Головна > Новини > Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль


31-01-2018, 15:32. Розмістив: inform

       Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль31  січня відбулася урочиста церемонія передачі нового пожежно-рятувального автомобіля  рятувальникам 15-ї  державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

         Передав ключі від автомобіля вартістю більше 4,5 млн. грн. та привітав присутніх перший заступник начальника ГУ ДСНС у Хмельницькій області Дмитро Бондар.

         «Відтепер, місцеві вогнеборці здійснюватимуть бойові виїзди на новому автомобілі, який був придбаний за кошти державного бюджету за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

         Реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій дозволяє впевнено рухатись вперед, дозволяє забезпечити підрозділи Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобільновою технікою і підвищити соціальні стандарти рятувальників.

         Сьогоднішня подія підтверджує факт, що ми маємо підтримку Уряду України, керівництва МВС, а також органів місцевої влади. Новий автомобіль має кращі технічні можливості, що дозволить рятувальникам з найменшими втратами ліквідовувати надзвичайні ситуації різного характеру. Це також дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже новий автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, що зменшує час на ліквідацію пожежі і підвищує рівень безпеки для громадян.» - Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобільзауважив Дмитро Бондар.

         Перший заступник голови райдержадміністрації Йосип Антошевський привітав особовий склад з отриманням нового автомобіля, побажав їм міцного здоров’я, добробуту, миру та зауважив:

         «Нова сучасна техніка покладає на рятувальників відповідальність й надалі ефективно виконувати поставлені завдання. Впевнений, що цей пожежно-рятувальний автомобіль дасть змогу ефективніше ліквідовувати надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, допоможе врятувати життя людей.»Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

         До привітань приєдналися і висловили вдячність рятувальникам за сміливі і рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, за високу професійну майстерність голова районної ради Микола Крутоуз, голова Меджибізької селищної ради Михайло Демків, перший заступник голови Летичівської селищної ради Олег Ліщинський та отець Ієронім.

         Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобільНа завершення начальник Летичівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Богдан Боднарук  висловив подяку Головному управлінню, місцевим органам влади за сприяння зміцненню матеріально-технічної бази пожежно-рятувальної служби району і запевнив, що підтримка рятувальників, повернеться сторицею врятованими матеріальними цінностями та збереженими життями мешканців району.

         Під час заходу відбулось освячення особового  складу та нової техніки підрозділу. 

 Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль  Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль
 Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль  Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль
 Рятувальники Летичівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль  
Повернутися назад