Головна > Новини > Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації


29-03-2019, 18:25. Розмістив: inform

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації29 березня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Йосипа Антошевського відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Під час засідання колегії розглянуто наступні питання: про стан надання адміністративних послуг в районі, про стан виконання окремих делегованих повноважень  органів   виконавчої влади  виконкомом Меджибізької селищної  ради, про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року, про стан виконання  в районі  Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству».

         Про стан надання адміністративних послуг в районі доповідала начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Тамара Майстер.

Зокрема Тамара Вікторівна зазначила, що центри надання адміністративних послуг забезпечують зручні умови для отримання адміністративних послуг споживачами, спрощують процедури вирішення справ і зменшують ризики корупції. Завдяки цьому відбувається перетворення бюрократичного апарату на сервісну інституцію, орієнтовану на потреби громадян.   Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації 

При Летичівській райдержадміністрації діє Центр надання адміністративних послуг, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Ця взаємодія здійснюється через функціонування єдиного місця, в якому будь-який громадянин або юридична особа зможе спокійно подати чіткий перелік документів і через визначений період (1 – 30 днів, в залежності від складності) отримати бажаний результат.

 «Протягом 2018 року до ЦНАПу надійшло 6800 зверненнь (за 2017 рік було 7607).  Видано 6800 результатів надання адміністративних послуг.

Найбільш запитуваними є послуги щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання – 2230 (1472) та послуги, суб’єктом надання яких є Держгеокадастр (щодо Державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, надання відомостей з Державного земельного кадастру, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки) – 3202 (4950), реєстрація ФОП – 275 (387), реєстрація речових прав на нерухоме майно – 880 (619).

Відбулося засідання колегії районної державної адміністраціїДеякі послуги, згідно законодавства, є платними:

-          видача витягу з Державного земельного кадастру – 96,05 грн

-            >внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, допущеної не з вини державного реєстратора – 249,73 грн

-             реєстрація речових прав на нерухоме майно – 190 грн

-             реєстрація інших речових прав (оренда земельної ділянки) – 100 грн

-    надання інформації з ДРРП – 50 грн

-    надання витягу з ЄДР – 100 грн

-    внесення змін в ЄДР – 580 грн (ЮО),  190 грн (ФО)

      За 2018 рік за платні послуги до селищного бюджету надійшло 119 392,4 грн, до районного – 107 427 грн.», повідомила Тамара Майстер.

Про стан надання адміністративних послуг в Меджибізьській ОТГ повідомив  начальник відділу надання ЦНАП Меджибізької селищної ради Микола Горбач.

Зокрема, Микола Михайлович повідомив, що через ЦНАП Меджибізьської ОТГ надаються 93 адміністративні послуги затверджені рішенням Меджибізької селищної ради 38 сесія 7 скликання від 29.11.2017 року.

Найбільше затребувані потреби суб’єктів звернення в отриманні довідки про склад сім’ї, призначення житлових субсидій, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян.

Для надання головних і необхідних послуг, працівниками ЦНАПу в поточному році були заключні меморандуми про співпрацю:

- управлінням пенсійного фонду;

- управлінням соціального захисту населення;

- Хмельницьке БТІ;

- ПАТ «Хмельницькгаз»;

- Хмельницьким місцевим центром безоплатної вторинної правової допомоги.

 Про стан виконання окремих делегованих  повноважень  органів   виконавчої влади  виконкомом Меджибізької селищної  ради повідомила присутнім керівник апарату районної державної адміністрації Олена Федоренко. Більш детально з інформацією можна ознайомитися тут.Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи Ігор Жижиков ознайомив присутніх з планом роботи Летичівської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року, з яким можна ознайомитися тут.

Про стан виконання  в районі  Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» ознайомила присутніх начальник управління соціального захисту населення Тетяна Нагурна.

Зокрема, Тетяна Георгіївна зазначила, що відповідно до Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України №658 від 22 серпня 2018 року укладені угоди про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами району, при райдержадміністрації діє координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім´ї та протидії торгівлі людьми.

Протягом 2018 року та станом на 13.03.2019 року до районного відділу поліції надійшло 34 заяви про вчинення насильства в сім’ї ,з них –  34 підтверджено, притягнуто до адміністративної відповідальності 34 особи, за статтею 173-2 (вчинення насильства в сім’ї). По даним фактам вчинення насильства винесено 30 офіційних попереджень про недопущення вчинення насильства в сім’ї, та поставлено їх на  профілактичний облік.

Летичівським селищним центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  здійснюється соціальне інспектування сімей, де мають випадки вчинення насильства в сім’ї або в яких існує реальна загроза його вчинення.  Таким особам надається психологічна підтримка, проводиться робота у сприянні налагодження стосунків між членами сім’ї.

 У 2018 році надійшло 3 повідомлення щодо вчинення насилля в сім’ї. Даним сім’ям надано 6 індивідуальних психологічних послух на покращення психоемоційного стану та налагодження відносин у сім’ї.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністраціїПротягом 2018 року спеціалістами Летичівського селищного ЦСССДМ  та відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи "Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування” проведено ряд профілактичних заходів з питань вчинення насильства в сім’ї.

 За результатами роботи колегії було прийнято розпорядження та відповідні протокольні рішення.

 

 

 

 

  

 

 


Повернутися назад