Головна > Новини > Відправка мобілізованих.

Відправка мобілізованих.


10-07-2015, 17:09. Розмістив: inform

Відправка мобілізованих. Чергову групу мобілізованих шостої хвилі у складі 28 чоловік  9 липня 2015 року було відправлено до 184 Навчального Центру Збройних сил України в м. Старичі Львівської області, де вони пройдуть військову підготовку та перепідготовку у відповідності до військово-облікових спеціальностей. На базі Центру наші земляки-військовослужбовці, з двох районів проходитимуть підготовку і відновлюватимуть раніше отримані навики за військовими спеціальностями та підтверджуватимуть свої знання.

         Участь у відправці мобілізованих брали голова райдержадміністрації Ірина Матлаєва, громадськість Летичівщини та Старосинявщини, близькі та родичі мобілізованих. Виступаючі щиро дякували мобілізованим за патріотизм, побажали успіхів у навчанні військовій справі, миру, добра, здоров’я, бути вірними синами батьківщини стаючи на захист територіальної цілісності та щасливого повернення  додому. Відправка мобілізованих.

         Військовий комісар об’єднаного Летичівсько-Старосинявського між-районного військкомату Олег Гулько наголосив присутнім, що всі мобілізовані проходитимуть навчання в спеціальному центрі підготовки та перепідготовки, після бойового злагодження вони будуть направлені у військові частини для заміни демобілізаваних, а не в зону АТО тому, що там служать тільки спеціальні війська Збройних сил та Національної гвардії України та добровольчі батальйони. що дозволить визначити рівень освоєння навичок, загальної готовності військовослужбовців до дій за призначенням.  

          Отець Петро УПЦ КП благословив і освяченою водою окропив військовослужбовців на захист вітчизни та разом із своїм сином вручив кожному на пам'ять освячені іконки - обереги.

 

         Олександр ЗМІЄВСЬКИЙ.

         Фото автора.

 


Повернутися назад