Головна > Новини > Шановні ветерани! Дорогі жителі Летичівського району!

Шановні ветерани! Дорогі жителі Летичівського району!


8-05-2019, 16:01. Розмістив: inform

Прийміть наші щирі вітання із Днем пам’яті та примирення і 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Шановні ветерани! Дорогі жителі Летичівського району!Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала десятки мільйонів людських життів, знищила тисячі міст та населених пунктів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні.

Український народ, як ніхто інший, знає ціну навалі нацизму. Мільйони українців були знищені, закатовані, перевезені на чужину. На нашій землі відбувалися одні з найтрагічніших подій тієї страшної війни.

Жодна мета не може слугувати виправданням для розв’язання війни, немає таких цінностей, заради яких можна жертвувати людськими життями.

Схиляю голову перед земляками, які віддали життя за рідну землю, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Вклоняюся воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі.

Упевнена, що скоро ми станемо свідками ще однієї перемоги нашого народу.

Від щирого серця бажаю вам здоров'я, злагоди і добробуту у кожному домі, миру та процвітання - рідній незалежній Україні!  
            Вічна пам'ять полеглим, глибока шана і людська вдячність героям!  

 

            З повагою

Ірина Матлаєва                                                                                      

Голова районної державної                                                                  

адміністрації 


Повернутися назад