Головна > Новини > Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!

Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!


11-01-2018, 17:08. Розмістив: info

Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!Впевненою ходою на поріг ступив Новий 2018 рік, як символ щасливого і світлого майбуття. Разом з світлою першою Зорею Різдва, церковними передзвонами та колядками, ввійшла в домівки світла радість і світлість ночі, що подарувала світу Спасителя і наповнила душевністю наші серця.
Нехай же ці дні, освячені тайною та дивом, об’єднають всіх людей і огорнуть Божим благословенням та запалять в кожній оселі вогонь Віри, Надії і Любові. Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!
         11 січня біля головної ялинки селища Летичів на площі Героїв Майдану відбувся VII Фестиваль – конкурс Різдвяних колядок «Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!». На фестиваль Різдвяних колядок завітали гарні колективи, які представляли фольклорні духовні перлини Летичівщини, дбайливо передаванні з роду в рід – вони нагадують нам про минуле і свідчать про силу традиційності українського народу. 
         Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік! Привітати учасників фестивалю та жителів Летичівської громади завітали голова районної державної адміністрації Ірина Матлаєва, голова Летичівської селищної ради Ігор Тисячний та Благочинний української православної церкви отець Андрій.
Голова райдержадміністрації Ірина Матлаєва у своєму вітальному слові зазначила, що Різдво - це день, коли у світ з любов'ю увійшов Ісус Христос. Це день всепрощення, та світлих почуттів.Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!
            «Дорогі мої летичівці, вітаю вас з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру в країні і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!» зазначила очільниця району.
       Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!     Всі присутні мали можливість помилуватися виробами майстрів народного мистецтва та скуштувати національні страви. Учасники концертної програми фестивалю, а саме: Народний аматорський хор "Летич” та ансамбль української народної пісні "Кульбаба” Летичівського будинку культури, вокальний колектив Ялинівського сільського будинку культури, вокальна група "Світанок” та вокальний колектив «Вербиченька» Греченецького сільського клубу, вокальна група "Кудинчанка” Кудинського сільського клубу, вокальний колектив "Калинонька” Грушковецького сільського клубу, вокальний колектив Попівецького, Сусловецького, Копитинецького та Антонівського сільського клубу, фольклорний вокальний колектив "Кудимка” Юрченецького сільського клубу, ансамбль "Горлиця” Івонинецького сільського клубу, вокальна група "Гармонія” Горбасівського та Марківського сільських будинків культури, вокальна група "Лілея” Бохнянського сільського клубу, вокальний колектив "Мальви” Козачківського сільського будинку культури, вокальний колектив "Вербівчанка” Вербецького сільського клубу, вокальна група Голенищівського сільського будинку культури та вокальний колектив Летичівського будинку культури "Мелодія душі”, порадували присутніх своїми колядками та щедрівками.
Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!
Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!
Колядуймо разом, друзі на довгий вік та на добрий рік!Повернутися назад