Головна > Новини > Відбулося засідання організаційного комітету з питань відзначення в районі Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відбулося засідання організаційного комітету з питань відзначення в районі Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


3-05-2019, 11:33. Розмістив: inform

Відбулося засідання організаційного комітету з питань відзначення в районі Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війніСьогодні, 3 травня під головуванням голови районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої відбулось засідання організаційного комітету з відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Участь у засіданні взяли заступник голови Летичівської об’єднаної територіальної громади з гуманітарних питань Анатолій Мазурков, голова Летичівської районної ради організації ветеранів України Галина Чекерда, працівники райдержадміністрації та Летичівської ОТГ, представники інститутів громадянського суспільства району.  

Учасники зустрічі детально обговорили організаційні моменти урочистих заходів. Зокрема, йшлося про приведення в належний стан пам’ятників, меморіальних комплексів, обелісків; організацію святкової ходи, покладання квітів до пам’ятників, урочистого мітингу та святкової концертної програми.

Також обговорено важливий момент – охорона громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху, забезпечення медичного супроводу у місцях проведення заходів.  


Повернутися назад