Головна > Новини > Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"

Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"


8-11-2018, 16:56. Розмістив: info

Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"8 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Йосип Антошевський привітав голову районної ради організації ветеранів України Галину Чекерду з презентацією її першої книги « Твої будівничі, Летичівщино!». Презинтація документально-публіцистачного видання відбулася  в читальній залі Летичівської публічної бібліотеки.
          Летичівщина - мальовнича перлина на карті Поділля з неповторною красою природи, гладдю водних плес, багата історичними подіями і пам'ятками. Та найбільшим її багатством є люди, прості трударі, що творили і творять її історію. Про них і книга, яка презентувалася. Видання про знаних в області і в районі людей, талановитих керівників колгоспів, підприємств, окремих важливих підрозділів виробництва, які щоденною працею розбудовували економіку району, звеличували рідний край, покращували життєвий рівень своїх земляків. Символічно, що видання вийшло у світ на 95-й річниці утворення Летичівського району. Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"
               Під час презентації своєї книги Галина Петрівна розповіла, як жилось і працювалось людям в 1970-1980 роки, яким був тоді район, як творилась і видавалась книга, згадала тих талановитих господарників, хто вже відійшов у вічність, але залишив вагомий слід на землі та вдячність односельчан.
           Вітаючи Галину Чекерду із презентацією її видання, Йосип Казимирович ділився спогадами із свого дитинства, адже він пам’ятає як жили та працювали люди в ті часи, розповідав про колгосп ім. Богдана Хмельницького, та про керівника, який його очолював з 1961 по 1973 роки Небельмеса Петра Семеновича.

Ділилися спогадами та враженнями від прочитаного також голова Летичівської селищної ради Ігор Тисячний та голова Меджибізької селищної ради Михайло Демків.

Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"Посадовці бажали авторці книги міцного здоров’я, радісного майбутнього і подальшої плідної творчості.

З словами вітань до Галини Петрівни також зверталися люди, праця яких описана в книзі, а саме: Леонід Гаврищук - голова колгоспу ім. Куйбишева, керівник СТОВ "Промінь" з 1972р. по2009р., Марія Каськова голова колгоспу ім.. ХХІІ з’їзду КПРС – «Поділля» 1983-2006 років, Микола Безе директор комбікормового заводу 1984-2001 років. Вони наголошували, що ця книга стане доповненням до славних сторінок історії нашого краю та прикладом для наслідування наступним поколінням.
Музичними вітаннями порадували присутніх працівники КУ «Летичівський будинок культури» Людмила Стасюк та Катерина Мазуренко.Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"
Запашним короваєм було обдаровано гостей та учасників заходу.
Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"Презентована книга уже мандрує нашим краєм, а хто ще не мав її в руках, може познайомитись з нею в кожній з бібліотек нашого району.

 Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино" Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"  Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино" 
   Відбулася презинтація книги Галини Чекерди "Твої будівничі, Летичівщино"  


 


Повернутися назад