Головна > Новини > "Летичівській газеті" - 85!

"Летичівській газеті" - 85!


28-10-2016, 11:05. Розмістив: inform

"Летичівській газеті" - 85!Від щирого серця вітаю колектив газети «Летичівська газета» з 85-ю річницею від дня заснування!

Вже багато років, щотижня, ви робите новий запис в щоденник Летичівщини: інформуєте про важливі і цікаві події, розповідаєте про успіхи, повертаєтесь спогадами у минуле і мрієте про майбутнє. Веде систематичну і послідовну роботу з висвітлення діяльності органів влади та місцевого самоврядування, а також трудових колективів, їх здобутків і проблем, відображає багатогранне життя району, його людей, інформуєте про події в країні. За цей час газета стала членом багатьох сімей.

За час свого існування у газеті працювало багато талановитих людей, для яких газета стала рідною. І сьогодні, за назвою видання стоять люди, які перетворюють повсякденну інформацію в цікаві публікації.

Щиро дякую всьому колективу, який творить газету на благо громади і намагається зробити її цікавою та близькою до пересічного читача. Зичу вам, щоб незважаючи на зайнятість на роботі, у вас вистачало часу на родини, бо це найголовніше для кожного з нас.

Бажаю вам здоров´я, щастя, добробуту, натхнення, креативних ідей, здійснення задумів і планів, творчого неспокою. Нехай «Летичівська газета» процвітає, розвивається, вдосконалюється й з кожним днем стає все більш затребуваним і цікавим виданням, стрімко збільшує тиражі.

З ювілеєм!

З повагою

І. Матлаєва                                                                                                                                      

Голова районної                                                                                                                                       державної адміністрації                                                                         


Повернутися назад