Головна > Новини, Управління соц.захисту населення > Все про субсидії: запитання-відповіді

Все про субсидії: запитання-відповіді


28-04-2015, 21:36. Розмістив: inform

-Чи мають право на звернення особи, які не працюють, мають у своєму володінні декілька житлових приміщень, є власниками транспортних засобів?

 

Поруч із спрощеним механізмом оформлення субсидій, уряд скасував і низку обмежень щодо майна. Зокрема, виключені норми про не призначення  житлової субсидії для осіб, які не працюють., для осіб,  які у своєму володінні мають декілька житлових приміщень, є власниками транспортних засобів, здають у найм або оренду житло.

 

-Чи потрібно звертатись на призначення субсидії особам, які вже її оформили протягом опалювального періоду 2014-2015років?

 

Громадянам, які отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014-2015років,

на наступний період, субсидія  буде призначатися автоматично на підставі раніше поданих документів, так як збільшено термін нарахування субсидії.

 

- Які доходи враховуються при обчисленні субсидії?

 

Відтепер для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з отриманих особами доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб.

 

 

-Чи доведеться повертати субсидію, якщо громадянин неправильно заповнить бланк декларації та свідомо вкаже неправильні, недостовірні відомості про свої доходи?

 

 

В такому разі , після проведення перевірки достовірності поданих даних та виявлення факту їх недостовірності, субсидію доведеться повернути в подвійному розмірі.

 

 

-         Якщо у складі сім´ї є особа, яка зареєстрована, але не проживає?

 

Факт не проживання такої особи має бути підтверджено документально (довідка з місця роботи, квитанції про сплату комунальних платежів за фактичним місцем проживання), але справу буде направлено на обстеження державного соцінспектора та на розгляд комісії, утвореної при  райдержадміністрації.

 

 

-  Як самостійно обрахувати субсидію ?

 

 Для цього необхідно порахувати середньомісячний сукупний дохід , який ділиться на кількість членів сім´ї і визначається дохід на 1 особу.

Середньомісячний дохід ділиться на розмір прожиткового мінімуму(1176) та визначається співвідношення доходу родини до прожиткового мінімуму.

Отриманий результат ділиться на 2 а потім множиться на 15% - це відсоток обов´язкової плати за комунальні платежі. Цей відсоток множиться на середньомісячний сукупний дохід сім´ї і визначається розмір обов´язкового платежу.

Розмір субсидії дорівнює різниці між розміром плати за комунальні послуги і розміром обов´язкового платежу домогосподарства.

 

- Чи входить в розрахунок субсидії плата за оренду землі (паю)?

 

Так, входить. В такому випадку  орендар надає   інформацію про грошовий еквівалент отриманої плати за оренду землі( паю) без урахування податку з фізичних осіб.


Повернутися назад