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей;

  4 дитини учасників бойових дій (АТО).

З 7 по 11 червня 2019 року проведено збір дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та таборування наметового містечка «Летичівська січ», охоплено відпочинком 171 дитину. З селищного бюджету  витрачено 50 тис. 521 грн. на харчування учасників табору та 25 тис. 514 грн. на облаштування табору «Летичівська січ».

Під час оздоровчої кампанії «Літо 2019» по Летичівській громаді планувалося охопити оздоровленням та відпочинком 760 дітей ( 520дітей – оздоровленням, 240 – відпочинком). На даний період продовжується оздоровлення дітей пільгових категорій в оздоровчих центрах «Молода гвардія»  (м. Одеса) та «Артек » (м. Київ).

           На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до рішення шостої сесії Меджибізької селищної ради від 31 березня 2016року №15 про «Цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки»  з квітня місяця 2019 року було розпочато оздоровчу кампанію:

           -   за кошти державного бюджету було направлено на оздоровлення у       

               ДПУДЦ  «Молода гвардія»    -3 учня;

-   на оздоровлення до ДОТ МДЦ «Артек »- 7 учнів;

<!-- [if !supportLists] --> -                      <!-- [endif] --> за кошти обласного бюджету  на оздоровлення ТОВ «Пансіонат з лікуванням «АІФА» - 5 учнів,

<!-- [if !supportLists] --> -                      <!-- [endif] --> на оздоровлення в ТОВ«Еко Ленд»   санаторій «Лісова пісня»  -5 учнів.

          На виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей  цього року з місцевого бюджету було виділено кошти на оздоровлення та відпочинок дітей, втому числі соціально – не захищених, в сумі 150тис. грн.. для придбання путівок  у смт. Залізний порт Херсонської обл..

       Станом на 06 вересня 2019 рік,  в даних оздоровчих закладах оздоровилась 261 дитина,  з них:

- 4 діти — сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

- 3 діти - інваліди;

- 75 діти з малозабезпечених та багатодітних родин;

- 15 діти батьків-учасників АТО;

- 5 діти внутрішньо переміщених осіб;

- 4 діти – категорії ЧАЄС;

- 15 діти, які перебувають на диспансерному обліку;

- 55 діти - талановиті та обдаровані;

- 85 діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери.

        З 01 червня 2019 по 19 червня 2019 року на базі Меджибізького ліцею було організовано роботу мовного пришкільного оздоровчого табору "Межибіж” ,  де було охоплено відпочинком та оздоровленням  125 дітей із ЗЗСО громади. Під час відпочинку дітей у  мовному таборі було організовано дозвілля дітей з дотриманням періоду активного та пасивного відпочинку.На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питання

       Згідно з вимогами Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» у мовному пришкільному таборі  відпочинком було охоплено також дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей,  дітей-інвалідів,  дітей, що потерпіли від аварії на ЧАЄС,  обдарованих та талановитих  дітей.

    Всього в Меджибізькій громаді послугами відпочинку та оздоровлення планується охопити  550 осіб, що становить 80 % від загальної кількості дітей, що потребують оздоровлення та відпочинку. На теперішній час  продовжується оздоровлення дітей пільгових категорій в оздоровчих центрах «Молода гвардія» (м. Одеса) та «Артек » (м. Київ).

      На виконання заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей  всього по Летичівському району цього року з місцевого бюджету було виділено кошти на оздоровлення та відпочинок дітей, втому числі соціально – не захищених, в сумі 299 тис.521 грн..

Аналіз фінансового забезпечення оздоровчої кампанії  2019 року у порівнянні із показниками 2018 року, говорить про зменшення обсягу коштів ( з місцевого бюджету), що були передбаченні на оздоровлення та відпочинок дітей на 52%,  по Летичівській ОТГ :

2018 році – 290 тисяч 100 грн      у        2019 році – 149 тисяч 521 грн.     

та збільшення обсягу коштів на 115% по Меджибізькій ОТГ :

2018 році  – 130 тисяч  грн      у        2019 році – 150 тисяч  грн.

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянули актуальні питанняВсього по Летичівському району оздоровлено у закладах оздоровлення та відпочинку – 338 дітей пільгової категорії, та охоплено відпочинком – 296 дітей віком від 7 до 18 років. Загальна кількість дітей охоплених оздоровленням та відпочинком по  району – становить 634 дитини.

Про стан виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2019/2020 року інформувала присутніх начальник відділу економічного розвитку та ЖКГ райдержадміністрації Лариса Осіпішина. Детально з інформацією можна ознайомитися тут.

З планом роботи Летичівської районної державної адміністрації на IVквартал 2019 року присутніх ознайомив начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ігор Жижиков.

За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та протокольні рішення.

   

 

 

 


Повернутися назад